MMA VIP - Temat ogólny

Tak szczerze to planowałem ze znajomym się spotkać na parę szklaneczek przy MMA VIP 3 ale jak zobaczyłem tego typa i jego zapowiedź "na którą Polska nie jest gotowa" to mam wątpliwości, jeszcze sobie znajomi pomyślą coś po zobaczeniu co im do oglądania włączam. :DC:



No to będą zadowoleni bo Blondyna wygra to na 99 procent.


Tak szczerze to powinno być inaczej ale może i dobrze to będzie większa beczka

Blondyna vs Ken

Domżalska vs Malowniś.
 
Panowie jak widzicie przebieg walki Szczeny i Najmana? Marcinek coś odpierdoli albo dostanie na łeb i przejebie czy szybko wyjaśni żonobijkę?
 
Pytanie do ekspertów.
To ma prawo się zwrócić.
Niektórzy nie mają 1000 na IN
Dlaczego jest tu tyle no nejmòw ?
 
Pytanie do ekspertów.
To ma prawo się zwrócić.
Niektórzy nie mają 1000 na IN
Dlaczego jest tu tyle no nejmòw ?


Ma prawo bo tam nie wychodzisz za 20-100 k za walkę jak na HL i Fame.


Podobno tam dużo zawodników wychodzi za 1-3 k.
 
Last edited:
Wciąż nie mogę uwierzyć że będzie 2 walki facet vs baba.

Jak to nie będzie ustawka to przecież będzie masakra.

Laska dostanie w dziąsło i pójdzie z płaczem do szatni.
 
Wciąż nie mogę uwierzyć że będzie 2 walki facet vs baba.

Jak to nie będzie ustawka to przecież będzie masakra.

Laska dostanie w dziąsło i pójdzie z płaczem do szatni.
Zależy która walka mieszana. Domżalska ma szansę z Kenem, bo to jednak sportowiec, a Ken to kaleka jeśli chodzi o sport.

Jeśli chodzi o walkę siłaczki z malownisiem, to masz rację.
 
Zależy która walka mieszana. Domżalska ma szansę z Kenem, bo to jednak sportowiec, a Ken to kaleka jeśli chodzi o sport.

Jeśli chodzi o walkę siłaczki z malownisiem, to masz rację.


Przecież blondyna robi na miękko malownisia XD

To właśnie Domżalska może przerypać z Kenem.
 
Panowie jak widzicie przebieg walki Szczeny i Najmana? Marcinek coś odpierdoli albo dostanie na łeb i przejebie czy szybko wyjaśni żonobijkę?
Trudno powiedzieć ale bardzo możliwym jest że Marcinek skusił się na wycenę bukmacherów, ok. @4.00 to już jest smaczny kąsek dla krula polskich sztuk walki, przykładowo położy pół bańki oszczędności na swoją przegraną potem odjebie świadomą maniane w klatce i w sobotę będzie cieszył się z prawie 2 000 000 zł. Pewny piniondz. Przy jego historii i obecnym położeniu on ma już wyjebane czy wygrywa czy przegrywa, liczy się tylko sianko.
 
Last edited:
Back
Top