Muzyka

skorzystałem z okazji i poszedłem na koncercik.



dobrze się tego materiału słucha live...
 
We wtorek miałem przyjemność być na koncercie Zjednoczonego Ursynowa i Karpatii. Tego pierwszego z grzeczności nie skomentuję, chociaż piosenkę "Rozkwitały pąki białych róż" zagraną z Irydionem, ogarnęli bardzo dobrze. Natomiast Karpatia zagrała megakoncert. Mimo, że nie jestem jakimś fanem rocka to dobrze się bawiłem, a i muzyka mi podeszła. Poza tym bardzo charyzmatyczny lider, no i idea przyjaźni polsko - wegierskiej zrobiła swoje.

A tu wrzucam próbkę ich muzyki
[youtube]
 
Nowy album Deftones wyciekł do sieci.







Diazy już pewnie siedza i przy zielonym akompaniamencie odsluchuja :-)
 
TwardyB jak ci Karpatia podeszla to sprawdz tych panow: Muzycznie tak samo (swiatopogladowo tez )



https://www.youtube.com/watch?v=P6r69j5TMtk
 
nie sądziłęm, ze ktoś tutaj słucha ultima thule - zespół genialny, polecam zapoznac sie z całą dyskografią od early years, nie przypominam sobie żeby mieli jakikolwiek słabszy numer.
 
Dlaczego ja nie znałem tego zespołu wcześniej? Muzycznie przypomina mi Honor, podoba mi się. Melodyjny brudny wokal i harde aczkolwiek przebojowe kompozycje,lubię!
 
Za mlody Yagiel robaczku jestes :)



W odroznieniu od Honoru nie znajdziesz u nich nic na temat bialej sily ,syjonizmu czy o super hero jakim byl Rudolf Hess.



Swietna rzecz polecam jeszcze raz-dla mnie klasyk
 
Zespół jest nie dużo starszy ode mnie,więc raczej nie jest to kwestia wieku :)

W odroznieniu od Honoru nie znajdziesz u nich nic na temat bialej sily ,syjonizmu czy o super hero jakim byl Rudolf Hess.


Wiem,dlatego napisałem,że muzycznie mi sie skojarzyło :) Widzę na yt dużo kałwerów jest, mozęcie mi polecić jakiś album?
 
Ultima ma kupe swietnych kawalkow, maja nawet pare powolnych ballad, ktore jak dla mnie sa najlepszym co stworzyli, ale wiekszosc to glownie szybkie melodyjne granie. Niestety zespol jest jakos dziwnie dosyc slabo znany.



natomiast osobiscie z podobnych klimatów jak ULTIMA THULE (ktorego slucham juz od dobych 4-5 lat bez przerwy) jest jeszcze m.in VOLUND SMED, PLUTON SVEA, ENHARJARNA czy też HEL. wszystkie szwedzkie i wszystkie spodobają się fanom zespolow takich jak Ultima. Przynajmniej tak mi sie wydaje :P i jeszcze jeden fajny kawałek zapodam by promowac ten swietny zespol
 
Skinhead,Karoliner i split z ww wspomnianym Hel-Genom eld och aska.



To jest to co mam obecnie na swojej mp3 a Skinhead i Karoliner na oryginalach powinne lezec u mojej mamy w domu :)



Znajdziesz pewnie na torrentach cala dyskografie.



Koncertowke jedna mialem zajebista ale nie pamietam jak sie nazywala.
 
wow, zazdroszcze:) Osobiście widziałem 2 razy Agnostic Front,więc tymbardziej zazdroszcze;) W sumie,w przyszłym roku może będe miał okazje ich zobaczyćn na BA,ale jeszcze nie wiem czy będe jechać:)
 
22.03.2013 Krakow • Kwadrat (Poland) MAZINE REBELLION TOUR 4
feat.
MADBALL
TERROR
COMEBACK KID
YOUR DEMISE
AYS
THE SETUP
 
W 1996 r. we Wrocławiu widziałem to co się już nie powtórzy. Peter Steele nie żyje, a Keith Caputo jest kobietą...



Koncert był niesamowity - http://www.lastfm.pl/festival/1585900+Rock+on+Island
 
Back
Top