Muzyka



Kapela z najlepszych merchem:

84486
 

Wersja Gutka (Indios Bravos) lepsza ale ja zawsze wiekszy szacun mam do oryginalnych tworcow,bless;)
 
nie ma cohones music awards : D : (

szacun, fajna wokalistka, nie odcina kuponów z reklam, mam nadzieję, że nieźle u tej pani się wiedzie, jednym z moich marzeń jest jej autograf : D rok mi zleciał w aucie i nie zwariowałem dzięki Kasi Kowalskiej : D #fanboy : )
 
Nie wiem czy jest tu ktoś kto siedzi w j-rock czy j-metal. Dla mnie to jest jeden z moich ulubionych zespołów. Mało ludzi go zna, a szkoda. Grają już 33 lata. Mieli swoje wzloty i upadki, gorsze i lepsze albumy, ale ich 3 ostatnie płyty dają rade. Wrzucam dwa kawałki z ich początków i dwa z ostatnich albumów. Może ktoś zna podobne rytmy z Kraju Kwitnącej Wiśni?







 
@Grzechu czyzbys cos tam sugerowal?;) nie pale od jakis 6 miechow:p nie,ze sie obrazilem na MJ po prostu nie dzialala juz tak jak powinna a obecne jakos mnie do niej nie ciagnie,co nie oznacza tez,ze nie zapale bo wiem,ze to zrobie, BLESS:)
 

Polski black metal ma się super, nigdy się w ten gatunek nie zagłębiałem, ale nowa Furia, nowe Thaw czy nawet Behemoth... wow

@Bolt

Mógłbyś mi podać te twoją elektronike co wczoraj mi pisałeś na czacie? Wyleciało mi z głowy zupełnie.
 

Polski black metal ma się super, nigdy się w ten gatunek nie zagłębiałem, ale nowa Furia, nowe Thaw czy nawet Behemoth... wow

@Bolt

Mógłbyś mi podać te twoją elektronike co wczoraj mi pisałeś na czacie? Wyleciało mi z głowy zupełnie.


Ben Frost - Aurora. Jeśli jeszcze ma Cię to podkręcić, to gość jest mocno zakumplowany z Girą i parę rzeczy na ostatnie płyty Swans zrobił.
 
Back
Top