Muzyka

nowa płyta Rysia i Działka niezła, choć imo reaktywacja była lepsza. Najlepszy kawałek "Colabo". zwrota Sticky'ego miazdzy
 
Bisz- Wilk chodnikowy, polecam płytę. Cała do odsłuchu na YT, wielki talent



Szczególnie utwór Painstream
 
wlasnie chcialem napisac, ze bisza juz mozna ogarniac. talentem to on byl juz na plytach b.o.k-u, teraz po prostu wiecej ludzi go slyszy. mega jest.



utwor painstream bodajze jest do mixtape'u, nie na plyte.
 
Po filmiku z planu tego teledysku spodziewałem się czegoś fajnieszego. Ale to ma mniejszą wartość gdy muzyka dobra ;)
 
Wczoraj nowe Deftones, dziś nowe Neurosis! Kurwa, co za tydzień.



http://www.npr.org/blogs/allsongs/2012/09/20/161430939/song-premiere-neurosis-at-the-well
 
Nowy klip z równonocy. Preorder ruszył w równonoc,więc jutro pewnie już będe cieszył się płytami :)
 
Do tego nowy Paluch i Miuosh, zajebisty dzień :)



Wg mnie Donatan trochę za cicho dał wokale, no i Szelka mógłby dykcję poprawić
 
Też mam problem z wokalami w tym kawałku. Zobaczymy jak będzie na płycie bo YT to raczej żaden wyznacznik jakości numerow,ale co prawda w poprzednich jest o niebo lepiej. Nie wiem który to Szelka,ale jednego (chyba tego co siedzi na słupie jakimś ;]) ciężko mi zrozumieć.



A sama Równonoc to dla mnie genialny projekt. Nie dość,że nadają w bliskich mi pogańskich klimatach to jeszcze robią to na najwyższym poziomie. Wielki szacun dla Donatana i Percivala,bo nasza rodzima kultura i mitologia może w końcu zostanie bardziej zauwazona i doceniona.
 
Zgodzę się czegoś takiego jeszcze nie było na Polskim rynku, a to co Donatan wyprawia na bitach to istne mistrzostwo.



Yag- Shellerini(szelka,szelma różnie go zdrabniają ;) to ten pierwszy co nawija zwrotkę
 
Równonoc może śmiało przebić tegorczony Kodex, instrumental zamiata po prostu...pre-ordery wysyłają chyba 24.10 żeby były 25.10 czyli dzień przed premierą.
 
No a mi się miesiące pojebały i czekałem jak głupi na kuriera :) Dodam tylko,że płyty w śmiesznej cenie bo tylko po 35 zł. Jak kto woli to z koszulką Uraban City łącznie za 79 zł. W UC zwykle koszulka sama tyle kosztuje. a no i warto dodac,że dostaje się gratis trzecią płytę i darmowego kuriera :]
 
Też zamamawiam lada dzień, propsy Yagiel za wrzutę na FB :)



Dodam że to będzie moja pierwsza oryginalna polska HH płyta, wcześniej tylko pierwsze dwa Kalibry zmusiły mnie do wydania kasy ale to było jeszcze na kasetach hehe
 
Back
Top