Newsy MMA Userów

Obejrzyjcie sobie najnowszy wywiad kelnera z tym typem z intheass. Gość pytając się o Normana, boi się powiedzieć słowa FAME i wymyśla jakieś zamienniki tego słowa. To jest aż niesmaczne, żeby tak lizać już nic nie znaczącej federacji mma a szczególnie jednemu z największych hipokrytów.
 
W
Joczu się wygadał, że Marian broni pas z Kazieczko. Gala KSW 60 prawdopodobnie 24.04.
W sumie to Kazieczko zasłużył tą serią wygranych Borys kontuzja a Shamil nie wiadmo co z nim dalej i czy by zbił do 70
 
Nie jestem pewien czy było.. McGregor sprzedał swoje udziały w Proper 12 za 122M £ (włożył ok.60M). Nie jest jasne czy nadal będzie brał udział w promocji.

źródło
 
  • Like
Reactions: jut
Doszły mnie słuchy, że Skiba może zawalczyć w kwietniu na ksw. Ale jest to najmniej potwierdzone info ze wszystkich jakie do tej pory wrzuciłem. Samemu nie chce mi się w to wierzyć.
 
Fight Circus 3
1F66F2E3-07B0-49D0-A337-B866071D8FC2.jpeg
 
  • Like
Reactions: osk


posluchajcie co on gada pierwsze 30 minut piekny odlot


Streszczenie

Leki:
Stoperan Nasen Paracetamol Butelka wina (lekarz przepisał na sen) krople CBD Hydroksyzyna ziółka takie kurwa mega mocne koncentrat konopii indyskich, taki miodzik kroplówy 2 transfuzje krwi 2 kroplówy z żelaza olfeny mocne

Schorzenia:
sraczka bezsenność dziurawe jelito udar paranoje pocenie odwodnienie organizmu halucynacje dreszcze niedobór żelaza wewnętrzne krwawienie albo hemoroidy albo rozjebane bebechy albo jelita 80-90% rak jelita grubego (okazało sie, że nie) Crohn-Leśniewskiego zakrzep w zyle niedokrwienie rozjebane stawy wkurwienie kurwa, co ja mam zawał?
 
Streszczenie

Leki:
Stoperan Nasen Paracetamol Butelka wina (lekarz przepisał na sen) krople CBD Hydroksyzyna ziółka takie kurwa mega mocne koncentrat konopii indyskich, taki miodzik kroplówy 2 transfuzje krwi 2 kroplówy z żelaza olfeny mocne

Schorzenia:
sraczka bezsenność dziurawe jelito udar paranoje pocenie odwodnienie organizmu halucynacje dreszcze niedobór żelaza wewnętrzne krwawienie albo hemoroidy albo rozjebane bebechy albo jelita 80-90% rak jelita grubego (okazało sie, że nie) Crohn-Leśniewskiego zakrzep w zyle niedokrwienie rozjebane stawy wkurwienie kurwa, co ja mam zawał?

 
Back
Top