Muzyka

Dziewczyna mi pokazała ten kawałek i wjebał się tak w głowę, że nie mogę przestać go nucić. Trochę inny niż normalna twórczość Tiesto i Garrixa, ale na letne imprezy idealny.
 
@DickNiaz Dzięki!
Nie wiem z jakiego albumu jest ten kawałęk co wrzuciłeś, ale pobrałem sobie ich album z 2014 i jest mocno wykurwisty. Nieźle ryje banie.



Ten utwór co wrzuciłem jest z ich ep No Content. Jeżeli podobają ci się takie klimaty to mogę Ci jeszcze polecić Mamaleek. Słyszę pewne podobienstwa w ich muzyce, chociaz Mamaleek jest troche bardziej popierdolony:

EDIT: chociaz moze popierdolony to zle slowo... intensywny, o.



Anyway, świetna rzecz.
 
Last edited:
Panowie. Mam zapytanie.

Poleci ktoś jakieś bardzo dobre kawałki w stylu ostatniego wyjścia Chada Mendesa? Może być ten sam wykonawca, a mogą być to inni, ale ważne by w tym samym klimacie. Ktoś coś?
 
jeden z moich ostatnio najulubieńszych zespołów
Blackmore's Night - Wish You Were Here
 
praktycznie każdy zna Dziecko w czasie , ten numer Deep Purple ...

Blackmore's Night - Child In Time - Live
 
króla ryszarda nigdy dość.




i jeszcze urodzinowo joe satriani z nadchodzącej płytki.


nowy materiał za tydzień w sklepach.
18 października joe zawita do naszej stolicy.
 
Nie słucham tego na codzień ale raz na jakiś czas lubie .Zarówno jego muzyke ,obrazy w teledyskach jak i filmy .No i ta jego żonka :) ....

Rob Zombie - Foxy, Foxy


Rob Zombie - Feel So Numb

 
Rok temu oszalałem na tym punkcie i nadal ten podziw trwa ...
Wielka szkoda że nagrali tylko w sumie jedną płyte , nigdy nie byli lasnowani itp.
Być może nie nagrają już nic więcej .....
W sumie to na ich temat jest jedna wielka cisza a jak potrafią grać ? :) ano tak ...
Tak że 97% pozostałych zespołów to przedszkolaki ...
OK przepraszam za ten lans ,nie mogłem sie powstrzymac .
Gatunek , bardzo rozszeszony rock , rock jazz cos takiego mniej więcej .
Tabula Rasa -Dive in z pierwszej plyty ...
 
Last edited:
Back
Top