Muzyka

Lofciam Illusion, byłem jakiś czas temu na nich i niestety nowe numery się na koncertach tak nie sprawdzają, za to przy klasykach wyhasałem się ostro:)
 
Lofciam IIlusion, byłem jakiś czas temu na nich i niestety nowe numery się na koncertach tak nie sprawdzają, za to przy klasyka wyhasałem się ostro:)


Kawał lat małolackich się spędziło na słuchaniu ich, nadal teksty się pamięta. ;)

 
Czy ktoś cos tutaj o deftonesach pisal?
JW7J2oJ.jpg

Przepraszam, musiałem : /// jestem bucem i sie jaram w chuj!
Czuje sie jak 13 latka.
 
Tym razem będzie wielokulturowo, czyli jak odróżnić europejczyków (wszystko jest walcem, albo chociaż da się ten taniec przy tym zatańczyć, co nawet jedno nagranie udowadnia).


















 
Tym bardziej będzie queerowy Polak tworzący undegroundowe podziemie berlińskiego post new romantic techno



I mój ulubiony teledysk, zajebiście stworzony na starych VHS.
Bo "zemsta jest słodka, zemsta smakuje, po każdej zemście lepiej się czuję"
 
Godsmack dał fajny koncert w tym roku na Impact Festival, ale organizatorzy potraktowali ich okropnie stawiając na scenie przed głównym obiektem o północy w deszczu...
 
Jak tak dalej pójdzie to zamiast żonki będziesz miał stadko chętne na harem:D

Dobrą barwą masz powaga, i ten lekki bród zajebisty;) Szkoda tylko że jedno z Was trochę odpływa z dzwiękami, i to nie jesteś Ty:D

Jeszcze trochę, nauczę się grać na gitarze i rzucam robotę w korpo na rzecz grania po wioskach. #truestory

PS. obczaj jeszcze to, chociaż pierwszy raz to śpiewaliśmy, a my bez prób śpiewamy, także jest parę wykrzaczeń, ale fajny rockowy numer

http://www.mediafire.com/listen/2j2...dzieli+nas+od+miłości+Twojej+Panie+(cz.1).mp3
 
Back
Top