Muzyka

Ktoś wczoraj na Pezecie w Stodole był? :D Bonsona nigdy nie słuchałem, a spoko jest, support grał wczoraj, Flint też na propsie.
 
Co do RóWNONOCY to zamówiłem już pre-order i będą tam 3 płyty. 1sza wiadomo, 2ga to instrumentale i 3cia niespodzianka.



Kawałek Sokoła jest inny bo jest sam i nie ma refrenu tylko leci longiem, natomiast lirycznie pokazuje się z najlepszej strony.
 
Doozy, z koszulką czy bez zamówiłeś? Jak dla mnie 3 płyty + koszulka + przesyłka za 79 zł, to tak jak za darmo.
 
Pewnie,że tak,tym bardziej,że na UC sama koszulka 79 kosztuje. O darmowym kurierze w przed-dzień premiery nie wspomne. Same 35 zł za 3 cd to bardziej niż darmo. Donatan naprawde dba o to aby hajs się zgadzał ;] Jeszcze 10 dni :)
 
ten Donatan wziął sobie dobry temat na kawałki :-) bardzo mi się to podoba, ale same kawałki już nie :/ nie lubię rapu...
 
Równonoc to nie tylko rap :) Ale kwestia gustu :) Sam uważam się za metala z krwi i kości,co nie przeszkadza mi w słuchaniu innej muzy(nie to,żebym twierdził,że Tobie przeszkadza:) ) a równonoc trafia do mnie w 100 % :)



A co do Arkony - dane mi było widzieć ją live w te wakacje:) Choć polska Arkona też jest spoko :)



Choć już w całkiem innych klimatach :)
 




Ogolnie Równonoc niszczy system chyba kupie plytke.Martwilem sie o to czy Sokol dobrze sie bedzie czuł na takim bicie ale jak zawsze pokazał klase i wyszło swietnie.
 
Ja tam będąc entuzjastką metalu i ogólnie gitarowego grania lubię też np. Gagę i turbo folk :-), ale kawałków z rapowaniem nie trawię niestety. I jak się podoba rosyjska ? Ja ubustwiam :-) i Maszę i ogólnie, polska jakoś mi nie pasuje, chociaż pewnie tylko, dlatego, że to black, a nie mogę się do niego przekonać za bardzo (poza Moonspell i Rotting Christ).
 
Sorka za post pod postem, ale nie mogę już edytować. Jeśli kogoś iteresuje to na kanale MaxFlo na yt jest płyta Pokahontaz 2 do odsłuchu, a oto link:



http://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv/videos?view=0
 
Wracając wczoraj po 0:00 z pracy leciało w Trójce. Nazwa dosyć pretensjonalna, choć miło nawiązuje do płyty Coil, ale Trent to Trent a i żone ma niczego sobie ;)
 
@DickNiaz



Wrzuc jeszcze raz to co chciałeś wrzucić bo wywaliło a jestem ciekaw co to było.



A ja wrzucam coś co mi się skojarzyło z Twoim podpisem ;)
 




bierz duza poprawke na to moje szufladkowanie, bo to bodajze pierwszy band z tego gatunku który mnie zainteresował. : )
 
Back
Top