Muzyka

Nie wiem czy napisał ale też znam
tak Trent jest autorem oryginalu, Johnny jest wykonawca coveru,ktory wg mnie jest lepszy od oryginalu.Co do Trenta to artysta przez wiekie A :wink:
jego ambienty miazdzo :heart: przez wiekszosc kawalka budowanie napiecia i w 4:48 adrenaline rush! plus endorphine boost! :wink:
 
Last edited by a moderator:
to bodajze tez bylo na tej skladance. Ech te retrospekcje... jedne z pierwszych milosnych perypeti,kojarza mnie siem z tym utworę :smile: to tak odnosnie dzisiejszego dnia ;)
 

Attachments

  • 4912326228.jpg
    4912326228.jpg
    77 KB · Views: 14
kultowe jolka pamietasz :)
owszem tak,tanczylo sie pierwsze wolne z dziewczynami na deskotekach w podstawowce,zajarany jak bonk :smile:
Ty,to ta skladanka,nawet co wstawiles foto,jakbym dobrze poszukla to bym ja znalazl. Muzyki obojetnie jakiej nie wyrzucam nigdy i mam spora kolekcje kaset(oczywiscie chodzi mi o oryginaly)
 
dziś mnie naszło na zupełnie inne klimaty:





i na koniec teledysk niemal jakby kręcony na weselu mojego kuzyna:)
 

bardzo psychotyczno-emocjonalny albumik, slucha sie tego pana jak czyta dobra ksiazke.

I na poprawke dobry hc.
 
Nie wiele jest polskich kapel które tworzyły nowy gatunek muzyczny. Niegdyś płocka, deatchcoreowa Alienacja, właśnie powróciła po kilku latach ciszy, z nowym, materiałem. Absolutny, światowy top.

 

35c2bm1.jpg

te dupeczki podobno miały ofertę od całego type o negative na "sesję" : D odrzuciły, ktoś jakieś info co to i czy mają fanpage ? : D
 
Zróbcie mocny klimat świecami i namówcie swoje panie do stripu & innych atrakcji w rytm tego remixu:



#best_strip_ever #hipnofuckingtrancesexmagic





 


Nowe Infernal War bardzo dobre. Pewnie kupię album. Polski Black Metal jest kurwa najlepszy.

Co do Żelaznej Dziewicy - Bruce'a dopadł nowotwór, oby nie skończyło się tak jak z Dio :(
 
Back
Top