Mundial 2014 - komentarze do meczy

Super inicjatywa :)

PAN EM

Chyba typujesz to jak przewidujesz układ grup, a potem wszystkie mecze po kolei tak jak w każdym typerze :D
Ale po co to to nie mam pojęcia, mam nadzieję że to tylko jakaś dodatkowa opcja...
 
@def



Na jakiej zasadzie działa ta zabawa? Typujemy do startu danego meczu czy wszystkie typy trzeba zatwierdzić od razu?
 
Typujemy do kolejki każdej ale można i od razu wbić wszystkie wyniki



Na stronie z typowaniem u góry jest wpis do kiedy można typować



Next prediction deadline in 01d, 04h, 00m, 04s
 
Nie wiem czy dobrze licze ale wychodziloby ze mecz otwarcia mozna wytypowac po jego rozegraniu :F.
 
A ciekawe czy cos sie bedzie dziac poza stadionami:-). We Francji 98 i potem Belgia/Holandia 2000 to byly takie awantury na miescie, ze glowa mala, z tego co kojarze, a potem sie to jakos uspokoilo. Chyba za daleko dla wiekszych grup "zlych kiboli":-)
 
A ciekawe czy cos sie bedzie dziac poza stadionami
smile.gif
. We Francji 98 i potem Belgia/Holandia 2000 to byly takie awantury na miescie, ze glowa mala, z tego co kojarze, a potem sie to jakos uspokoilo. Chyba za daleko dla wiekszych grup "zlych kiboli"
lol.gif


W zasadzie to chyba nie potrzebują żadnej pomocy z zewnątrz, żeby samemu zorganizować niezły rozpierdol. Wiadomo, że w Brazylii w niektórych rejonach o dobry wpiernicz z rabunkiem nietrudno. A jak dodać do tego masę wkurwionych ludzi, którzy uważają, że od mundialu bardziej przydatne byłyby szpitale i szkoły to w zasadzie wychodzi na to, że jakieś rozruchy mamy jak w banku.
 
Jeśli coś się będzie dziać to pewnie można będzie to znaleźć na RT lub Vice. Nie wiem czy media głównego nutru coś napisza na temat zamieszek



http://rt.com/news/162672-brazil-world-cup-protests/
 
tak apropos mundialu, fajne zdarzenie na fortunie czy CR7 popłacze się przed kamerą kiedy Portugalia odpadnie z turnieju po kursie 2.5 i czy Neymar dostanie żółta w dowolonym meczu za symulke po kursie 3 :-)



można zastawiać domy, brać kredyty i grać all in.
 
Wygram??Dałem na kuponie że Brazylia, Holandia, Szwajcaria i Chile wygrają, a Meksyk zremisuje. Do wygrania mam 200 coś zł
 
Jebani oszuści z TVP, mówią że cała Europa ma problem z sygnałem i dlatego nie pokazują na żywo teraz ceremonii otwarcia a jakoś w angielskiej tv śmiga normalnie.
 
Zamiast Holandii chciałem dać że Anglia wygra z Włochami ale stwierdziłem że to by było jeszcze większe ryzyko, a mam nadzieję że pomarańczowi zrewanżuą się Hiszpanom za finał MŚ z 2010 roku
 
Na oficjalnej stronie fify był przez chwilę podany wynik końcowy 2-2, już tak kiedyś było w przypadku Chelsea - Barca i wynik się zgadzał :)
 
Back
Top