Muzyka

obejrzyjcie ten film o zapasach w stanach,ten kawalek z Hendo entrance,wziakl sie z tamtad!



edit: to bylo tak dawno temu jeszcze nuikt nie wiedzial,nawae ci to UFC,ale wiecie podziwiamm dynamike tego pana,ma krew indianska,ma i ja to widze!!!!
 
@Mort nawet nie pamietalem,ze pisalem.:-) W moim przypadku sprawdza sie stwierdzenie piles nie pisz:-) musicie wprowadzic kasowanie post:-) Edit: dobrze,ze na koncie w tel nic nie mialem:-)
 
Bronson Hell Yeah !!! Zajebisty gust co do numerow:-)



czy tylko mna Ten numer tak buja ?



BICISKO ROZPIERDALA



 
Bronson, ja też często nie pamiętałem co pisałem na cohones/facebooku, a potem sam się dziwiłem, że coś takiego potrafię pierdolić, w ogóle nie podobne do mnie. Człowiek po alkoholu to jak druga osobowość, alkoholowa schizofrenia.
 
A ja nigdy nie potrafiłem tego zrozumieć, jak można być nawalonym i siadać na kompa :D jak ja jestem zgrzany to pierwsze co myślę, to łóżko odwiedzić a nie jeszcze kozaczyć po necie
 
Najpierw komp, a potem gdzieś wychodzisz, ja z reguły tak robię, nigdy nie potrafię po prostu iść spać jak się spiję... i to jest najgorsze! Chociaż raz miałem taką akcję, że siedziałem i pisałem do ludzi na fb, nie powiem, że to nie zaprocentowało w przyszłości, bo się poumawiałem z dupami, a potem nie pamiętałem o tym i pisały czemu się nie odzywam. :D
 
Alkoholicy niekiedy piją sami. ;) Herszt, pokaż jakiś cytat. :D







Oprócz Równonocy słucham dziś:
 
Back
Top