MMA VIP - Temat ogólny

Żyjemy w czasach równouprawnienia, a lewackie zagraniczne media oburzają się na sprawiedliwą rywalizację międzypłciową. Chyba właśnie powinny to propagować nie? W końcu jesteśmy genderfluid i możemy być kim chcemy xD
 
Żyjemy w czasach równouprawnienia, a lewackie zagraniczne media oburzają się na sprawiedliwą rywalizację międzypłciową. Chyba właśnie powinny to propagować nie? W końcu jesteśmy genderfluid i możemy być kim chcemy xD
Najgorsze dla mnie ze taki mua boy jest tak kurwa mega przerysowanym typem ze chce sie rzygac na sam jego widok.
 
Żyjemy w czasach równouprawnienia, a lewackie zagraniczne media oburzają się na sprawiedliwą rywalizację międzypłciową. Chyba właśnie powinny to propagować nie? W końcu jesteśmy genderfluid i możemy być kim chcemy xD


W dzisiejszych czasach masz 50 płci do wyboru. Skąd światowe media wiedzą że to było mężczyzna vs kobieta ? Skąd ta nietolerancja?

:neildegrassewhoa::redford::nono:
 
Dobra czas żebym zabrał głos.

Patola , Patola. W dzisiejszym świecie strasznie mnie wk...a te wielkie wyolbrzymianie każdego małego go...a.

Czy walka 2 geji z kobitkami była patologiczna ? Nie. Padły tam z 3-4 ciosy i zaraz koniec walki. Serio to nie było nic wielkiego choćby to jaki wpie..l spuścił Kruszwil Mini Majkowi. Mam wrażenie że media dostały białej gorączki bo był to pojedynek kobieta vs mężczyzna i o to tu chodzi.

Ciekawe skoro media tak strasznie tym żyją kogo Ruda Siłaczka dostanie na EF2 bo oficjalnie ogłoszono że też będzie tam mężczyzna vs kobieta. I tam dopiero może byc gruba wymiana. Na VIP to była kilkusekundowa popierdółka. A krzyk jak by geje prawie je zabiły.


Oddajcie mi lata 90:jon:

Mówiłeś, że w jednej walce baba wygra? Czyli jednak nawet taka niby pokraka jak Ken okazało się, że biologia górą. Ciekawe ile takich walk trzeba, żeby się przekonać, że to się może skończyć tylko w jeden sposób. Ta akcja u ruskich chyba przyćmiła ludziom mózg, bo w polskich freakch nie ma takich wielorybów w stylu Sappa, tylko same ruchliwe bądź co bądź żelki, co każdą pannę wykończą jedną serią. Zresztą ile ta Domżalska i kumpela zarobiły, żeby tak publicznie dostać po ryju od faceta? Ten pomysł to kolejny niewypał freakowy jak walka 3 na 1. Trzeba poszukać czegoś nowego, bo "kobieta vs mężczyzna" zostało zweryfikowane negatywnie. I żadna emerytka siłaczka tego nie zmieni, bo pewnie też zacznie spierdalać po jednym cepie na twarz.
 
Panowie może jakaś petycja o zdelegalizowanie tego gówna? To co się odpierdala w tych czasach woła o pomstę do nieba... Jeszcze ten idiota najman w tle :wall:
 

Jan Błachowicz (28-9) w rozmowie z Sportowymi Faktami został zapytany o kontrowersyjne walki na gali Marcina Najmana. Przypomnijmy, że w Częstochowie doszło do dwóch zestawień pomiędzy kobietą, a mężczyzną.


Pewnych granic nie powinno się przekraczać. Z drugiej strony nie jestem kimś, kto będzie mówił, kto co ma robić i zabraniał ludziom żyć tak, jak chcą. Jeżeli kobieta chce się bić z mężczyzną, niech się bije. Tylko że może komuś stać się krzywda
 
Jakie tam wjeby, Najman się położy po 20 sekundach i zacznie klepać. On umie przegrywać przy minimalnych stratach na zdrowiu.
 
Back
Top