Niech KSW odwoła walkę Sappa - petycja.

Jak zobaczyłem ze walka zaczyna się od 4min a całość trwa 5.30 to już wiedziałem jakie będzie zakończenie, ale jednak do końca miałem nadzieje że może tym razem coś pokaże. Żeby on chociaż trochę serca wkładał w te walki, a tak to żenada.
 
W necie aż wrze od kompromitacji Boba



http://www.sportfan.pl/artykul/33780/zenada-rywal-pudziana-padl-bez-ciosu-to-cyrk-a-nie-mma-wideo



http://sport.gadu-gadu.pl/5734485484463496749/parodia-nie-sport-rywal-pudziana-przegral-z-samym-soba



http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Rywal-Pudziana-nie-mial-sily-walczyc,wid,14432411,wiadomosc.html



http://ofsajd.onet.pl/newsy/sapp-padl-bez-ciosu,1,5111912,artykul.html
 
Przypomniała mi się jedna z niedawnych wypowiedzi Kawulskiego, w której mówił, że nie są zainteresowani Kitą, bo nie zachwycają ich jego walki. Za to Sapp zasługuje w 100% na walkę na KSW. Oczywiście wiem, że rywal dla Pudzilli ma spełniać nieco inne kryteria, ale jakby się chwilę zastanowić to to są naprawdę coraz większe jaja.
 
Ładnie farmazonią na sportfanie hahaha, ponoć to napisałem :)



Kibice także są bezlitośni dla amerykańskiego wojownika. Na forum mmarocks.pl pojawiło się mnóstwo kpiących komentarzy. Oto kilka z nich (pisownia oryginalna).



Boba tym razem znokautował opór powietrza. Jak mi smutno... - pisze użytkownik maras.
 
Przecież wiadomo, że Pudzian musi mieć jak najsłabszego zawodnika(a słabszego się nie znajdzie), żebu kura znosząca złote jajka mogła wygrać tym razem, no bo ile można oglądać go ciągle przegrywającego? Kawulski z Lewandowskim doskonale zdaja sobie sprawe z mizernych umiejetności Pudziana, a że na nim najwiecej zarabiają, musi tym razem wygrać, stąd zawodnik który sam się kładzie i poddaje.
 
ja jestem za tą walką. Przeciez każda kiepska słaba organizacja z którą nikt się nie liczy musi mieć swój freakshow. No i będe kibicował Saapowi bo nie lubię już Pudziana i kij mi w oko.
 
haha ale dym. trafilem na glowna sportfana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moj temat hahaha wrescie. pozdro KOKOS80 haha
 
No jakby Sappowi coś odwaliło i tuż przed wejsciem do ringu zarządał większych pieniędzy. Chciałbym wtedy widzieć miny Macieja "Polskiego Dana White'a" Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.
 
@kokos



na sportfana się nadajesz to fakt.



Co do Sappa. Pudzian ma wygrać, kura znosząca złote jajka itp ale jakim kosztem? kosztem wstydu? Przecież oni uważają się za jedną z większych federacji świata, najlepszą w Europie. więc jak może tak wielka i wspaniała organizacja zakontraktowac kolesia który walczy weszędzie i wszędzie go "tłuką"? To K&L robią z siebie pajaców w tym momencie i mają w dupie kibiców którzy mają poijęcie o tym sporcie, Można bło zakontraktowac kilku zawodników których Mariusz by pokonał a i rekordy/forma ich nie byłaby zła. Czekam bardzo na trailer do tej walki bo to będzie hit nad hity.
 
ja troche rozumię K&L. dla nich to interes generujący im wielką kasę, a ludzi w temacie mma jest w naszym kraju jeszcze nie tak wielu.Sapp ma medialne nazwisko i tu tylko o to chodzi. do tego latwe zwyciestwo pudzianowskiego i wiara narodu w swojego bohatera. w federacji są ludzie, ktorych się oglada dla ich walk; mamed, janek etc i taki pudzianowski co freak showem będzie generować oglądalność i ściągać ludzi na gale z ciekawości. tacy ludzie generują im kase a nie tacy my, bo nikt z nas nie siedzi w pierwszych rzedach na ksw, nikt z nas nie jest pokazywany podczas ich gal w malym okienku i tak dalej. a ludzie i tak wierza w to co mowia w tv a nie to co my mówimy. wczoraj u mnie rodzinny obiad wchodzi temat ksw pudzian v wielki murzyn. to mówie, ze to facet co od lat przegrywa wszystko a na treningach tylko cwiczy odklepywanie. to uslyszalem, ze glupoty gadam i ze skasuje pudzianowskiego. także ja rozumiem, ze wybieraja pudzianowskiemu takich, co sie sami wywracaja, zeby sie uwazal za fightera i ogolnie, zeby dalej przyciagal ludzi.
 
K&L mają "Kowalskich" za totalnych głupców, którym wciśnie się każdą bajkę, myślą (tak jak niektórzy tutaj) że skoro nie znają się na MMA, to nie umieją odróżnić wojowników od ściemy.



Przecież jeśli ludzie na KSW zobaczą że Bob pada na ziemię chociaż nie dostał żadnego ciosu (jak ze Struclem) albo że odklepuje chociaż Pudzian zadał mu dopiero jeden cios to zobaczą że to jest ściema a nie zawodnik. Przez to przestaną traktować Pudziana poważnie, a przez to i KSW i MMA w ogóle.



Próbuje znaleźć argumenty jakimi posłużyli się K&L kontraktując Boba, ale nie umiem znaleźć? Marketing? Jaki to jest marketing? Rozumiem gdyby Bob nie przegrywałby tych wszystkich walk, był słaby ale walczył jak zawodnik i się starał - wtedy duży umięśniony murzyn mógłby się sprzedać, ale nie w sytuacji kiedy on jest klaunem i robi z ludzi idiotów groźnymi minami a później płaczem na macie. Poza tym internet już go tak obsmarował że chyba 90% tych Kowalskich już wie kim tak naprawdę jest Sapp.



PS. Fajnie to ktoś napisał. Zróbcie wywiad z Maćkiem albo Martinem i pokażcie im w trakcie walkę Boba ze Struclem. Niech skomentują przy świadkach.
 
Ja myślę, że te numery się odbiją na KSW. Nie życzę im oczywiście źle, wręcz przeciwnie, ale K&L muszą sobie zdać sprawę z konsekwencji. Sądzę, że Sapp wpłynie bardzo niekorzystnie na to jak KSW będzie oceniane na świecie.



Jeszcze jedno odnośnie Sappa. Wielu tutaj mówi, że skoro to przeciwnik Pudziana to wszystko jest ok. Mają bardzo dużo racji, ale jakos z Kawaguchim się udało. KSW sprowadziło zawodnika absolutnie w zasięgu, ale z niezłym rekordem i jakimiś umiejętnościami (a to była druga walka Mariusza!), był za to mniejszy i odstawał warunkami fizycznymi od Pudziana, co pozwoliło Mario odnieść stosunkowo łatwe zwycięstwo (tam walczył raczej z tlenem niż z Japończykiem). I co, dało się? Dało się! Niepotrzebny był Sapp czy Butterbean, czyli zawodnicy, którzy sprowadzani byli/są do Polski, tylko po to, żeby nabić Pudzianowi rekord.



Myślę, że my po prostu my jako kibice doceniliśmy Mariusza i jego starania. Zdajemy sobie sprawę, że jest nadal cienki, ale chcemy mu dawać takich przeciwników, żeby się rozwijał. K&L mają gdzieś rozwój sportowy Mariusza, a dbają jedynie o to ile zarobi im pieniędzy. Wielka szkoda, aczkolwiek absolutnie im się nie dziwię.
 
Ja mam inną petycję. Tym razem do moderatorów strony. Proszę zbanować kokosa - znowu. Ubliża zawodnikom i podaje przekłamane informacje (o przeciwniku dla Materli) - łżąc, że to są pewniki zaczerpnięte z klubu.
 
@ Highlander ja bym mimo wszystko Sappa do Butterbeana nie porównywał, bo Esch jakiś tam poziom kiedyś prezentował i ma mocne pierdolnięcie w łapie. A poza tym nie kładzie się po dmuchnięciu, stara się walczyć. Wiadomo, że w przy jego posturze jak padnie na plecy to jak żółw, ale do Sappa bym go nie porównał.
 
Marzy mi sie by ta walka skończyła się w 15 sekund poprzez "kontuzję" Sappa który po obaleniu odrazu by odklepał. Chciałbym by publika to mega wygwizdała. Byłby mega szum medialny i niesmak. Wtedy wywiady z Maćkem byłyby cudowne:-)
 
Wtedy wywiady z Maćkem byłyby cudowne
smile.gif


No co, by powiedział, ze kontuzje w MMA się zdarzają, nawet takim bestiom jak Sapp. :P
 
maras



A ja bym mimo wszystko ich wrzucił do jednego worka. Butterbean coś w stójce oczywiście umie, bo był bokserem, ale jako zawodnicy mma stanowią ten sam poziom.



malinowsky



Kawul wtedy z pewnym siebie wyrazem twarzy podziewałby, że spodziewali się takiego scenariusza.
 
Mass- rozne plotki sie pojawiaja, ja je tylko powtarzam. przeciez nic pewnego nie ma. co do Sappa to chodzi o to ze jak on sie polozy bez walki po tym walku z kartami KSW straci szacunek i polozy MMA na lopatki. to bedzie gorzej niz boks. ustawki. walki udawane.







KSW musi zmienic rywala Pudzianowi, a Sapp niech dostanie Walusia.
 
Malinowsky, nie wiem jak Ty to robisz, ale za każdym razem, gdy czytam Twoje wpisy w tematach związanych z KSW myślę sobie, że już bardziej żałosnym być nie można. Za chwilę trafiam na kolejny Twój wpis i ta granica znów się przesuwa. Zdumiewające.
 
ma prawo jechac po KSW. oni traktuja Pudziana jak niepelnosprawnego hehe przeciez fasola i Sapp to cyrkowcy, sprzedawczyki. niech dadza mu teraz tego Roka, albo Petruzelliego. walka z Sappem moze zniszczyc KSW. Sapp robi straszny syf. po walce z Pudzinem ma walki w AU, Serbii i Korei!
 
@glf: jak myslisz, że bardziej żalosnym być nie można, to poczytaj posty kokosa. Udaje, że ma rozległe znajomości i obraża zawodników na koażdym kroku. Zakompleksiony chłopiec przed którym internet otworzył szersze możliwości i dał szansę, aby udawać, że jest kimś
 
Back
Top