NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Dawać na Brooklyn Simmonsa, Westbricka i Goberta. Kapitan Ameryka chyba też jest z Brooklynu.:cmgkeepgoing:
Pierwszy drużyna w historii która, więcej zbierze niż rzuci :mamed: .
Nowy Jork ( Nets i Knicks) to jest kurwa dramat
Ja nie wyobrażam sobie Simmonsa z Irvingiem w jednej szatni.

Gość się nigdy z depresji nie wyleczy :beczka:
 
Jestem ciekawy na ile możliwy jest sing and trade Ayton-KD
nie.
w takiej formie.
gdzieś czytałem, że jest jakiś przepis, na jakiś wyjątek finansowy dla przedłużeń kontraktów debiutanckich, zapomniałem nazwy.
kluczy tutaj kontrakt simmonsa.
musieliby jego gdzieś oddać, wtedy tak.
 
O chuju złoty
Gobert do Timberwolves.
Czekam na potwierdzenie
Ale oni będą mieli mocny frontcourt
 
O chuju złoty
Gobert do Timberwolves.
Czekam na potwierdzenie
Ale oni będą mieli mocny frontcourt
No nie wiem, ja tam bym się w Goberta nie wpierdalał i ten jego gigantyczny kontrakt, a co roku w playoffach i tak wychodzi jaka to cipa, nie mówiąc o tym, że grasz z nim 4 vs 5 w ataku. Jak to wszystko jebnie to ładnie się w Utah obłowią na tych first-rounderach :lol:
 
No nie wiem, ja tam bym się w Goberta nie wpierdalał i ten jego gigantyczny kontrakt, a co roku w playoffach i tak wychodzi jaka to cipa, nie mówiąc o tym, że grasz z nim 4 vs 5 w ataku. Jak to wszystko jebnie to ładnie się w Utah obłowią na tych first-rounderach :lol:
Ja tam jestem ciekawy jak się będą uzupełniac z KATem. Teoretycznie KAT na 4 i obaj mega niwelują swoje słabe strony. Mogą się świetnie dopełniać. Będę obserwował
 
zajebisty podcast


w sobote na tvp sport bedzie cos takiego
1657192845799.png
 
A niech spierdala Durantula, ostatnio i tak więcej kontuzji niż gry a wymagania jakby co roku pierścień zdobywał,a na ten moment to poprostu wybujałe ego
 
Powinni go posadzic na ławie na cały sezon :beczka:

Szkoda kasy i sezonu Nets, ale Panie Durant nie podoba się to podajesz ręczniki.
Właśnie takich roszczeniowych bambusów nie da się ukarać. Dziwki koks i nic nie robić cały dzień.
Wyjątkowo toksyczny geniusz koszykówki
 
Akcje z retro jerseyami to dość modne w ostatnich latach, ale niektóre rzeczywiście zajebiście wyglądają.

Mavs ze 2-3 sezony temu to nawet parkiet wymieniali, na ten ze startym logo.
 
Powinni go posadzic na ławie na cały sezon :beczka:

Szkoda kasy i sezonu Nets, ale Panie Durant nie podoba się to podajesz ręczniki.

Pierdolnięty mocno jest, najpierw Nash kumpel bierzemy go na trenera, później trener niepotrzebny, bo jesteśmy z Irvingiem tacy zajebiści, że może nas krzesło trenować, teraz wina Nasha wyjeb go albo odchodzę, jeszcze pretensję do GM'a jak te bambusy same nasickały na transfery.

Wszyscy winni tylko nie Durant i Irving :DC:
 
Pierdolnięty mocno jest, najpierw Nash kumpel bierzemy go na trenera, później trener niepotrzebny, bo jesteśmy z Irvingiem tacy zajebiści, że może nas krzesło trenować, teraz wina Nasha wyjeb go albo odchodzę, jeszcze pretensję do GM'a jak te bambusy same nasickały na transfery.

Wszyscy winni tylko nie Durant i Irving :DC:
Daj czarnuchom za dużo pieniędzy i wolności :beczka:
 
Philadelphia 76ers @ New York Knicks
Milwaukee Bucks @ Boston Celtics
Memphis Grizzlies @ Golden State Warriors
Los Angeles Lakers @ Dallas Mavericks
Phoenix Suns @ Denver Nuggets
25 grudnia- będzie smacznie.
 
Back
Top