NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

No raczej będzie. I to dużo mocniejszy. Może zakład ? Ja mówię że będzie awans na io ty że nie bo Markkanen rzuci 100 punktów jak Wilt Chamberlein ?
Niecały rok temu rozjebali nas 30toma punktami i aż oczy bolały od oglądania.

Jakim cudem ma być mocniejszy skład?
Screenshot_20231127-205825_Chrome.jpg
 
Jest nadzieja że może nie zagra :boss: , bo jednak często pauzuje bo w 6 dotychczasowych sezonach grał od 50-66 meczów Regular Season...
Nawet jak zagra to Sochan wyłączy jak stare radio. Do tego jeszcze bardziej duża szansa , że zagra też Podziemski a to co robi w tym roku w gs to jest poezja.
 
Nawet jak zagra to Sochan wyłączy jak stare radio. Do tego jeszcze bardziej duża szansa , że zagra też Podziemski a to co robi w tym roku w gs to jest poezja.

No zakładasz się czy nie jak taki pewny jesteś panie Siwy ?
Jak będzie grał Markanen to mogę się założyć o avatar na miesiąc. Jak nie zagra to może wymęczą chociaż nie wiem czy Aj zagra.

BTW już mówili w podcascie specjalnym ostatnio że Sochan i Podziemski nie zagrają dla kadry nie ma co się łudzić.
 
Jak będzie grał Markanen to mogę się założyć o avatar na miesiąc. Jak nie zagra to może wymęczą chociaż nie wiem czy Aj zagra.

BTW już mówili w podcascie specjalnym ostatnio że Sochan i Podziemski nie zagrają dla kadry nie ma co się łudzić.
Zagrają obaj także masz jakieś złe informacje. Dla mnie to jeden chuj czy zagra świński blondyn czy nie. Zakład stoi. Szykuj się już powoli mentalnie na Avatar pięknej Darki.
 
Zagrają obaj także masz jakieś złe informacje. Dla mnie to jeden chuj czy zagra świński blondyn czy nie. Zakład stoi. Szykuj się już powoli mentalnie na Avatar pięknej Darki.
Obaj na pewno nie zagrają, ponieważ na zasadach Fibowskich można mieć tylko jednego naturalizowanego gracza w składzie, to po pierwsze, po drugie tak ja @Siwy25_1 pisał, GSW i Spurs raczej żadnego nie puszczą na jakieś kwalifikacje, a po trzecie tu trzeba wygrać turniej żeby jechać do Paryża, a nie tylko wyjść z grupy.
 
Zagrają obaj także masz jakieś złe informacje. Dla mnie to jeden chuj czy zagra świński blondyn czy nie. Zakład stoi. Szykuj się już powoli mentalnie na Avatar pięknej Darki.
Sochan może mówić, że zagra, ale myślę że Pop go nie puści, nie po to daje mu teraz tyle minut, a off season będą cisnąć na maksa, żeby wyciągnąć wszystko w Wenby.

A co do Podziemskiego:
Szansa na to, że Podziemski zagra w kadrze już w 2024 r., jest niemal zerowa – gracz ma zobowiązania wobec Warriors, dla których będzie grał w Lidze Letniej. Ale sezon reprezentacyjny 2025 to termin jak najbardziej możliwy.

Niech się chłopakom uda, ale nie ma w tej kadrze nikogo na Markanena. Balcerowski jest jeszcze za krótki.
 
Obaj na pewno nie zagrają, bo na zasadach Fibowskich można mieć tylko jednego naturalizowanego gracza w składzie, to po pierwsze, po drugie tak ja @Siwy25_1 pisał, GSW i Spurs raczej żadnego nie puszczą na jakieś kwalifikacje, a po trzecie tu trzeba wygrać turniej żeby jechać do Paryża, a nie tylko wyjść z grupy.

Sochan może mówić, że zagra, ale myślę że Pop go nie puści, nie po to daje mu teraz tyle minut, a off season będą cisnąć na maksa, żeby wyciągnąć wszystko w Wenby.

A co do Podziemskiego:


Niech się chłopakom uda, ale nie ma w tej kadrze nikogo na Markanena. Balcerowski jest jeszcze za krótki.
No zobaczymy z Balcerowskim to zgoda.
 
Była to tylko faza grupowa, bo prawdziwe granie to była faza pucharowa (1/8)
Ale to my zajęliśmy 4 miejsce na Euro Baskecie (7. Finlandia) i pokonaliśmy w 1/4 Słowenię z Donciciem w składzie, a później była wtopa z Francją 54-95 :facepalm:
Faza grupowa na Eurobaskecie nie jest prawdziwym graniem? To nie NBA i sezon regularny z 82 meczami. Finlandia odpadła z Hiszpanią, którą wygrała cały turniej, tak to sobie można pierdolić :beczka:

Fajny był dla nas tamten turniej, wszyscy z działu, tutaj na forum kibicowali, ale my w Europie nie jesteśmy tak mocni jak ten wynik, a tylko o to się rozchodzi cała dyskusja.
Już nie wspominając o tym, że to był alltimerski turniej Sokołowskiego i Ponitki, czego raczej nie powtórzą.
 
Bracia Ball nie mają zdrowia, Lonzo już praktycznie jedną nogą poza ligą, a LaMelo też co chwile połamany.

 
Bracia Ball nie mają zdrowia, Lonzo już praktycznie jedną nogą poza ligą, a LaMelo też co chwile połamany.


ojciec zapewne nie wiedział, co to bezstresowe wychowanie i cisnął młodzież, jak idzie.
są efekty.
:lol:
 
Bryłki bez Jokera, Murraya i Gordona, 113:104 z Clippersa, a mecz w LA, Reggie Jackson i DA Jordan zaorali wielkie gwiazdy. DeAndre Jordan im wpierdolił, o kurwa, LAC nie przestaną mnie bawić w tym sezonie :muttley:


czy oni, w tmtym sezonie oddali reggiego po to żeby pozyskać westbrooka?

deandre przeszedł chyba samego siebie.
nie zakładałem, że on jeszcze może dać tak dobrą koszykówkę.
 
czy oni, w tmtym sezonie oddali reggiego po to żeby pozyskać westbrooka?
Raczej nie, bo jak Westbrooka wyjebali z Lakers, to w Clippers podpisał za minimum do końca sezonu, a dopiero w lato dali mu ten 2 letni kontrakt.

e:
LAC oddali Jacksona za Plumlee, a Reggie zrobił bajałta wtedy i Nuggets go wzięli, z tego co widzę, a w lato dostał 10/2 od Bryłek.
 
Last edited:
Raczej nie, bo jak Westbrooka wyjebali z Lakers, to w Clippers podpisał za minimum do końca sezonu, a dopiero w lato dali mu ten 2 letni kontrakt.

e:
LAC oddali Jacksona za Plumlee, a Reggie zrobił bajałta wtedy i Nuggets go wzięli, z tego co widzę, a w lato dostał 10/2 od Bryłek.
no właśnie plumlee, on gdzieś mi uciekł w tym wszystkim.
pewnie dlatego, że teraz jest kontuzjowany.

to, że reggie wykupił kontrakt, to mnie się przypomniało, tylko plumlee gdzieś zniknął.
:lol:
 
bulls znalazli sposób- grać bez lavine'a i derozana.
:lol:

patrzę, że jeremi solidną linijkę zapisał, na fantastycznej skuteczności.
Antek i Dame zaczęli na zmianę gubić piłkę w dogrywce, położyli mecz stratami :lol:

Sochan ładnie, 12/14 FG, 33 punkty to jego życiówka. Mecz na styku, to później sobie nawet obejrzę.
 
Last edited:
Antek i Dame zaczęli na zmianę gubić piłkę w dogrywce, położyli mecz stratami :lol:

Sochan ładnie, 12/14 FG, 33 punkty to jego życiówka. Mecz na styku, to później sobie nawet obejrzę.
ja pewnie skończę na krótkim streszczeniu, całego nie będę oglądał.
nie mogę patrzeć na gracza atlanty z nazwiskiem young.
ciśnienie się podnosi za mocno.
 
Back
Top