Newsy MMA Userów

Dustin sam powiedział że zamiast pasa chce trzecią z Conorem

Nie mówię że Chandler zasłużył ale Dustin sam się z rozmowy o pas wyprowadził
Screenshot_20210319_133536.jpg
 
Sylwester obnażył "Króla" od początku 3 rundy "mistrz " i jego narożnik szukali ucieczki z walki. Kurwa szkoda bo jednak kwadrat będzie czerwony, ale Miller pokazał się bardzo dobrze.
 
Sylwester obnażył "Króla" od początku 3 rundy "mistrz " i jego narożnik szukali ucieczki z walki. Kurwa szkoda bo jednak kwadrat będzie czerwony, ale Miller pokazał się bardzo dobrze.
Myślę, że jak miał 9-3 wychodząc do tej walki to już mu tak bardzo nie jest szkoda czerwonego kwadratu. Walki nie wygrał, ale też nie przegrał. Musi się nauczyć, że nie może tak bić g&p, bo te uderzenia głową wchodził cały czas a są niedozwolone. Dostał kilka ostrzeżeń i sędzia pozwolił dalej walczyć kiedy już wcześniej powiedział, że następny raz i będzie DQ. Powinien zareagować i bić inaczej a on dalej robił to samo, więc absolutnie go nie wyruchali na CW. Prawdopodobnie dostanie tę walkę jeszcze raz, bo Anglik nie wyglądał na zadowolonego ze swojego występu.

Taki offtop trochę w tym temacie, bo nie ma właściwego, gdzie możnaby o tym podyskutować.
 
Myślę, że jak miał 9-3 wychodząc do tej walki to już mu tak bardzo nie jest szkoda czerwonego kwadratu. Walki nie wygrał, ale też nie przegrał. Musi się nauczyć, że nie może tak bić g&p, bo te uderzenia głową wchodził cały czas a są niedozwolone. Dostał kilka ostrzeżeń i sędzia pozwolił dalej walczyć kiedy już wcześniej powiedział, że następny raz i będzie DQ. Powinien zareagować i bić inaczej a on dalej robił to samo, więc absolutnie go nie wyruchali na CW. Prawdopodobnie dostanie tę walkę jeszcze raz, bo Anglik nie wyglądał na zadowolonego ze swojego występu.

Taki offtop trochę w tym temacie, bo nie ma właściwego, gdzie możnaby o tym podyskutować.

Przegrał przez dyskwalifikację....
Nie będę się więcej rozpisywał ale myślę że zabrakło głównego trenera i planu B. Mimo że plan A się sprawdzał, to przez te faule został szybko wykastrowany, nie było planu B, Sylwek działał dalej według planu A i można było przewidzieć że przy tej taktyce i długim dystansie tak to się może skończyć. Szkoda kwadrata dlatego że za 5 lat nikt nie będzie pamiętał dominacji Millera tylko przegrana przez Headbut.
Liczę na rewanż, z pełnym narożnikiem.

Ten śmieszny mistrz to niezły cwaniak swoją drogą, wystarczyło że poczuł presję głowy na szczęce i juz błagającym wzrokiem prosił sędziego o interwencję, bo wiedział dziwek jebany że nie ma już nic do powiedzenia .

Żeby nie było że hipokrytą jestem czy coś, to ZAZNACZĘ dla nowego narybka że oczywiście decyzja sędziego była słuszna.
 
Last edited:
W zasadzie dawno nie widziałem CW na żywo, a tu ciekawa gala. Wrzucam pełne wyniki.

Walka wieczoru/Walka o mistrzostwo Cage Warriors:
70kg: Agy Sardari pok. Donovana Desmae przez niejednogłośną decyzję

Karta główna:
61kg: Jack Cartwright pok. Sylwestra Millera przez dyskwalifikację, runda 4, 2:16 - walka o mistrzostwo Cage Warriors
84kg: Matt Bonner pok. Jamesa Webba przez TKO, runda 2, 4:55
77kg: Jack Grant pok. Madarsa Fleminasa przez poddanie (anakonda), runda 2, 2:31
77kg: Ian Garry pok. Rostema Akmana przez KO, runda 2, 2:28

Karta wstępna:
61kg: Josh Reed pok. Bryana Creightona przez TKO, runda 2, 3:59
77kg: Omeili Brown pok. Joshuę Onwordiego przez poddanie (gilotyna), runda 1, 4:26




 
Żeby nie było że hipokrytą jestem czy coś, to ZAZNACZĘ dla nowego narybka że oczywiście decyzja sędziego była słuszna.
Ja bym polemizowal. Po pierwszym, faktycznym, uderzeniu glowa pozniej widzialem juz glownie Cartwrighta robiacego wszystko by "ulatwic" Sylwkowi zadanie i Mitchela szukajacego okazji do przerwania. Mam wrazenie, ze poza pierwsza sytuacja, podobna prace glowa mozemy odnalesc w co trzeciej walce MMA toczacej sie w parterze.
 
Ja bym polemizowal. Po pierwszym, faktycznym, uderzeniu glowa pozniej widzialem juz glownie Cartwrighta robiacego wszystko by "ulatwic" Sylwkowi zadanie i Mitchela szukajacego okazji do przerwania. Mam wrazenie, ze poza pierwsza sytuacja, podobna prace glowa mozemy odnalesc w co trzeciej walce MMA toczacej sie w parterze.

Dokładnie to miałem na myśli że zgodna z regulaminem decyzję podjął drukarz.
Też to widziałem jak ten chuj z kucykiem poczuł tylko głowę na klacie to już jak skomlajacy pies o kiełbasę patrzał na sędziego, dlatego pisałem że szukał chuj wyjścia z walki od 3 rundy .
Ps: niby go tam z baniaka napierdalał a żadnemu nawet siniak kurwa nie wyrósł, śmieszny argumencik ale też jest :D
Nadal wkurwiony ogólnie jestem na tę walkę, dokładnie nie wiedząc na co konkretnie... Nie chce mi się już pisać, to historia już.
 
Back
Top