Muzyka

@up <- jeśli kupię, a zamierzam to również będzie 1szy oryginał kupiony...
 
Z HH to mam jeszcze Nagły Atak Spawacza - Brat Juzef :-)



No i Bakflipa mam też na oryginalne,ale to już bardziej jakiś rapcore :)

będzie 1szy oryginał kupiony...


a mój chyba z 200setny :] Jestem bardzo dumny z mojej kolekcji :) A za rogiem już czekają Kwasy z nowym albumem :) 17.10 Acid Drinkers - La Parte Du Diable :]



Wracając do Równonocy,to Donatan trafi z tą płytą w każdego odiorce,nie wazne czy metal,czy hh a Luxuria i Aśka w klipach mu wtym pomogą :) Swoją droga Luxuria ma ok 16 lat :-)
 
wpadłem przypadkiem na to ostatnio na yt, jak ogladalem ukryte slowa polskie w zagranicznych piosenkach xD







i mi sie przypomnialo, ze kawalek calkiem przyjemny, a alizee jest "so cute" <3



:-)
 
A ja ostatnio wpadłem na ten kawałek, który też jest so cute i nichuja nie pasuje do mojego gustu (nie to, zebym się jakoś ograniczał), ale jakoś uwolnić się od niego nie mogę.



 
Jeden z was wrzucił tu taki dubstep w teledysku była blond dziewczyna, która zdaje się walczyła, ogólnie w teledysku panowała sceneria wojny.
 
@Seven 25 szukalem tego kawalka,wpadl mi w ucho a nie wiedzialem gdzie go slyszalem,teraz juz wiem. TR !!!
 
to, ze ty sluchasz psytrance, a ja preferuje z wokalem, to znaczy ze moj jest kiczowaty? litosci:-)


jeszcze tylko dopisz ze hip hop jest dla gangusow a rock dla brudasow i juz oficjalnie bede mogl cie nazwac idiotą :-)
 
Sluchaj to nawet ciezko nazwac trancem,takie dico polo wsrod tej muzyki tak "to"moge okreslic. "jeszcze tylko dopisz ze hip hop jest dla gangusow a rock dla brudasow i juz oficjalnie bede mogl cie nazwac idiotą :-)"---> moglbys mi wyjasnic skad u Ciebie takie "ciekawe"wnioski??? gdzie ja tak napisalem,mistrzu? dopisze to,ze mam wbite w to jakiej muzy sluchasz,jesli "jaraja "Cie takie "dyskotekowe"klimaty to luz,Twoja sprawa,wodzu howgh
 
Tym Body Countem mi podstawowke przypomnieliscie ;)



Więc tego tez nie moze zabraknąć !!!







Swietna puenta DickNiaz :)
 
kojarzy ktoś Asymmetry Festival? Właśnie ogłosili, że obok Amenry (!) i Mayhema zagra... Panie i Panowie... Cult of fucking Luna !! Jaram się szatańsko
 
Ja kojarzę,ale wolę Brutale,choć w przyszłym roku zalicze pewnie jedynie jednodniowy Impact z R+ jako głóna gwiazda :) Mayhem widziałem,ale mnie nie zjarało. Jak studyjnie to jeden z moich ulubionych BM bands,to na żywo raczej mnie nudziło.



a tym czasem kwaśno się robi i żre
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rIzjA8VVw4c#!







jak zrobic zeby pojawila sie obraz a nie sam link ?
 
Back
Top