Newsy MMA Userów

Streszczenie

Leki:
Stoperan Nasen Paracetamol Butelka wina (lekarz przepisał na sen) krople CBD Hydroksyzyna ziółka takie kurwa mega mocne koncentrat konopii indyskich, taki miodzik kroplówy 2 transfuzje krwi 2 kroplówy z żelaza olfeny mocne

Schorzenia:
sraczka bezsenność dziurawe jelito udar paranoje pocenie odwodnienie organizmu halucynacje dreszcze niedobór żelaza wewnętrzne krwawienie albo hemoroidy albo rozjebane bebechy albo jelita 80-90% rak jelita grubego (okazało sie, że nie) Crohn-Leśniewskiego zakrzep w zyle niedokrwienie rozjebane stawy wkurwienie kurwa, co ja mam zawał?
Marcin "Pan Wymówka" Różalski :/
 
Streszczenie

Leki:
Stoperan Nasen Paracetamol Butelka wina (lekarz przepisał na sen) krople CBD Hydroksyzyna ziółka takie kurwa mega mocne koncentrat konopii indyskich, taki miodzik kroplówy 2 transfuzje krwi 2 kroplówy z żelaza olfeny mocne

Schorzenia:
sraczka bezsenność dziurawe jelito udar paranoje pocenie odwodnienie organizmu halucynacje dreszcze niedobór żelaza wewnętrzne krwawienie albo hemoroidy albo rozjebane bebechy albo jelita 80-90% rak jelita grubego (okazało sie, że nie) Crohn-Leśniewskiego zakrzep w zyle niedokrwienie rozjebane stawy wkurwienie kurwa, co ja mam zawał?

Tak się kończy jak się "po koleżeńsku" przepisuje debilom pokroju rurzala recepty na takie moce jak zolpidem. Przecież już po brudnopisie na ryju widać, że gość ma poprzepalane styki, jak umiaru nie miał w dziarganiu to będzie miał umiar w braniu sterydów albo innych leków?
 
Kamien spadl mi z serca, bo myslalem, ze Rozal zebral wpierdol od Josha gdyz sportowo nie dorastal mu do piet, ale szczesliwie okazuje sie, ze to tylko przez prochy i kontuzje.

No i przez chodzącą wannę, Królika Bugsa i tego rudego...
 
  • Like
Reactions: osk
Back
Top