Muzyka

mam ją :D Mówiąc płyty mówiłem ogólnie. Na kasecie mam pierwsze 3 albumy. Od PO już mam wszystko na CD :)
 
Kawaleczek w sam raz na chilloucik po ciezkim dniu pracy ;) ogolnie cala ta plyta to moj absolutny top jesli chodzi o muze,szkoda,ze panowie pozniej nieco odbili od klimatu tej plytki lecz i tak sa dla mnie kozakami.Na sluchawakach najlepiej sluchac--->

:p:p:p



Przy tym na rowerze kazda gorka moja,oczywiscie wjazd;) --->2:07 ADRENALINE RUSH! ;) -->


HOMEWORK RZADZI!
 
Last edited by a moderator:
Dick to brzmi jak zbrutalizowane Depeche Mode:) Bez kitu, dzięki za kupę klimatycznych dźwięków o których nie miałem pojęcia że istnieją, i zawsze pojawiają mi jakieś impulsywne skojarzenia z muza która lubię.
 
Ej, ale nie zabijaj niczyich rodziców, bo by to było niemiłe i nie miałbyś kiedy posłuchać w więzieniu "Brotherhood of the Bomb" :(
 
@Bolt śmiej się, ale miałem 'przyjemność' poznać te pannę osobiście na offie w tym roku xd Co prawda, trwało to chwilkę, bo tylko zostaliśmy sobie przedstawieni, ale zawsze...

@Masta Blasta crosses to kozak band, w ogóle łykam wszystko co serwuje mi mistrz Moreno. Gdybym miał wskazać mój ulubiony band to bez wahania padłoby na Deftones.
 
@DickNiaz mam dokładnie to samo co do Chino, po prostu dla mnie to muzyk który czego się nie tknie naznacza to swoją melancholijno-zawiesitą muzyczną zajebistością. Deftones to jeden z pierwszych zespołów mojej wczesnej młodości, którymi jarałem sie na maksa i nadal mi nie przeszło.
 
to mogłoby trafić do "pogotowie serc" jako satyra ofkors : )
"serce pojemne jak przedwojenna wanna" : )
 
Obejrzałem przed chwilą The Purge: Anarchy. Film średniawka, ale utworek na końcu, wow! Rzadko mam okazję słyszeć muzykę która mi się podoba w filmach.
 
Back
Top