NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Nie ten Paul, Chris poszedł za drobne do SA


Racja, ale i tak nie jest warty $53m za sezon! gościu ma już 34 lata i raczej będzie powoli zjeżdżał w dół niż szedł w górę... 14 sezonów (867 meczy, średnia tylko 62!) :confused:
W ostatnim sezonie 22,6 PG, 5,2 RPG, 3,5 APG w 74 meczach (a w poprzednich sezonach mało występów (56, 31, 54, 48) to nie jest zawodnik z żelaznym zdrowiem...
Średnie w karierze (20,8 PPG, 6,3 RPG, 3,7 APG) a najlepszy sezon miał 5 lat temu...
 
Racja, ale i tak nie jest warty $53m za sezon! gościu ma już 34 lata i raczej będzie powoli zjeżdżał w dół niż szedł w górę... 14 sezonów (867 meczy, średnia tylko 62!) :confused:
W ostatnim sezonie 22,6 PG, 5,2 RPG, 3,5 APG w 74 meczach (a w poprzednich sezonach mało występów (56, 31, 54, 48) to nie jest zawodnik z żelaznym zdrowiem...
Średnie w karierze (20,8 PPG, 6,3 RPG, 3,7 APG) a najlepszy sezon miał 5 lat temu...
Ale on nie będzie pierwszą opcją, to jest sidekick dla Embiida i idealny fit dla 76ers, spacing poprawia, ma dobry kozioł, punkty dorzuci. Wiadomo, że 3 i 4 rok tego kontraktu to już będzie gg, Morey po prostu zbroi drużynę na te 1-2 sezony, później okienko się zamyka bo i Embiid ze zdrowiem będzie miał pewnie coraz większe problemy, chodzi o to żeby zmaksymalizowac szanse na mistrza poki Bid ma jeszcze swój prime.
Każdy przepłaca za gwiazdy, zobaczymy jak to będzie hulac, jak uda się wygrać mistrzostwo to wyjebane, ze 38 letni George będzie zarabiał 60 baniek w ostatnim roku.
To jest ryzykowny ruch, ale nic lepszego by teraz nie wyrwali, a skład trzeba na teraz budować, a nie za 4 lata.

Sam pisałem, że jak odrzuca 150/3 od LAC to go lekko pojebało, ale Sixers nie mieli wyjścia musieli przebić Clippers, a teraz to LAC są w dupie bo odszedł za darmo, a wywalili na niego fure picków do Oklahomy + SGA, teraz to już beka z Balmera na całego.

ale pewnie się nie uda wygrać :werdum:
 
Last edited:
Ale on nie będzie pierwszą opcją, to jest sidekick dla Embiida i idealny fit dla 76ers, spacing poprawia, ma dobry kozioł, punkty dorzuci. Wiadomo, że 3 i 4 rok tego kontraktu to już będzie gg, Morey po prostu zbroi drużynę na te 1-2 sezony, później okienko się zamyka bo i Embiid ze zdrowiem będzie miał pewnie coraz większe problemy, chodzi o to żeby zmaksymalizowac szanse na mistrza poki Bid ma jeszcze swój prime.
Każdy przepłaca za gwiazdy, zobaczymy jak to będzie hulac, jak uda się wygrać mistrzostwo to wyjebane, ze 38 letni George będzie zarabiał 60 baniek w ostatnim roku.
To jest ryzykowny ruch, ale nic lepszego by teraz nie wyrwali, a skład trzeba na teraz budować, a nie za 4 lata.

Sam pisałem, że jak odrzuca 150/3 od LAC to go lekko pojebało, ale Sixers nie mieli wyjścia musieli przebić Clippers, a teraz to LAC są w dupie bo odszedł za darmo, a wywalili na niego fure picków do Oklahomy + SGA, teraz to już beka z Balmera na całego.

ale pewnie się nie uda wygrać :werdum:
Jeszcze nie w pełni ogarnęłem wszystkie meandry transferowe ostatnich 15 lat. Naprawdę PG za SGA plus bonusy? Jedno się nie zmienia w LA nigdy już nie zmontują żadnej perspektywicznej drużyny a na stanowisku GM Clips zawsze pracował jakiś idiota. Na tą chwilę to dwa domy starców obudowane przeciętniakami i przegrywami. Kawhi i Davies tylko się tam marnują. Jeszcze mogliby coś osiągnąć.
 
Jeszcze nie w pełni ogarnęłem wszystkie meandry transferowe ostatnich 15 lat. Naprawdę PG za SGA plus bonusy?
Tak, Clippers mieli SGA z draftu, tzn Hornets go wybrali ale oddali do LAC. Shai grał rookie sezon w LA, a później poszedł pakiet SGA, Galliniari + 5 picków za PG13. Oczywiście w pierwszym sezonie SGA nie był takim kozakiem, dopiero w OKC były narodziny gwiazdy, ale teraz patrząc to ta wymiana wyszła Ballmerowi bokiem jak George odszedł za darmo.
 
Last edited:
Tak, Clippers mieli SGA z draftu, tzn Hornets go wybrali ale oddali do LAC. Shai grał rookie sezon w LA, a później poszedł pakiet SGA, Galliniari + 5 picków za PG13. Oczywiście w pierwszym sezonie SGA nie był takim kozakiem, dopiero w OKC były narodziny gwiazdy, ale teraz patrząc to ta wymiana wyszła Balmerowi bokiem jak George odszedł za darmo.
PG jest bardzo dobrze wyszkolony ale jak na zawodnika już podstarzały, połamany i zepsuty pieniędzmi, do tego nigdy nic nie wygrał. Zresztą jak całe Clips z wyjątkiem KL ale tam już też chyba nie ma zdrowia i ambicji. Cyrk na równi z Lakers
 
PG jest bardzo dobrze wyszkolony ale jak na zawodnika już podstarzały, połamany i zepsuty pieniędzmi, do tego nigdy nic nie wygrał.
Tak, nie jest to wymarzony ruch dla mnie, ale jak nie udało się z OG to z rynku FA już nic lepszego nie było, a tak jest George za free. Morey nic nie stracił, do tego mamy pick Clippers 2028 i swapa 26/29 z wymiany za Hardena, a za trzy lata mogą być zgliszcza w LAC i te picki coś warte, więc póki co offseason Sixers na plus.
 
Tak, nie jest to wymarzony ruch dla mnie, ale jak nie udało się z OG to z rynku FA już nic lepszego nie było, a tak jest George za free. Morey nic nie stracił, do tego mamy pick Clippers 2028 i swapa 26/29 z wymiany za Hardena, a za trzy lata mogą być zgliszcza w LAC i te picki coś warte, więc póki co offseason Sixers na plus.
Clips będą zgliszcza bo Harden ma opcję gracza za rok a reszta to też zgrane karty. Zresztą jak sobie prześledziłem ich statystyki to broda i westbrook to mistrzowie pustych statystyk w przegranych meczach/sezonach.
 
Clips będą zgliszcza bo Harden ma opcję gracza za rok a reszta to też zgrane karty. Zresztą jak sobie prześledziłem ich statystyki to broda i westbrook to mistrzowie pustych statystyk w przegranych meczach/sezonach.
Właśnie ciekawe co teraz z Hardenem, on się niby zgodził na przedłużenie 70/2, ale chyba jeszcze nie podpisał, a brodacz też jest obrażalski. Ballmer zaraz będzie musiał organizować koncerty Taylor Swift żeby mu się nowa hala zwracała jak wszystkie gwiazdy spierdolą :lol:
 
Właśnie ciekawe co teraz z Hardenem, on się niby zgodził na przedłużenie 70/2, ale chyba jeszcze nie podpisał, a brodacz też jest obrażalski. Ballmer zaraz będzie musiał organizować koncerty Taylor Swift żeby mu się nowa hala zwracała jak wszystkie gwiazdy spierdolą :lol:
Gdzieś widziałem że podpisał rzeczywiście 70/2 ale drugi rok to opcja zawodnika więc zakłada że w nadchodzącym sezonie moze się jednak obrazić.
 

Niemiec 26 lat, 216 cm
W ostatnim sezonie 7,8 PPG, 8,3 RPG, 1,1 BPG... w 75 meczach (25,3 MPG)
Statystyki na razie słabsze niż u Gortata...
:benny:
 
Last edited:
Super trójka Phila wygląda pięknie ale Embiid wróci z kadry połamany a już sezon wykończy go na pewno. George też jest podejrzanego zdrowia. Do tego żaden z trójki nie ma wg mnie mentalności zwycięzcy. Myślę że niczego nie osiągną. Na tą chwilę na wschodzie Boston nawet bez Porzingisa oraz NY.

Popieram. Sixers nic nie osiągną, choćby nie wiem jak dobrze (znowu) wyglądali na papierze. Pewnie można robić zakłady ile meczów Embiid i George zagrają razem w przyszłym sezonie? Będzie chociaż z 45? :lol:
 

Kolejny nowy +100 milioner, 30 lat
W ostatnim sezonie 15,2 PPG, 5,2 APG, 4,2 RPG w 73 meczach (32,6 MPG)
Przy takiej wielkiej kasie nie dziwne że wielkie chłopiska nie idą do MMA czy boksu...
 
Tobiasz w Pistons 52/2 czyli po prostu Morey go zlał. Dużo wysępił, myślałem, że nikt mu nie da więcej niż 20 baniek za rok, ale Pistons musieli na coś kasę wydać.

Knicks jednak nie utrzymali niemca, no ale jak OKC wyskoczyli z 87/3 to nie było szans tego wyrównać, zostają z Robinsonem i Randle w takim razie, teraz raczej nie ruszą nikogo z tej dwójki. Caruso i Hartenstein to mogą być te dwa brakujące ogniwa, zobaczymy jeszcze jak Holmgren i Williams się rozwiną, ale to już jest solidna paczka, a młodzi będą lepsi niż w zeszłym sezonie. Shai MVP finałów za rok? Kto wie, kto wie :bleed:


Wiadomo, że Cade musiał dostać rookie extension, ale on z tych wszystkich młodych prospektów to najmniej mi się podoba.

 
Tobiasz w Pistons 52/2 czyli po prostu Morey go zlał. Dużo wysępił, myślałem, że nikt mu nie da więcej niż 20 baniek za rok, ale Pistons musieli na coś kasę wydać.

Knicks jednak nie utrzymali niemca, no ale jak OKC wyskoczyli z 87/3 to nie było szans tego wyrównać, zostają z Robinsonem i Randle w takim razie, teraz raczej nie ruszą nikogo z tej dwójki. Caruso i Hartenstein to mogą być te dwa brakujące ogniwa, zobaczymy jeszcze jak Holmgren i Williams się rozwiną, ale to już jest solidna paczka, a młodzi będą lepsi niż w zeszłym sezonie. Shai MVP finałów za rok? Kto wie, kto wie :bleed:


Wiadomo, że Cade musiał dostać rookie extension, ale on z tych wszystkich młodych prospektów to najmniej mi się podoba.


Moi faworyci na zachodzie to OKC, Mavs i Minnesota. Wschód już pisałem boston, Phila, NY. Z tego grona widzę finalistów ligi. Przy czym Phila najmniej pewne
 
Moi faworyci na zachodzie to OKC, Mavs i Minnesota. Wschód już pisałem boston, Phila, NY. Z tego grona widzę finalistów ligi. Przy czym Phila najmniej pewne
Pels też mogą być groźni jak jakby wyrwali jakiegoś Allena jeszcze, no i Indiana, Pacers w sumie bez Mathurin'a grali i Haliburton ciągle coś z kostką miał po ASG, a grał cały czas żeby mu kasa z supermaxa nie uciekła.
 
Klay w Dallas. Niespodziewany zwrot akcji
Podobno Lakers też chcieli, czyli wybrał drużynę w której będzie miał otwarte 3pts spoty, a nie taką w której sam musiałby za spacing odpowiadać :beczka:
50/3 to nie jest jakoś dużo, zobaczymy co z tego będzie.
 
Pels też mogą być groźni jak jakby wyrwali jakiegoś Allena jeszcze, no i Indiana, Pacers w sumie bez Mathurin'a grali i Haliburton ciągle coś z kostką miał po ASG, a grał cały czas żeby mu kasa z supermaxa nie uciekła.
Pels jest jakiś potencjał ale myślę że taki frik wagowy jak zion będzie miał ciągłe problemy ze zdrowiem. Indiana warta uwagi. Nawet bez lidera toczyli zaskakująco bliskie mecze z Bostonem.
 
Podobno Lakers też chcieli, czyli wybrał drużynę w której będzie miał otwarte 3pts spoty, a nie taką w której sam musiałby za spacing odpowiadać :beczka:
50/3 to nie jest jakoś dużo, zobaczymy co z tego będzie.
To już powoli tak wygląda że kto ma opcje i łeb na karku wchodzi w off season z transportem "wszędzie byle nie do Lakers"
 

Gruzin 25 lat, 211 cm...
W ostatnim sezonie 5,0 PPG, 4,6 RPG, 1,2 BPG w 62 meczach (15,4 MPG) a teraz dostanie 25 baniek!. Średnia z 5 sezonów (4,9 PPG, 3,1 RPG) i tylko 249 meczy...
Ciekawe ile zarobi w tym czasie taki Ilia Topuria (nowa gwiazda UFC, tylko sporo niższa 170 cm) :lol: :wink:
 
Back
Top