Newsy MMA Userów

Niedługo mario zjedzie na harem. Gruby dopilnuje żeby pod dobrą kwaterę trafił.
 
20210324_065741.jpg

Król wraca
@baju @defthomas @Cactus @Cloud
A tu tweet Aliego
20210323_154651.jpg
 
Dzięki byku
@baju wrzuć to prosze na forum bo nie ma
 
Last edited:
Towarzysze: Mariusz P. raczej nie zawalczy:

Koleś wyniósł meble z hostelu bo ma połowę udziałów? Niezły as z niego.
Pudzian ma w chuj siana, stac go na najlepsze adwokata w Polsce wiec na bank nie pójdzie siedzieć.
 
Pudzian ma w chuj siana, stac go na najlepsze adwokata w Polsce wiec na bank nie pójdzie siedzieć.
czyli będzie proces spowalniany dzięki najlepszym adwokatom a później pewnie zawiasy chociaż już raz siedział. Żeby tyle przesiedzieć za pobicie naprawdę w Polsce trzeba kogoś nieźle katować
 
czyli będzie proces spowalniany dzięki najlepszym adwokatom a później pewnie zawiasy chociaż już raz siedział. Żeby tyle przesiedzieć za pobicie naprawdę w Polsce trzeba kogoś nieźle katować
Zawiasow w Polsce możesz mieć nawet kilka na raz o ile są za czyny podpadajace pod inne artykuły
 
czyli będzie proces spowalniany dzięki najlepszym adwokatom a później pewnie zawiasy chociaż już raz siedział. Żeby tyle przesiedzieć za pobicie naprawdę w Polsce trzeba kogoś nieźle katować
Piersze to musieli by mu cos udowodnic
Mario jaki jest taki jest ale watpie zeby cos robił na nielegalu
 
czyli będzie proces spowalniany dzięki najlepszym adwokatom a później pewnie zawiasy chociaż już raz siedział. Żeby tyle przesiedzieć za pobicie naprawdę w Polsce trzeba kogoś nieźle katować
Kiedyś opowiadał, że stanął w obronie słabszego. Trzepnął jakiegoś miejscowego watażkę a ten fałszywie poskarżył policji, że Mario przy tym ukradł mu złoty łańcuch i stąd taki wyrok :beczka:
 
Kiedyś opowiadał, że stanął w obronie słabszego. Trzepnął jakiegoś miejscowego watażkę a ten fałszywie poskarżył policji, że Mario przy tym ukradł mu złoty łańcuch i stąd taki wyrok :beczka:
Nie właśnie za ten łańcuch został uniewinniony, przynajmniej tak mówił w wywiadach.
Ale musiał się nieźle rozkręcić: za zwykłe złamanie nosa się tyle nie siedzi. Wygląda na facet na taką spokojną osobę, ale jak wybuchnie to z 10 osób musi go pewnie musi go uspokajać. Przecież to jak Bronder go od Najmana odciągał xD

,,A wielki boss poleciał na policję jak baba. Koledzy doradzili mu, jak mnie wrobić. Oskarżył mnie nie tylko o pobicie, ale także o kradzież złotego łańcucha. To śmieszne, ja żadnego łańcucha nie widziałem nawet na oczy. Sąd uwolnił mnie od zarzutu kradzieży, ale odpowiadałem za pobicie. Najpierw dostałem 3,5 roku, po apelacji wyrok zmniejszono do 2,5 roku."
 
Back
Top