Muzyka

Arlovski nawet nie żartuj. Niby dlaczego zjada oryginał? W czym? W tym, że dodali kilka zwrotek do rymu? Jestem przeciwnikiem coverów ponadczasowych przebojów. Już jeden próbował coverować piosenki Lady Pank.
 
:D Nie wiem czy to nie ukryta kamera ale wyjaśnię. Z tym oryginałem to miałem na mysli piosenkę: "odetchnąć pełną piersią" -52Dębiec. Czyli chodziło mi o oryginalny bit i wykonanie. Fakt, mogło to być źle odebrane ;)



Wiadomo, że Dżem to klasa w sama w sobie. I nie raz lubie sobie zapuścić zwrotki Rysia :)
 
Aha, no to piwo! :-D


Dajesz cover hip-hopowy Dżemu, więc nie wiem jak inaczej miałem to odebrać:-) Ale okej.
 
No Corey to jeden z najlepszych wokali w okołorockowym światku. Szkoda tylko, że Slipknot/SS jest tak chujowy (imo) :D



EDIT:



 
No dla mnie chyba lepszy od "Słowiańskiej krwi":) Podobają mi się w szczególności intrumentale i wokale Percivala :) Zakładam,że do pre orderu będzie dołozona płytka z samymi intrumentalami ;]
 
@noodles



The Verve - Bittersweet symphony



(nie sprawdzałem czy ktoś już odpowiedział)
 
Tak popierdolonej i genialnej muzyki dawno nie słyszałem. Kto siedzi trochę w DSBM to pewnie już na klęczkach :) prawdziwa klasyka



 
Back
Top