Muzyka

Nowy album Iron Maiden pt. "The Book of Souls" już we wrześniu !!!

ironmaidentheookofsoulscd.jpg


Płyta została nagrana w Paryżu z producentem Kevinem „Cavemanem” Shirleyem pod koniec ubiegłego roku, ale przez komplikacje zdrowotne Bruce’a Dickinsona zdecydowano o przełożeniu premiery na później. Jeszcze niedawno mowa była o przyszłym roku, a tu taka niespodzianka.

Łącznie otrzymamy aż 92 minuty muzyki. Znamy już pełną tracklistę:

Disc 1

01. If Eternity Should Fail (Dickinson) 8:28
02. Speed Of Light (Smith/ Dickinson) 5:01
03. The Great Unknown (Smith/ Harris) 6:37
04. The Red And The Black (Harris) 13:33
05. When The River Runs Deep (Smith/ Harris) 5:52
06. The Book Of Souls (Gers/ Harris) 10:27

Disc 2

07. Death Or Glory (Smith/ Dickinson) 5:13
08. Shadows Of The Valley (Gers/ Harris) 7:32
09. Tears Of A Clown (Smith/ Harris) 4:59
10. The Man Of Sorrows (Murray/ Harris) 6:28
11. Empire Of The Clouds (Dickinson) 18:01

Źródło: http://heavyrock.eu/blog/iron-maiden-nowy-album-the-book-of-souls-we-wrzesniu/
 
Ostatnio katuje Audiomachine (w zasadzie całą dyskografię), czyli muzykę od "firmy" która specjalnie produkuje ją na potrzeby reklamy, trailerów itp. W zasadzie tutaj nie ma co za dużo mówić, bo całość jest absolutnie genialna. Ostatni krążek "Magnus" daje nieźle popalić, aczkolwiek Audiomachine ma w swoim dorobku inne, lepsze płyty jak chociażby "Tree of Life".

Tutaj przykładowy kawałek Audiomachine z ich najnowszej płyty (w pewnym momencie aż ciary idą).



Ps. Czy tylko ja mam wrażenie, że logo Audiomachine jest do złudzenia podobne do loga wydawnictwa Fabryka Słów? :o o:
 
Trafiłem dziś na coś takiego. 3000000 wyświetleń i 2015. To serio jest dzisiejszy rap, którego się słucha?? :D. "wyostrzone mam zmy-sły", no lol :D.

 
Trafiłem dziś na coś takiego. 3000000 wyświetleń i 2015. To serio jest dzisiejszy rap, którego się słucha?? :D. "wyostrzone mam zmy-sły", no lol :D.


:(

Kękę dobry raper ale fakt, "zmysły" potrzebowały trochę czasu by mi się wkręcić.
Obadaj inne
 
Żeby nie było tak sztywniacko z mojej strony, tym razem ktoś z radiowych głośników.
Imany, bo to o niej mowa, jak twierdzi wikipedia czerpie inspiracje z Billie Holiday, Niny Simeone oraz Tracy Chapman i słychać to nie tylko w bardzo nisko osadzonym głosie i specyficznym śpiewie.



 
Back
Top