MMA VIP - Temat ogólny

diaboliczne plany Najmana zaczynają przerastać moje umiejętności pojmowania świata, Murański go zjadł na konferencjach, więc ten w ramach zemsty każe muaboyowi puścić homoplotę, słodki jezu
 
comment_1636800245s0zyHtTJHDsGJ2ffgT6555,w400.jpg
 
Najman ma mentalność 15-latka, że codziennie wrzuca filmiki? Jemu się to całe freak MMA trafiło jak ślepej kurze ziarno, dorobi się niezłej kasy za pajacowanie. Szkoda na zdrowiu minimalna, teraz w dziesięć sekund obali dziada emeryta i po zabawie. Mnie te całe dymy mało interesują, a słuchanie pierdolenia Najmana tym bardziej :lol:
 
Najman ma mentalność 15-latka, że codziennie wrzuca filmiki? Jemu się to całe freak MMA trafiło jak ślepej kurze ziarno, dorobi się niezłej kasy za pajacowanie. Szkoda na zdrowiu minimalna, teraz w dziesięć sekund obali dziada emeryta i po zabawie. Mnie te całe dymy mało interesują, a słuchanie pierdolenia Najmana tym bardziej :lol:


Już kiedyś to pisałem że Najman musiał stworzyć własną fedke bo inaczej byłby zapomniany jak w czasach przed walką z Trybsonem. Gdzie już każdy miał wylane na niego .

Vip podaje mu tlen medialny.
 
Najman mówi że na VIP 4 raczej nie będzie walki Żurom vs Misiek , tylko teraz zmiana planów Najman vs Misiek/Parke
a Chic vs Żurom.

Rozważa też walkę ... Kartel vs Parke.



Tak jest, Marcin Najman się nie pierdoli, najbardziej pojebane zestawienia w historii, myślę że już przebił kontrowersje wokół walki karła z Kruszwilem na FAME MMA i nie ma zamiaru się zatrzymywać. Jedziesz El Testosteron.
latajacaslomkaptysiowanumerdwa.gif
:cmgkeepgoing:
 
Cipao Materla bez KSW też chuja znaczy.


Nie to że bronie Materii. Ale 90 procent zawodników freak czy sportowych uja znaczy gdy odchodzi z mega medialnych federacji.

Fedka stoi 100 razy wyżej niż zawodnik marketingowo.


Jakby top 7-15 UFC wbiło teraz od tak do ACA. To w USA #nikogo.


Hale dziś wypełni może w mało znanej fedce - Ngannu , Jon Jones , Connor i Adesayna.
 
Back
Top