Muzyka


hahaha mistrzowie trollingu i autopromocji, Panowie Def Grypsy którzy nie istnieją wydają nowy album, ale NIE TEN który mieli wydać. I jest zajebisty. Polecam sprawdzić co tworzą poszczególne literki przy utworach
hHoRELv.jpg

@Bolt SCIĄGNYŁM TECHNO ANIMALSÓW, ODSŁUCHAŁEM, ALE PARDON, MUSZĄ POCZEKAĆ TERAZ.
 
Ja w ogóle tej sytuacji nie ogarniam, to jest już chyba drugi czy trzeci album po zakończeniu projektu :D
 
Zna ktoś muzyka podpisujacego się jako Jacob Gurevitsch? Jeśli tak, to czy ma ktoś dostęp do jakiegoś chociaż strzępka informacji o tym artyście?
 
Panowie ostatnio strasznego zajoba mam na czilałtową muzykę. Czy idę gdzieś, czy ide spać, czy gram, czy czytam zawsze słucham. Ostrą zajawkę załapałem i to jest coś w tym stylu:

Wiem, że na jutubie jest pełno, ale czasami jest straszna hujnia. Więc może też ktoś miał takie fazy i może polecić? :)
 
Panowie ostatnio strasznego zajoba mam na czilałtową muzykę. Czy idę gdzieś, czy ide spać, czy gram, czy czytam zawsze słucham. Ostrą zajawkę załapałem i to jest coś w tym stylu:

Wiem, że na jutubie jest pełno, ale czasami jest straszna hujnia. Więc może też ktoś miał takie fazy i może polecić? :)

to jest piekne ;) --->
 
Back
Top