Muzyka

pezet-radio-pezet-hhbdpl.jpg


Ktoś z Was miał może już przyjemność?
Bo ja tak i powiem, ze nie zawiodłem się. Genialne moim zdaniem połączenie rapu z dubstepowymi beatami w najlepszym wykonaniu, w wykonaniu Pezeta. Oczywiście genialne trzy single które już robią furorę świetnie oddają to co jest na tej płycie, dodatkowo jestem mega pozytywnie zaskoczony ciekawymi skitami pomiedzy piosenkami (z tego, co pamiętam jest ich 7). No i miłą niespodzianką jest kawalek do którego na gitarze przygrywa bożyszcze nastolatek - Kamil Bednarek, a zaraz po nim, w tym samym pliku muzycznym zawarty jest dubstepowy kawalek pt. "Miejski sound" produkcji Auera - wstawiam niżej.
 
Radio Pezet oceniam na 8. Lubię dubstep, więc płytka mi podeszła, ale każdemu na pewno nie podejdzie. Teksty też niezłe.. a ta nuta mistrzostwo + 'Byłem'
 
https://www.youtube.com/watch?v=Rezrvi-IEBU&feature=player_embedded



Czy musze mowic coś więcej? Obok Converge największa premiera tego roku. Mam mokre jaja
 
Widze kazdy wrzuca tu powazne nuty. To teraz wam popsuje porzadek i wrzuce DISCO POLO. Ale inne niz wszystkie tego typu kawalki. Sam sie zdziwilem, ze takie cos zostalo stworzone. Procz "wokalisty" i jego spiewu, kawalek jak najbardziej nadaje sie na dobra impreze z duza iloscia alkoholu:-)
 
Trudno zeby na imprezie bujac sie w rytmie kurwa jakiegos PiHa czy Pei:-) Nie mowie, by zapodac sobie ten kawalek na sluchawki do autobusu w drodze na uczelnie, ale na impreze z pijanymi dupami jak najbardziej. A teraz wez sam bit z tego dodaj jakis madrze brzmiacy tekst po angielsku i masz murowany hit lata. Zreszta mi muzyka sluzy do zabawy, a nie jakis glebszych rozkminek zyciowych z madrym tekstem.
 
Trudno zeby na imprezie bujac sie w rytmie kurwa jakiegos PiHa czy Pei
smile.gif
Nie mowie, by zapodac sobie ten kawalek na sluchawki do autobusu w drodze na uczelnie, ale na impreze z pijanymi dupami jak najbardziej. A teraz wez sam bit z tego dodaj jakis madrze brzmiacy tekst po angielsku i masz murowany hit lata. Zreszta mi muzyka sluzy do zabawy, a nie jakis glebszych rozkminek zyciowych z madrym tekstem.


Wlasnie tak-na tym polega cala popularnosc Figo Fagotow,Gunthera czy kiedys tam Super Girl i Romantic Boys ze mozna potyniac do prostej muzyki nie dostajac przy tym nalepki wiesniaka czy tam jakiegos fana Disco Polo.Taka muza jest najlepsza do zabawy i koniec.



A propo ,,Ona tanczy dla mnie'' jakby zmienic ten sztuczny bit na zywa perkusje i ten sax na żywą sekcje detą to by bylo niezłe ska :)
 
Back
Top