Muzyka

@aryman oczywiście to kwestia gustu, ale moim zdaniem nokturny Szopena są bardziej przystępne w promocji. Marsz pogrzebowy jest taki ponury.

Ode mnie coś tak dziwnego, że aż dobrego (słuchacie na własną odpowiedzialność), japońskie coś, nie wiem jak to nazwać.
Nie wiem czy można nazwać to folkiem, może rock folkowy? Nie mam pojęcia co to jest.
Powiedzmy, że to pierwsze brzmi jakoś podobnie do hymnu bolszewików (wybaczcie, że akurat taka treść, tutaj japońska bardziej wersja).
Dobra zastrzelcie mnie, nie wiem co o tym powiedzieć, po prostu to jest dobre.

A tutaj melodia jakby celtycka, a jednak japońce grają i to rockowo.

Nie rozumiem japońskiej muzyki, nie znam się, ale to wszystko ma w sobie coś przykuwającego uwagę.

To wszystko brzmi jak żałosna muzyka dla dzieciaków do zabawy na szkolnej dyskotece.
 
@aryman oczywiście to kwestia gustu, ale moim zdaniem nokturny Szopena są bardziej przystępne w promocji. Marsz pogrzebowy jest taki ponury.
Gust gustem ale ten kawałek najlepiej korespondował z moim nastrojem po wiadomej gali więc wrzuciłem go jako niewerbalny komentarz. Werbalny nie nadawał się do publikacji.
 
jakby ktoś twierdził, że tylko środowisko mma się żre to polecam profile poczytać flapjack'a i acidów : D
bez przelotów pustych ; )
 
dobre trzy godzinki : D ładnie ułożone, płytami jak leci, jak rozwiniecie macie tytuły wszystkie

jakbyś @Kris narzekał n agłos jeszcze to posłuchaj Mustaina : DD taki ci zalecam masaż na uszy : D ; )
 
Może to wręcz perwersyjne ale właśnie mam głośno ustawione słuchawki i to w nich leci. Tak, zdecydowanie to perwersyjna muzyka(muzyka? )

 
Jak się nazywa ten gatunek muzyczny ?
Podobne kawałki leciały chyba w filmie "Drive".

Tzn. ten akurat utwór to tak jakby pastisz, stworzony do filmu o którym jest teledysk: Kung Fury - gatunek muzyczny to po prostu synth pop z lat 80 lub stylizowany na lata 80. Poszukaj sobie utworów: https://www.youtube.com/user/NewRetroWave/videos - na pewno znajdziesz podobny klimat. Z tego typu muzyki bardzo lubię Lazerhawka:



Fajnie, że komuś też podoba się retro.
 
Back
Top