Mundial 2014 - komentarze do meczy

LoGi

Brutaal
Featherweight
756-fifa-world-cup-2014-group-stages-draw.jpg




edit / defthomas



Gra otwarta dla wszystkich czytelników MMARocks / Cohones



Typujemy mecze na główne stronie MMAROCKS



http://www.mmarocks.pl/mistrzostwa-swiata-w-brazylii-2014/



Może nawet jakieś skromne nagrody będą :)
 
1481087.$.jpg




Czarny kon?



Belgia



Chille



Ghana



Bosnia i Hercegowina



ja licze na Hipszanie,Holandie , Argentyne i Belgie :)
 
Stawiam na Argentynę lub Brazylię, ale nie skreślam Hiszpanii.







Na pewno ktoś zawiedzie i sam mundial pokaże już w pierwszych meczach kto jaką ma formę.
 
NIEMCY OGIEN!!! milo by bylo gdyby Brazylia sie dobrze pokazala, ich teren, swietna kadra, zobaczymy.



no i jak zawsze slepo wierze w Anglie. :)



te 3 typy, im kibicuje, no i czarne konie (doslownie i w przenosni) jak co impreze, WKŚ!



ciekaw jestem Belgii.
 
Oryginalny nie będę. To będzie mundial Brazylii i Neymara. Zedycydowanie stawiam na ekipy z Ameryki Płd. Wg mnie Chile i Ekwador sprawią niespodzianki wychodząc z grup zamiast Szwajcarii i Holandii. Eksperci jako czarnego konia typują Belgię, ale jakoś nie jestem przekonany. Owszem reprę mają świetną, ale czuję, że to nie będzie ich turniej - najwyżej ćwierćfinał. Z Bośnią typuję podobnie, tylko że tu przygoda skończy się po 3 meczach. Ale będę im kibicował. Myślę, że Anglicy zagrają lepiej niż nas przyzwyczaili, wyjdą z trudnej grupy i odpadną dopiero w ćwierćdinale.


Co do objawień mundialu to myślę, że jest kilku potencjalnych kandydatów na miarę Ozila z RPA. Pogba, Ginter, Draxler, może któryś z młodych Belgów, jest Koke, Rodriguez z Kolumbii.


Ach! Odliczam godziny!!!
 
Hiszpania Niemcy Belgia Brazylia top 4.



czemu tyle osób stawia na Argentyne? przecież oni są ciency tam nie ma kompletnie lini defensywnej.
 
Portugalia, C. Ronaldo dostał złotą piłkę, wygrał Ligę Mistrzów i Puchar Króla to teraz tylko Mistrzostwo Świata i można rzec, że genialny rok by miał ;).
 
z Aguero? max 2 mecze i kontuzja. #szklanka



zapomnialem o Ronaldo. duzo osob zapomina o Portugalii, a nie maja takiego tragicznego skladu. zobaczymy.
 
Dzięki za kalendarz imprezy :-)



Jak dla mnie największe szansa ma ekipa przyzwyczajona do takich upałów jakie będa. Pod kątem telewizji wiele meczy raczej w dzień niż wieczorem w Brazylii. Przygotowanie fizyczne bądź właśnie bliskość klimatu może zrobić różnicę. Brazylia grubym faworytem...a może Ghana?:D Aż tak to chyba nie. Środziemnomorskie kraje też mogą dać radę, ale jak więcej zdziałają Anglicy czy Niemcy to aż się zdziwię ;-)



Kiedyś się budziło o 3 czy 4 na mez Brazylia-Polska (4:2 Giovanni x2, Rivaldo x2 jeśli pamięć nie myli, a dla nas Kucharski...dwie bodajże też?). Teraz pod kątem świata mecze wcześniej na szczęście :-)



PS Saenchai, piłkę do WS porównywać :P? Sport do programu, który może załamać jak zachowują się ludzie, zwłaszcza po alkoholu ;-) Można mieć dystans i się pośmiać z nich, ale piłka i mundial...? To nie mecz naszej kadry czy nasza liga by też było się z czego śmiać raczej. Będzie się działo na sportowo na maxa :-) Brazylia, matka piłki praktycznie. Ciekawe jak tam Anglicy będą się zachowywać i pare innych krajów? Taki problem, że Brazylijczycy mogą nie rzucać krzesłami, a strzelać, a przyjezdni nic ze sobą nie wwiozą raczej ;-) Oczywiście wiem, że z żartem to napisałeś, ja również na lajcie :D
 
Ja za Anglikami w pierwszej kolejności, druga u mnie Argentyna. Czarnego konia widzę tylko jednego: Belgia!
 
Ja jestem za Portugalią. Kibicuje im od dawna. I to nie z powodu CR7. A w drugiej kolejności będe dopingował Holendrów. Czarnego konia nie mam, ale jakbym miał tutaj wytypować, to dałbym na Ghane.
 
A ja mam niecodzienne pytanie, czy jest gdzieś w internecie, albo w gazecie taki program, w którym można ręcznie wpisywać wyniki meczy ?
 
To mogą być ciekawe mistrzostwa. Francja i Anglia może coś zdzialają w końcu, bo grajków mają dobrych. Jednak ja stawiam na kogoś z trójki: Brazylia, Hiszpania, Portugalia. Niemcy jak co mistrzostwa będą się liczyć, ale nie wytrzymają upałów. Belgia przez wielu typowana ma czarnego konia, odpadnie w 1/8 z Niemcami lub Portugalią. Tak samo Argentyna tylko, że w ćwierćfinale:-)



Rozczarowanie: Holandia która nie wyjdzie z grupy, ewentualnie przegra z Brazylią w 1/8.



Czarny Koń: Chorwacja
 
Panowie, zna ktoś jakiś sprawdzony blog/kanał yt, gdzie ktoś znający się na rzeczy dogłębnie analizuje nadchodzące mecze i grupy MŚ? Od lat nie interesuję się piłką, a wyjątek stanowią duże imprezy jak MŚ czy ME. Znalazłem jakieś blogi jak Boniek i Borek komentują zestawienia grupowe, ale zdaje się, że pada tam więcej ogólników, chodzi o kogoś takiego, kto naprawdę to śledzi i dysponuje wiedzą wyciągając przy tym konkrety dotyczące zawodników ich ustawienia, czy roli w drużynie, a nie, że no ba Brazylia ma młody skład i gra u siebie.
 
Ja w piłce nie siedzę już od kilku lat w zasadzie w ogóle. Na dzień dzisiejszy znam w zasadzie kilka nazwisk najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy, nawet meczów kadry nie chce mi się oglądać. Mecz obejrzę może z jeden na rok, przez przypadek gdy na jestem na męskiej posiadówie z kumplami i akurat coś w tv leci. Ale na kilka meczy mundialu pewnie się pokuszę. Zawsze podobała mi się ta atmosfera z nim związana, ciągłe rozmowy, przewidywania, komentarze po meczach.... Jestem mile zaskoczony, że więkzość meczów odbędzie się w ludzkich dla nas godzinach. Widzę już na ten tydzień dwa typy do których na pewno siąde: Hiszpania - Holandia oraz Anglia Włochy. A co się tyczy moich faworytów to moim zdaniem zdecydoawnie największym jest Brazylia - daje im jakieś 50 % szans. Dosyć dawno nic nie ugrali, od kilku lat są w lekkim dołku więc głód sukcesu jest na pewno wielki, do tego grają u siebie a dla nich to religia. Na pewno błyśnie jeden z mniejszych krajów z Ameryki południowej, oprócz tego może ktoś z Afryki? A poza tym to standard - Hiszpania, Niemcy, Holandia, Włochy, może Anglia.... Komu będę kibicował okaże się pewnie po pierwszej kolejce, znając życie pewnie jakiemuś czarnemu koniowi.
 
Back
Top