NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Maxey powinien wrócić w styczniu, więc będzie można się szykować na playoffy, może jeszcze Morey coś wyczaruje i pozbędzie się korzystnie Harrisa, w sumie na to też liczę, ale nie wiem czy da się pozbyć jego kontraktu i na nim nie stracić.
Szkoda, że w offseason nic nie wyszło, Markkanem by tutaj pięknie siadł w jego miejsce.
 
Dżem drze japę do Pani sędzi, a Westbrick obrywa za to technika, naznaczony, przeklęty zawodnik :beczka:
Lakers też śmiesznie wyglądają, nikomu się nie chce wyskoczyć po piłkę w obronie, Mavs już z nimi jadą.
 
30 punktami ich zjechali. Lakers w całej okazałości. Mecz pozamiatany, byle LBJ walnął jeszcze 6 punktów to kupon wejdzie.

Jak Mavs wyszli na +2 po dwóch zbiórkach w ataku, to miałem już głowie, że Lakers zaraz się obrażą, stoi James pod koszem, obok chyba Bryant, a Donic sobie tylko ręce wystawie, zbiera w ataku i wsadza, bo żaden nie wyskoczy po piłkę, tylko czekają jak im sama w ręce wpadnie.
Nic mi nie szkoda takich drużyn, jebać ich.
 
Hm... Denver - Phoenix nie będzie transmitowany na C+?

Z innej beczki - te stroje Celtics wyglądają trochę jak stroje Seattle Supersonics z (chyba) sezonu gdzie byli w finałach z Bykami.
 
Z innej beczki - te stroje Celtics wyglądają trochę jak stroje Seattle Supersonics z (chyba) sezonu gdzie byli w finałach z Bykami.
Nie ma w programie, tylko 4 mecze dali.

Brown dał do pieca z tymi wolnymi, 0/3 po faulu to rzadko ktoś odpierdala.
 
Nie ma w programie, tylko 4 mecze dali.

Brown dał do pieca z tymi wolnymi, 0/3 po faulu to rzadko ktoś odpierdala.
Faul Portisa wydawał się absolutnie fatalny, okazał się całkiem ok, a wyszedł z tego jeszcze ze zbiórką. :beczka:
No właśnie nie wiem o co chodzi, bo cały czas mowa o 5 meczach, a tu tego piątego nigdzie w rozkładach nie ma.
 
Dubs jednak ograli dzieciaków, zaraz sobie odpalę powtórkę od 3 kwart, sprawdzę czy było coś ciekawego.
 
JA jest świetny. Jakbym widział Iversona na sterydach.
:tellmemore:
Dobry, fajny chłopak, ale ja bardziej propsuje Shaia. SGA nakurwia jeszcze więcej draiwów do obręczy niż Morant, nie ważne kto tam broni, jak włączy swój Ultra Instynkt to nie ma na niego obrońcy :lol:
Mam nadzieję, że obaj będą w ASG, to może obejrzę, inaczej to pierdole, tylko jakieś Skills Challange się włączy.

 
Nets dalej wygrywają, odpalam sobie ostatnio ich mecze, wyglądają naprawdę dobrze, ograć Bucks i Cavs to nie jest hop :awesome:

 
jedyny w historii.
nikomu wcześniej takich cyfr nie zapisano.

92 ze 126 punktów było z jego udziałem.



ten szał radości...
:lol:

Nasi starzy mieli Jordana, my mamy Lukę Magic.

Tylko żeby Cuban nie żydził kasy w Off season i ściągnął mu kogoś konkretnego pod obręcz.
 
Back
Top