Muzyka

Zewsząd i znikąd, czyli dzisiaj muzyka perska.

Na początek wątek forumowy Bijan Bijani (jak mniemam zbieżność nazwisk przypadkowa).


Oraz prawdziwa muzyczna perełka. Najnowsza płyta do której jak najszybciej będę chciał się dorwać. Alireza Ghorbani.
 


anathema od zmiany stylu tworzy tak magiczna i hipnotyzujaca muzyke, ze brak slow, z plyty na plyte poziom idzie w gore
 
Ah ten Frontside..... W sumie, to ja podchodzę do tego z dystansem i numer mi się całkiem podoba, no ale, wiadomo, ciężko się przestawić.



A teraz już tak na poważniej



OSŚ zamiecie w tym roku wszystkie inne albumy
 
Ah ten Frontside..... W sumie, to ja podchodzę do tego z dystansem i numer mi się całkiem podoba, no ale, wiadomo, ciężko się przestawić.



A teraz już tak na poważniej



OSŚ zamiecie w tym roku wszystkie inne albumy

Ej ten Trzeci wymiar zaintersowal mnie,nie powiem.
 
Wiem, że mało kto tu słucha muzyki takiego typu, ale chuj tam narażę się na hejty :P. Fajny AfterMovie z Sunrise 2011
 
Dobry cover.

Deftonesy coś tam nagrywają nowego, latają po necie fragmenty utworów. Jaraneczko.

tutaj bardzo porządny i fajny rock. Mało słucham takiej 'klasycznej' muzyki, ale to mi się bardzo podoba.


a tu zajebiste hc z jose aldo na wokalu:
 
Deftonesy coś tam nagrywają nowego, latają po necie fragmenty utworów. Jaraneczko.

tutaj bardzo porządny i fajny rock. Mało słucham takiej 'klasycznej' muzyki, ale to mi się bardzo podoba.


a tu zajebiste hc z jose aldo na wokalu:

No coś tam dłubią w studiu, też czekam.
City of Ships nie znałem, lubię takie nienachalne dźwięki, bardzo spoko, ten hc też konkret, fajny aranż.
Starociem sobie polecę.

 
Moze i nie do konca moje klimaty, ale ziomek sie tam udziela, wiec wrzucam,


Ło, a przy tym to bym i nawet zasnał:
 
Last edited:
własnie przesłuchałem nowy album Frontside i powiem wam że nie jest to płytka której będe namiętnie słuchał! singiel "lubie pić" jest najchujowszy z całej płyty ale wiadomo jest to kawałek zrobiony dla beki tak jak "legenda" z poprzedniej! jeżeli ktoś jeszcze nie słuchał a liczy na stary dobry mcore to się mocno rozczaruje :D momentami wokale są strasznie lipne! no ale jebać to, odpaliłem sobie właśnie "Absolutus" i już wszystko jest ok ;D
 
Back
Top