Muzyka

Coś dla amatorów muzyki zewsząd i znikąd. Najpierw irakijski (węgierski) oudzista, a następnie libański oudzista jazzowy (Oud to arabska gitara (lutnia) w dużym skrócie, znacznie starsza od europejskich odpowiedników).

 

hehee, najbardziej pedalski (co nie znaczy, ze mi sie nie podoba... : [ ) black metal, przebije ktoś to?
 
I takie akcje lubię, wychodzą chłopaki w T-shirtach i grają co chcą, muzyka to dźwięki a nie subkultury.
 
I takie akcje lubię, wychodzą chłopaki w T-shirtach i grają co chcą, muzyka to dźwięki a nie subkultury.

Nie wiem czy to odpowiedz odnosnie Liturgy, które wstawilem (moze meszuga też gra w tiszertach, nie wiem xd), ale zaryzykuję: mi nie chodzi o wygląd z tym spedałowaniem tylko o samą muzykę. Jak na standardy black metalu jest trochę... zniewieściała : D



Tutaj to już w ogóle trąci cipskiem.
 
Nie wiem czy to odpowiedz odnosnie Liturgy, które wstawilem (moze meszuga też gra w tiszertach, nie wiem xd), ale zaryzykuję: mi nie chodzi o wygląd z tym spedałowaniem tylko o samą muzykę. Jak na standardy black metalu jest trochę... zniewieściała : D



Tutaj to już w ogóle trąci cipskiem.

No nie da się ukryć że odbiega od konwencji:D
Ale muzycznie przyznam ten drugi numer mi się podoba, chociaż fakt wokalista brzmi jak by miał jedno jądro:)
 
Back
Top