NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Kadry w ogóle nie oglądam. Raz zrobiłem wyjątek jak Jankowski grał na ME chyba 97. W porównaniu do NBA to jak patrzeć na sportowców paraolimpijskich.
 

Czyli jednocześnie wiadomo że z największych podstarzałych gwiazd został Derozan i jednocześnie wiadomo że nie pójdzie do LA. Na moje Lakers po za Play off lub max pierwsza runda. Wcale się nie zdziwię jak zimą AD jebnie focha że ma dość cyrku LeBrona i zarząda wymiany. JJ dotrwa na stanowisku do końca sezonu? Chyba można zacząć przyjmować zakłady.
Ciekawi mnie też koncepcja kto tam ma bronić? Czy też może liczą że pięćdziesięcioletni ojciec z synem niedojdą i giermkiem antonim dadzą +100pkt i obrona stanie się nieistotna. Najbardziej pasjonujący serial komediowy w NBA..
 
Czyli jednocześnie wiadomo że z największych podstarzałych gwiazd został Derozan i jednocześnie wiadomo że nie pójdzie do LA. Na moje Lakers po za Play off lub max pierwsza runda. Wcale się nie zdziwię jak zimą AD jebnie focha że ma dość cyrku LeBrona i zarząda wymiany. JJ dotrwa na stanowisku do końca sezonu? Chyba można zacząć przyjmować zakłady.
Ciekawi mnie też koncepcja kto tam ma bronić? Czy też może liczą że pięćdziesięcioletni ojciec z synem niedojdą i giermkiem antonim dadzą +100pkt i obrona stanie się nieistotna. Najbardziej pasjonujący serial komediowy w NBA..
Czyli pasuje do tych Jeziorowców z LA tak jak nazwa klubu... :wink:
 
I tak nam Paryż nie grozi, bo wychodzi tylko zwycięzca turnieju, czyli pewnie Hiszpania.
Idz pan w chuj z taką gra oczy bolą!!!! Kurwa można przegrać z każdym ale nie z drużyną gdzie jest 12 maup w drużynie!! 32 punkty stracone w 1 kwarcie Milcic szacun za defensywe !! Jaka Hiszpana!! Wielkie Bahamy po złoto olimpijskie!!!
 
Last edited:
Ale maupy z NBA jadą Polaków ja pierdole!! Będzie wpierdol i po wyjściu z grupy!!!
Screenshot_2024-07-03-17-55-36-644~2.jpg

 
Za to w obronie całkiem fajnie to wyszło, choć całego meczu nie oglądałem



Jednak to sport drużynowy, czy Milicić coś z tego poskłada to nie wiem, jak największe gwiazdy PLK rzucają po 1 punkt na mecz.

Brakuje nam dobrego kreatora, czasem to tragicznie wyglądało jak oni próbowali coś zagrać w ataku. Tam była taka sytuacja, że przy któryms posiadaniu w pierwszej połowie, tak rozegrali, że piłka poszła do Dziewy na obwód, a chłop dostał czape na trójce, takie coś się zbyt często nie zdarza.

Koszarek musi się postarać żeby Podziemski grał dla kadry, niech mu załatwią obywatelstwo to może powalczymy na następnym euro. Slaughter i tak będzie pewnie kończył kariere i solidny obrońca z NBA się przyda.
 
Na ostatnim EURO byli 4... a na MŚ zajeli też 7 miejsce, czyli dla naszych kopaczy to nie osiągalne jednak miejsca... :hi:
Mundial 2019 w Chinach był zajebisty, my tam graliśmy ze skośnymi o wyjście z grupy. Polecam sobie poszukać ten mecz, zajebiste emocje. Sobczyński wtedy komentował na TVP tylko nie pamiętam z kim, najlepiej końcówka 4q i dogrywka jak sędziowie zaczęli nas w chuja robić, żeby Chińczykow przepchnąć, ale i tak ich jebneliśmy.
Epickie flow na majku naszych komentatorów :antonio:
 
Back
Top