Muzyka

Panowie. Mam zapytanie.

Poleci ktoś jakieś bardzo dobre kawałki w stylu ostatniego wyjścia Chada Mendesa? Może być ten sam wykonawca, a mogą być to inni, ale ważne by w tym samym klimacie. Ktoś coś?
Nie wiem, czy to podobny klimat, ale też trochę "wiocha" zajeżdża.
 
@Masta Blasta

Dzisiaj mnie dopadła nostalgia. Przerzuciłem się na 'zwykłe' śpiewanie, ale to takie śpiewanie mi największą przyjemność sprawiało... muszę wrócić do krzyku!



Słyszałeś?
 
@Masta Blasta

Dzisiaj mnie dopadła nostalgia. Przerzuciłem się na 'zwykłe' śpiewanie, ale to takie śpiewanie mi największą przyjemność sprawiało... muszę wrócić do krzyku!



Słyszałeś?

Myślę, że powinieneś się spełniać rycząc i śpiewając, bo szkoda marnować talentu na ograniczanie się kiedy ma się możliwości;) W 2:40 dobry moment heh
 
@Masta Blasta @Grzechu macie jakieś sugestie numeru z lekko 'brudnym' wokalem w barwie mego głosu? Najlepiej coś co jest też wymagające, tj. od dołu do góry, z góry do dołu itd. Szukam ciekawych piosenek do ćwiczenia. ;)

 
@Mort połowa grungowych numerów z lat 90ych mi przychodzi do głowy.
Może to.

Tu masz dobre frazy.

Będę miał na uwadze, jak mi co wpadnie do głowy to zarzucę;)
 
@Masta Blasta @Grzechu macie jakieś sugestie numeru z lekko 'brudnym' wokalem w barwie mego głosu? Najlepiej coś co jest też wymagające, tj. od dołu do góry, z góry do dołu itd. Szukam ciekawych piosenek do ćwiczenia. ;)


no to mnie rozwaliło nawet pozytywnie :) ten numer ma siedem żyć , ba ma 1000 wcieleń .
fajne , nie zrobiło kupy z oryginału . plus plus .
 
ja tam nigdy nie zabetonowałem sie w jakiś gatunkach muzy albo w tym co trzeba słuchać aby być lajkowanym :) wali mnie to !
Zajebisty numer naszej socjalistycznej grypy Lombard ,
Lombard - Diamentowa kula (1983)
 
Wewiur sorki ale weż no trzymaj jakiś poziom ! nie lansuj rytmów afrykanskich przy którycj jedna wioska wyżyna w pień ludzi z innej wioski .
 
Wewiur sorki ale weż no trzymaj jakiś poziom ! nie lansuj rytmów afrykanskich przy którycj jedna wioska wyżyna w pień ludzi z innej wioski .
a jakbyś sie odważył i pojechał do afryki powalczyć o wolność i tam zdechł to przynajmniej byś sie na coś przydał innym czarnym bo tak to tylko pieprzysz , pierdolisz.a my Polacy akurat umiemy rozpoznać pieprzonego tchórza .
 
Back
Top