MMA VIP - Temat ogólny

co sie odjaniezgwalcilo w walce muaboya to ja nie wiem XD

walka roku
Siedzę na gali Mateusza Borka i czekam aż skończą pierdolić w studio i dadzą gladiatorom walczyć, ale aż mnie zżera ciekawość co się odwaliło u Najmana.
 
Oleksiejczuk oglądał MMA VIP 3 . Jako jedyny wygrał. Przypadek ? Nie sądzę. Analiza walki Kena i Malownisia była przydatna.
:applause::jjsmile:
 
5sggvz.jpg
 
Wiceprezes stowarzyszenia Marszu Niepodległości.


Słaby Narodowiec. Nie docenia dobra narodowego jakim są freak fighty.




Stano zawsze będzie żył Najmanem.

 
New York Post następny po Anglii.

Szczerze nie myślałem że to będzie miało taki rozgłos bo w freak MMA kobieta vs mężczyzna to już stare zestawienie.
 
Nawet do Masvidala dotarło. Ciekawe czy podpyta Gamera na macie o galę Marcinka :putinlaugh:

On tego nie prowadzi, chyba taki styl socialow, miałem go kiedyś na FB, to codziennie wrzucał takie durne filmiki typu bodybuilder przyjmuje lowkicka od zawodnika UFC, jakieś walki tajow bez rękawic, ogólnie takie śmietnisko, nie zdziwił bym się gdyby on wogole tego nie zobaczył, ale ludzie co go obserwują już owszem :D
Te posty to mu bot pisze albo Menago czy osoba odpowiedzialna za to której płaci.
 
On tego nie prowadzi, chyba taki styl socialow, miałem go kiedyś na FB, to codziennie wrzucał takie durne filmiki typu bodybuilder przyjmuje lowkicka od zawodnika UFC, jakieś walki tajow bez rękawic, ogólnie takie śmietnisko, nie zdziwił bym się gdyby on wogole tego nie zobaczył, ale ludzie co go obserwują już owszem :D
Te posty to mu bot pisze albo Menago czy osoba odpowiedzialna za to której płaci.
Ali ‚The Rat’?
 
Dobra czas żebym zabrał głos.

Patola , Patola. W dzisiejszym świecie strasznie mnie wk...a te wielkie wyolbrzymianie każdego małego go...a.

Czy walka 2 geji z kobitkami była patologiczna ? Nie. Padły tam z 3-4 ciosy i zaraz koniec walki. Serio to nie było nic wielkiego choćby to jaki wpie..l spuścił Kruszwil Mini Majkowi. Mam wrażenie że media dostały białej gorączki bo był to pojedynek kobieta vs mężczyzna i o to tu chodzi.

Ciekawe skoro media tak strasznie tym żyją kogo Ruda Siłaczka dostanie na EF2 bo oficjalnie ogłoszono że też będzie tam mężczyzna vs kobieta. I tam dopiero może byc gruba wymiana. Na VIP to była kilkusekundowa popierdółka. A krzyk jak by geje prawie je zabiły.


Oddajcie mi lata 90:jon:
 
Last edited:
Back
Top