Muzyka

Dobre toto.Podoba mnie sie.Duzo materialu maja ?

Ja teraz to atakuje jezeli o rodzima scene.



o tak, mojapołowa to zajebisty band.



świetny art/space/sladż rock, polecam bardzo



a z podziwu do tego pana do dzisiaj wyjsc nie moge (a znamy sie juz szmat czasu). Dla mnie zdecydowanie najlepsze ambienty jakie grane sa na tym swiecie. Okropnie spirytualna muzyka, można odlecieć chuj wi gdzie.
 
jakies dobre krazki w ostatnim roku wyszly? troche w stagnacji bylem ostatnio jesli o muzyke chodzi
gatunek rock/metal/trance/pop, byle nie rapsy
 
Podsłyszane
wolę tę wersję Grzechu: )

coś w tej dziewce jest : D może się zastrzeli ale ładnie jej wychodzą takie numery, szkoda mi ogólnie takich ludzi, szarpać dla jednej zaśpiewanej piosenki jak pojebany : ) zmarnowany talent
la isla satana : D :
 
Ostatnio trochę zrewidowałem swoją bibliotekę muzyczną - chrześcijański metalcore rządzi :D









 
jakbym miał wyjść na "Tymoteusza" do klatki bez rzucania ręcznikami i bez tejpowania to przy tym:

: D
 
tu przyklad jak to czasem polscy wykonawcy potrafia sobie "pozyczyc" nawet nie sampel tylko caly podklad


---->--->--->




BTW wszystkie kawalki fajne ale na pierwszy patrze przez to nieco inaczej niz wtedy kiedy o tym nie wiedzialem, BLESS!
 
tu przyklad jak to czasem polscy wykonawcy potrafia sobie "pozyczyc" nawet nie sampel tylko caly podklad


---->--->--->




BTW wszystkie kawalki fajne ale na pierwszy patrze przez to nieco inaczej niz wtedy kiedy o tym nie wiedzialem, BLESS!

Co do pożyczania. 7mln rodzina Marvina wywalczyła w sądzie:)
 
tu przyklad jak to czasem polscy wykonawcy potrafia sobie "pozyczyc" nawet nie sampel tylko caly podklad


---->--->--->




BTW wszystkie kawalki fajne ale na pierwszy patrze przez to nieco inaczej niz wtedy kiedy o tym nie wiedzialem, BLESS!


Akurat w dancehallu to jest normalny proceder,producenci wypuszczaja riddimy i kazdy moze sobie na nim nawinac co chce bez zadnych problemow.
Tak zawsze bylo. Totalnie normalna sprawa.
Tego numeru wersji chyba milion slyszalem(ty pewnie tez)
CLAPPAS RIDDIM



https://www.youtube.com/watch?v=KIqYqMVjKVc
 
Akurat w dancehallu to jest normalny proceder,producenci wypuszczaja riddimy i kazdy moze sobie na nim nawinac co chce bez zadnych problemow.
Tak zawsze bylo. Totalnie normalna sprawa.
Tego numeru wersji chyba milion slyszalem(ty pewnie tez)
CLAPPAS RIDDIM




no ja wiem o tym,tak samo jest w hip hopie czy tez inncyh gatunkch muzycznych. Tyle,ze w przypadkach,ktore podalem to zerzniety nie jest pojedynczy riddim czy tez sampel a dokladnie CALY podkladzik a to dla mnie troche slabe. Nie mam nic do uzywania sampli/riddimow ale calych podkladow.
Do You feel me,bro? :wink:
 
no ja wiem o tym,tak samo jest w hip hopie czy tez inncyh gatunkch muzycznych. Tyle,ze w przypadkach,ktore podalem to zerzniety nie jest pojedynczy riddim czy tez sampel a dokladnie CALY podkladzik a to dla mnie troche slabe. Nie mam nic do uzywania sampli/riddimow ale calych podkladow.
Do You feel me,bro? :wink:

Sampel i riddim to totalnie dwie rozne rzeczy.Riddim to spojna calosc od poczatku do konca.Przypuszczam ze mogli by sie zdenerwowac jakby wlasnie ktos cos pozmienial.
Wlasnie to to wyroznia ze mozna wziac caly,bo chodzi o to zeby deejay (spiewak jamajski) sie wykazal.I w hiphopie trzeba by bylo za to zaplacic,tam generalnie maja to w dupie.

JAH BLESS JAMAICAN PEOPLE -FAYAH BUN :)
 
@herrflick
No ja myslalem/tak mi ktos tam kiedys gadal,ze "riddim" to taki sampel tyle,ze w klimatach reagge.Czyli co? riddim=dokladnie caly podklad,ze wszystkimi sciezkami? tak jak podalem w tych trzech przypadkach( bo tam dokladnie WSZYSTKO jesli chodzi o muzyke jest takie samo).
Dla mnie osobiscie umniejsza to w znaczym stopniu szacun dla wykonawcy danego utworu,rozumiem sampel/sample pozyczyc ale jechac pod czyjas "krwawice"to takie troche pojscie na latwizne,bez znaczenia czy za przyzwoleniem autora muzyki czy tez nie. Mam znajoma,psycho-fanke Mariki,jak jej kiedys puscilem ten kwalek Tanya Stephens"It is a pity" to dziewczyna tydzien do siebie dojsc nie mogla,kurwa w szoku byla ciezkim bo jeszcze marudzila,ze Firma jej podklad zabrala:wink: BLESS!
:heart::heart::heart:


 
Czyli co? riddim=dokladnie caly podklad,ze wszystkimi sciezkami? tak jak podalem w tych trzech przypadkach( bo tam dokladnie WSZYSTKO jesli chodzi o muzyke jest takie samo).

Dokladnie.
Moze i dziwne ale taki maja klimat.
Oni sami tez kradna.


Tu masz tez dobrego skurwiela,taki swag ze snoopy i reszta moga mu pozazdroscic.
 
Back
Top