MMA VIP - Temat ogólny

diaboliczne plany Najmana zaczynają przerastać moje umiejętności pojmowania świata, Murański go zjadł na konferencjach, więc ten w ramach zemsty każe muaboyowi puścić homoplotę, słodki jezu
 
comment_1636800245s0zyHtTJHDsGJ2ffgT6555,w400.jpg
 
Najman ma mentalność 15-latka, że codziennie wrzuca filmiki? Jemu się to całe freak MMA trafiło jak ślepej kurze ziarno, dorobi się niezłej kasy za pajacowanie. Szkoda na zdrowiu minimalna, teraz w dziesięć sekund obali dziada emeryta i po zabawie. Mnie te całe dymy mało interesują, a słuchanie pierdolenia Najmana tym bardziej :lol:
 
Najman ma mentalność 15-latka, że codziennie wrzuca filmiki? Jemu się to całe freak MMA trafiło jak ślepej kurze ziarno, dorobi się niezłej kasy za pajacowanie. Szkoda na zdrowiu minimalna, teraz w dziesięć sekund obali dziada emeryta i po zabawie. Mnie te całe dymy mało interesują, a słuchanie pierdolenia Najmana tym bardziej :lol:


Już kiedyś to pisałem że Najman musiał stworzyć własną fedke bo inaczej byłby zapomniany jak w czasach przed walką z Trybsonem. Gdzie już każdy miał wylane na niego .

Vip podaje mu tlen medialny.
 
Najman mówi że na VIP 4 raczej nie będzie walki Żurom vs Misiek , tylko teraz zmiana planów Najman vs Misiek/Parke
a Chic vs Żurom.

Rozważa też walkę ... Kartel vs Parke.



Tak jest, Marcin Najman się nie pierdoli, najbardziej pojebane zestawienia w historii, myślę że już przebił kontrowersje wokół walki karła z Kruszwilem na FAME MMA i nie ma zamiaru się zatrzymywać. Jedziesz El Testosteron.
latajacaslomkaptysiowanumerdwa.gif
:cmgkeepgoing:
 
Cipao Materla bez KSW też chuja znaczy.

Konferencję Cipało plus Norman oglądało LIVE 77 osób. Jak Norman wrzucił reflinka do PPV to pod postem miał 11 like'ów XD.

Bez KSW to mogą dostać max 35k od Jóźwiaka i jeszcze podziękować ładnie Prezesowi. Bez trailerów w których Kawulson ich polewa wodą albo sypie prochem są warci czapkę czereśni.
 
Cipao Materla bez KSW też chuja znaczy.


Nie to że bronie Materii. Ale 90 procent zawodników freak czy sportowych uja znaczy gdy odchodzi z mega medialnych federacji.

Fedka stoi 100 razy wyżej niż zawodnik marketingowo.


Jakby top 7-15 UFC wbiło teraz od tak do ACA. To w USA #nikogo.


Hale dziś wypełni może w mało znanej fedce - Ngannu , Jon Jones , Connor i Adesayna.
 
Back
Top