Mundial 2014 - komentarze do meczy

Gambit, megadobre to :D Praktycznie poza muchami w żółtych barwach, które tam kręciły się między Niemcami to tak to właśnie wyglądało ;-) A może to urok "krycia strefowego" zamiast przylepiania się do zawodnika i pilnowania go...
 
zostały nam tylko mecze "starych znajomych".
dziś tradycyjnie liczę na gospodarzy, nie będę jednak zdziwiony, jak skutki ostatniego blamażu wpłynął na ich postawę.
korespondent polskiego radia donosił z rzymu, że papieże nie będą wspólnie oglądać finału...
 
Jak taki profesjonalista jak Robben sam twierdzi, że na mundialu liczy się jedynie zwycięzca to boje się z kolei o Holendrów... Oni wyglądają na przegranych, a Brazylijczycy na tych, którzy zdecydowanie bardziej coś muszą udowodnić całemu światu i własnym kibicom.



Za słąbe uważam takie teksty. Srebro i brąz to duże osiągnięcie czy na olimpiadzie czy również tego typu imprezie.



Wczoraj w Lecie z Radiem na dwójce już mi się "nóż otwierał" jak prowadzący chciał i życzył szczerze Niemcom wygranej w finale...ale dodał, że tylko po to byśmy mogli skopać tyłki mistrzom świata w eliminacjach później, a nie wicemistrzom ;-) Tyle, że fakty są takie, że Polska i tak zapewne przegra swój mecz, więc można jedynie liczyć, że choć jutro będą przegranymi nasi sąsiedzi ;-) No, ale jak kto woli, nikt nikomu nie każe kibicować żadnej z drużyn i trzymać kciuków. Ja tam zawsze lubiłem piłkę południowo-amerykańską i dla mnie nie ma nawet pytań. Chyba, że Argentyna pokaże taki dramat defensywny i zerową zespołowość jak Brazylia. Jednak Albicelestes mają u mnie mocniejszą pozycję. Robią co trzeba i w obronie i w osiągnięciu wygranej, Brazylia chce się piłką bawić, a sport na tym poziomie to już nie jest niestety zabawa ;-)
 
Ale jakby pięknie było jakby Argentyna wygrała :D i nie dlatego że jestem fanem tej ekipy, bo nie jestem, ale za dużo masówka już się robi na Niemców. Janusze zobaczyli że drużyna wygrywa, to nagle mamy w narodzie miliony fanów Dojczlandu. To nic że jeszcze miesiąc temu były teksty że Niemiecka piłka upada, a Hiszpańska będzie dominować na lata (po finale LM i LE). A że mundial stoi na bardzo słabym poziomie, to wygrana Argentyny mnie nie zdziwi. Szwaby są po prostu mega konsekwentni i nie robią głupich błędów, ale nic wielkiego nie grają. Z Ghaną mogli spokojnie zassać, z Algierią też mogli polecieć, z Francją mieli 1 stały fragment potem tylko obrona i to dość słaba, bo gdyby Benzema miał odrobine pomysłu to by tam hat-tricka uzbierał, a tu nagle "opinia narodu" o nich ze są perfekcyjni :D Brazylia przed nimi psychicznie siadła, niestety. Argentyna gra bardziej zachowawczo, więc szanse mają spore.







A tak to i tak będzie nastrój że Niemcy są mega cudowni i nie mają słabych stron, a Argentyna prześlizgnęła się do finału. Jak dla mnie Niemcy to tylko i aż konsekwencja i wyrachowanie, cudów tam nie grają. Nie zdziwi mnie nawet jeśli Argentyna ich sieknie w ciągu 90 minut, tak jak to zrobili w towarzyskim meczu 2 lata temu, gdy była różnica klas a składy porównywalne.
 
Ehhh już widzę po dzisiejszym , a w szczególności jutrzejszym, meczu spam na facebooku. "VIVA Holandia/Brazylia" "Wiedziałęm , że tak będzie" Czy ludzie myślą , że sami oglądają mecz???



#FejsbukoweGupki
 
bo każdy Janusz musi poinformować reszte Januszy że zepół któremu kibicuje od 5 minut wygrywa :D
 
Jedynym dowodem na "Wiedziałem, że tak będzie" jest kupon. W innym wypadku kto wie, że zna zwycięzcę, może na tym zyskać, a nie obstawia?Nawet biorąc kredyt ;-) Może być różnie, ale stawiam na Brazylijczyków. Wygra tu mentalność obu drużyn w tym meczu...choć aż się sobie dziwię, że daje szanse brazylijskiej obronie po ostatnim meczu, ale to wszystko jest w głowach. Zabrakło tego w tamtym meczu, w tym może być inaczej, bo to jednak klasowi piłkarze. Tylko poukładać ich trzeba i dobrą lepszą taktykę. Holendrzy z Robbenem na czele mają srebro za nic, brąz tym bardziej to powodzenia im nie wróżę...
 
Ja będe głosował Brazylii .Mam nadzieję , że jednak obrona z Silvą będzie odrobinę lepsza.



BTW. dzwią mnie kursy bukmacherów mysłałem , że Holandia będze faworytem .
 
2ur12xk.jpg




Ta fotka mówi wszystko o taktyce Holandii ;)
 
@up lold
O_O.gif
nie widziałem tej fotki nigdzie .


czyli nie śledzisz dokładnie tego tematu bo rzuciłem to zdjęcie w czasie meczu Holendrów xD (65 strona tematu)



dla mnie ten cały hype na Holandie po meczu z Hiszpanami był przesadzony, na poprzednich turniejach mieli znacznie llepsza pakę.
 
Często jestem na tel . Aby oszczędzićtransfer wyłączyłęm pwyświetlanie obrazków więc pewnie dlatego . Ale co nie zmienia faktu , że jednak do tego tematu nieregularnie. PN ogląda co dwa lata , więc sobie czasami odpuszczam
 
Nie oszukujmy się cm mają znaczenie, dzisiaj Neymar wszedł na boisko z drużyną a przecież mógł zostać kaleką :-)



Świetna okładka niemieckiej gazety



BsXFusqIMAA4bnr.jpg
 
Nie ma czerwa, bo gdy jest karny to jest żółta, a gdy byłby wolny i byłaby czerwona, tak to jużrozumuję ;-) Tak jak jużbyło w jakimś innym meczu.



Wielkie brawa dla Davida Luisa za przegraną główkęz Robbenem. Co za środkowy defensor...Świetnie ustawił kolegów na mecz o 3 miejsce;] Holandia i ten ich Robben...Też Bayern :-|
 
Ja pierdole co za ciołek to sędziuje, nie dość, że faul przed polem karnym to brak czerwa, a nie czekaj koleś jest z Algierii xD



https://vine.co/v/Mx1UhhKM9Di



Cała nadzieja Brazylijczyków w Jo :-)
 
David Luis poluje na "hattricka"? Czy chce za wszelką cenę by kibice na niego polowali z bronią palną? Wartość tego obrońcy po takim meczu powinna spaść do zera po prostu...Z takimi obrońcami to rywale nie muszą mieć wcale napastników ;D



Czemu dowalacie Brazylijczykom jak ten jeden to im załatwił ;D? Nie wygrał główki z Robbenem, który zaraz dostał tą piłkę, którą sam zgrał, a teraz podanie zabronione w podręcznikach obrońcy. Na 16stkę. Nie wiem jakie w dzisiejszych czasach można mieć większe dowody na sprzedany indywidualnie mecz :D Oczywiście żartuje, ale bardziej pomagać nie da rady...
 
Co Ci komentatorzy ? Faul ma miejsce tam gdzie się kończy ? Co to kurwa jest ? Pozmieniali przepisy dla nurkujących żeby mieli łatwiej "wskoczyć" w pole karne ?
 
Cytuję

Przepisy FIFA odnośnie karnego: "Jeżeli gracz zaczyna faulować rywala przed polem karnym i robi to dalej w polu, sędzia musi podyktować 11".


Jednak w tej sytuacji wszystko działo się przed polem karnym -> wolny + czerwo dla Silvy
 
ulatowski mówił że brazylia 5 środkowymi pomocnikami o bardziej usposobieniu defensywnym jak willian czy oskar to czego ty od niego oczekuejsz, chujowy trener a jeszcze sie na komentarz pcha, tragedia, czemu chociaż 1 dobry duet nie może być w TVP - Mielcarski - Laskowski byłby ogień.
 
nie będzie takiego pogromu jak z Niemcami, ale mecze z poważnymi przeciwnikami pokazują jak wielkim balonem byli brazylijczycy.







ulice dziś zapłoną ?
 
Back
Top