Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Widzę spierdoleńcu, że masz słabą pamięć. Ostatnio pisałeś jak to Jones jest inteligentny, a teraz piszesz, że po avatarze sądzę, że go lubisz. Kojarzenie faktów leży u ciebie.
ojoj
Pisałem że jakby Jonesa sprawdzić pod względem IQ to mógłby być w normie
Bo pod względem społecznym to oczywiście że głupi jest:jjsmile:
 
Za chuja logiki w tym tekście
Nie po to ludzie decydują się ze sobą zamieszkać, żeby walic razem gruchę.
Jednak jesteś debilem :mamed:
Jeden wali gruchę drugiemu, kiedy piszę na klawiaturze swoje wysrywy i potem zamiana, czego nie rozumiesz?
 
Jeden wali gruchę drugiemu, kiedy piszę na klawiaturze swoje wysrywy i potem zamiana, czego nie rozumiesz?


No właśnie tego, czemu piszesz o swoich wyobrażeniach, bo przecież wiesz, iż to nie prawda? Podnieca cię pisanie o tym, że wyobrażasz sobie dwóch mężczyzn walących gruchę?
 
No właśnie tego, czemu piszesz o swoich wyobrażeniach, bo przecież wiesz, iż to nie prawda? Podnieca cię pisanie o tym, że wyobrażasz sobie dwóch mężczyzn walących gruchę?
Mnie nic nie podnieca, ale skoro piszesz, że to może mnie podniecać, to pewnie ciebie podnieca to, co piszę, więc mogę pisać dalej dla kryptogeja. Paul wali gruchę makumbie i na odwrót. i jak, stoi coraz bardziej?
 
Mnie nic nie podnieca, ale skoro piszesz, że to może mnie podniecać, to pewnie ciebie podnieca to, co piszę, więc mogę pisać dalej dla kryptogeja. Paul wali gruchę makumbie i na odwrót. i jak, stoi coraz bardziej?


Po co to robisz? Dla samego trollingu wymyślasz takie ohydne rzeczy, w które sam nie wierzysz? Co to daje ci?
 
Po co to robisz? Dla samego trollingu wymyślasz takie ohydne rzeczy, w które sam nie wierzysz? Co to daje ci?
Ale to ty mi sugerujesz, że mogę być takim czymś podniecony, więc skoro tak twierdzisz, to chyba ciebie to podnieca i mierzysz mnie swoją miarą? No chujowe zachowanie z twojej strony.
on to robi bo kiedyś go w klasie wyzywali od pedałów i cała klasa się śmiała i utrwaliło to że jest to świetny punch :beczka:
Nie, mnie się wszyscy bali w szkole zawsze :( i nie dlatego, że myśleli, że mam orientacje jak ty.
 
Bastek mi już dziś wystarczająco podniósł ciśnienie swoim pierdolonym nieróbstwem, ale: kurwa mać gościu ty masz schizofrenię, upośledzenie, czy chorobę dwubiegunową? Poza zerową umiejętnością dyskusji w internecie. Czepiasz się mnie i pomawiasz o coś bo od kilku dni w jednym temacie próbuje ci wytłumaczyć, że pierdolisz od rzeczy. Rzucasz na forum gdzie siedzą goście którzy śledzą MMA od ponad dekady wysrywami rodem z wykopu, a jak ktoś próbuje podjąć dyskusje i ukazuje błędy w twojej pseudologice to lecisz z wyzwiskami. Teraz w temacie poświęconym twojej własnej głupocie tak naprawdę i głupocie żelaznego wdałeś się w pyskówkę do grona użytkowników którzy cię wyjaśniają. Nie umiesz odpowiedzieć na argumenty, na krytykę reagujesz agresją. Nie umiesz nawet prowadzić dyskusji gdy coś dotyczy choć trochę personalnie ciebie. Zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, a co chwila walisz głupoty. Jak byłem młody to w necie istniała taka wkurwiająca skupiona wokół Zyniaka i Isamu grupka Pompa Team która miała identyczny styl pisania z innymi, a ty zachowujesz się jak niedojrzały emocjonalnie fan Zyniaka lub kogoś w jego stylu.
 
Ale przecież pisałeś, że jesteś podniecony, już się spuściłeś tak?


Czyli to działa tak, że jak ci piszą byś nie pisał o swoich seksualnych wyobrażeniach, bo to niesmaczne, to ty piszesz o nich jeszcze więcej, by być bardziej poniżonym?
Stary, dam ci adresy do kilku Domin które cię wyruchaja jeżeli jesteś uległym pedziem.
 
Czyli to działa tak, że jak ci piszą byś nie pisał o swoich seksualnych wyobrażeniach, bo to niesmaczne, to ty piszesz o nich jeszcze więcej, by być bardziej poniżonym?
Stary, dam ci adresy do kilku Domin które cię wyruchana, jeżeli jesteś uległym pedzidm.
Ja bym mu proponował nr. 116 111 bo tu widzę, że telefon zaufania może się przydać na tak wąski myślowo mózg.
 
Czyli to działa tak, że jak ci piszą byś nie pisał o swoich seksualnych wyobrażeniach, bo to niesmaczne, to ty piszesz o nich jeszcze więcej, by być bardziej poniżonym?
Stary, dam ci adresy do kilku Domin które cię wyruchana, jeżeli jesteś uległym pedzidm.
To ty mi zacząłeś pisać o jakimś podnieceniu, ja nic o tym nie wiedziałem, więc sądzę, że to co pisałem ciebie podnieciło, bo inaczej byś do mnie o tym nie napisał. Teraz piszesz o jakichś dominach, układałem kiedyś domino, ale widzę, że tobie chodzi o jakieś dominy związane z seksem? Nie wiem chłopie skąd znasz takie rzeczy, ale nie obchodzi mnie twoja seksualność w takich szczegółach, wystarczy mi tylko wiedza o tym, ze jesteś kryptogejem i bronisz swoich przyjaciół gejów.
 
Czemu ja się daje podpuścić temu zboczeńcowi
To ty do mnie zacząłeś pisać o podnieceniu, a teraz o jakichś dominach i uległości. Gustujesz w gejach i dominach głupibucie, nie musisz już więcej pisać o tym, bo twoja seksualność raczej mało kogo obchodzi, a już się o niej sporo dowiedzieliśmy.
 
to ja wypuszczam najcięższe działo po tej stronie świata
Djuk wyzywam cię na walkę z moim superczampem, ju gołyng dałnem o północy w sandej saturdej
release-the-szpilka.jpg

Radzę ci używać gardy X
garda X.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top