Mundial 2014 - komentarze do meczy

Chorwacki bramkarz jakiś zardzewiały był totalnie.







Karny skandaliczny. Brawa dla Neymara i obrony Luiz & Silva.
 
Kurwa KOREA 2002... karny z kapelusza, faulu na bramkarzu nie widziałem, ale za to był faul na Rakiticu, a sędzia puścił gre i 3-1 dla Brazylii



Jebac taki mundial...
 
Mecz świetny, ale jedna rzecz mnie wkurwia. 2014 rok technologia kosmiczna, kilkadziesiąt kamer a dalej można gwizdać karne z dupy. Czemu nie mogą wziąć przykładu z NFL, NBA, NHL gdzie kontrowersyjna sytuacja jest w moment wyjaśniona. Pierdolą o jakiejś dynamice gry, że jej nie będzie a przecież przy takiej sytuacji jak karny to o jakiej dynamice mowa jak sędzia i tak obskoczony przez piłkarzy drużyny pokrzywdzonej tłumaczy im swoje mądrości.
 
byl faul na bramkarzu i to ewidentny w polu bramkarskim, bez przesady juz w druga strone.



karny konkretnie z dupy. :)
 
baju bramkarz nie mial pilki w rece przeciez, wiec jaki faul ? piłkarz Chorwacji wyskoczył wyżej zgrał piłke.
 
@PioTRTek: Prawda jest taka, że przy obecnie dostępnej technice sędziowie w ogóle nie byliby potrzebni. Rzecz w tym, iż wielu sędziów straciłoby pracę, a to już pewnym osobom nie na rękę...
 
Ale burdel z tymi tematami o MŚ. Jedni piszą tu, inny w typerze a jeszcze inni w temacie "piłka nożna" :/



Za dzieciaka bym się posikał ze szczęścia gdyby Brazylia tak zaczęła MŚ. Teraz jakoś trudno mi się identyfikować z tymi Nejmarami i innymi gwiazdami fejsbukowego pokolenia.



Nawet sobie pospałem z 10 minut w trakcie drugiej połowy.



Magia mistrzostw uleciała bezpowrotnie :(
 
acqua


Widziałeś z jakim impetem Olić wjebał się w Cesara? Nie dziwota, że piłka mu się wypsnęła. Tutaj wg mnie sędzia nie popełnił błędu. Tak samo jak podczas gola Oscara. Owszem Ramires wywrócił Chorwata, ale przy tym czysto trafił w piłę. Też błędu nie widzę.


Za to karny z dupy.


Brawa dla Oscara. Dla mnie mvp meczu, ale czerń i tak pewnie wybierze Neymara.
 
co z tego, ze nie trzyma pilki? jesli dobrze pamietam to bramkarz w polu bramkowym jest praktycznie 'nie do ruszenia', Olic wjebal sie z niego z calym impetem uniemozliwiajac mu zlapanie pilki/jakakolwiek skuteczna interwencje = faul. rozumiem rozgoryczenie, ale badzmy obiektywni.



chlopaki, zdecydujmy sie gdzie piszemy na temat mundialu, bo koncowka nazwy tego tematu jest dosyc mylaca.



typer jest podwieszony - po co taka nazwa tego tematu? zrobmy 'Mundial 2014' i piszmy tutaj wszystko o wszystkim, a w podwieszonym o typowaniu, proste. <ladnie prosi defa albo kogokolwiek o edycje>



@down: po co zgapiasz!?



:D
 
Najlepiej jakby z tego tematu zniknęła końcówka typer mmarocks i został sam Mundial 2014. W temacie piłka nożna możemy pisać wszystko co poza mundialem czyli transfery chyba tylko na chwię obecną i będzie porządek moim zdaniem.



@baju



Pewnie żeś wyedytował jak pisałem swoje :)
 
Ten karny był równie zasłużony co 30-27 Sanchez. Sprzed TV live, nie na powtórce, już widziałem że to była farsa i nie było żadnego faulu.
 
piszemy tutaj !



Dobra olać to zgodzę się z wami na temat faulu na bramkarzu z całą resztą nie.



Korea 2014 po 1 meczu już mi się odechciało oglądac mundialu.
 
Myląca ta nazwa, dziwiłem się, że dwa tematy tak wciąż współgrają ;-)



Tu piszemy, tam o typerze tylko czy jak:D
 
10384471_10154262161235022_2929055473571553836_n.jpg
 
tsatsiki wygrał mundial tym obrazkiem :D
Co do faulu na bramkarzu, bramkarz nie musi nawet mieć piłki w polu widzenia żeby był faul przy takiej sytuacji, co więcej gdy bramkarz jest bez piłki o wiele łatwiej o faul na nim.
Według mnie Oscar Man of the match chociaż zjebał mi typera :D
 
no niech ktooooooooooooooooos zmieni nazwe tego tematu, bedziemy pisac tutaj ogolnie, nie tylko o typerze!
 
Tutaj macie fauk na Rakiticu który nie został gwizdniety, a zaraz po tym kontra na 3-1



FrankUnacceptableAdeliepenguin.gif
 
To, ze sedziowie bedą pomagać gospodarzom, to było już pewne przed mundialem, tam wszystko gra z gospodarzami. Jednak to, co odwalił sędzia, mija się z jakąkolwiek granicą dopuszczalnych błędów. Gdzie on tego karnego widział, wie chyba tylko on i Jego wyobraźnia. Faulu na Cesarze, nie było wg mnie, nie łapał piłki, nawet jej nie sięgnął. Owszem, bramkarz jest ważny na boisku ale nie róbmy z niego nietykalnego w każdej sytuacji. Faul na Rakiticiu, kolejna oczywista sprawa, potem bramka, pozamiatane.



Sędzia jednak z T-mobile ekstraklasy, więc jakis tam akcent "polski" jest. Szkoda tylko, ze równie nieudany.
 
Analizujac na spokojnie. Brazylia zagrala slaby mecz. Pytanie, czy byl to najslabszy ich wystep w tym turnieju i beda sie rozkrecac? Czy tez, prezentuja obecnie taka forme ? Tak grajacych Canarinhos nie widze w meczach z topowymi europejskimi zespolami. Chorwacja zagrala bardzo madrze i z wyrachowaniem. Co do kontrowersji - karny podyktowany z kapelusza. Faul na bramkarzu Cesarze byl i tylko Stevie Wonder tego nie widzial. Bramkarz szczegolnie w polu 5 m jest nietykalny. Odbior pilki przy 3 bramce dla Brazylii - mega faul w chuj i z miejsca zolta kartka. Sedzia bardzo slaby i gwizdal pod gospodarzy. W rozmowach z kolegami wspomnialem, iz jak nie bedzie szlo Canarinhos to bedzie jakis karny. Przewidywania sie spelnily. Ogolnie mam Brazylie na kuponie za wiekszy hajs z 2 innymi faworytami wiec jest OK :)



Dzisiaj fajne mecze szczegolnie Meksyk - Kamerun. Spotkanie mega nieprzewidywalne, w ktorym moze zdarzyc sie wszystko. Chile moim zdaniem powinno spokojnie sobie poradzic z chlopcami z Antypodow. Hiszpania- Holandia pilkarskie szachy.



Chile vs Australia - 1 oraz mozna grac powyzej 1,5 bramek w meczu



Meksyk vs Kamerun - obie druzyny strzela gola, X do 1 polowy oraz z duza rezerwa X caly mecz



Hiszpania vs Holandia - mecz ponizej 2,5 bramki , podwojna szansa 1 poł/mecz 0-0 oraz z duza rezerwa X caly mecz



Sa to typy za nieudze pieniadze wiec bezstresowo.



Glowne 2 kupony ktore zagralem za wiekszy hajs to :



1. Brazylia - 1, Francja -1 , Niemcy - 1X



2.Chile - 1, Argentyna - 1, Urugwaj - 1



Oba kupony daja AKO powyzej 2 wiec grajac za kilkaset zl jest dobrze.
 
A idź pan z tym sędziowaniem. Postawiłem na remis(5.50), ale sędzia idiota musiał dać karnego. No i przed bramką Oscara ktoś faulował Rakitica w środku.



Z taką grą to Brazylia pożegna się najpóźniej w półfinale, chyba że sędzia pomoże.
 
Nie chcę porównywać dwóch reprezentacji ale kiedy w 2002 Korea grając u siebie, nie będąc szczególnym faworytem dostała się aż do półfinalu co było ogromnym zaskoczeniem i zdziwieniem. Tutaj zaczyna się podobnie, jak nie idzie z gry to sedzia przymknie na coś oko tudzież mocno je rozszerzy i zobaczy coś czego nikt inny nie widział. Zobaczymy co dalej bedzie się działo.
 
Back
Top