MMA Tycoon - gra online

Sajd, zalezy czy chcesz walczyć w tej wadze tym zawodnikiem, ile rozni sie ta waga od tego ile masz w "Can cut to", i ile masz Conditioningu, jak niewiele to gdy potrenujesz to moc zbijania bedziesz mial wiekszą, moze wowczas bedzie w stanie sie w limicie miescic, ale tez pewnie na max energii, bo np przy 80% się nie bedziesz miescil...
 
Nie mając konta vip można co miesiąc pozbyć się zawodnika.



Czy zawodnik którego chcę się pozbyć może mieć aktualny kontrakt?



Czy mogę podpisać kontrakt zgarnąć bonus i zrobić przepierkę i następnego dnia usunąć fightera?



Nie będę ukrywał, że chcę jak najwięcej zarobić na tym zawodniku dla dobra moich 2 młodych wojowników którzy jeszcze nie walczą a trening kosztuje.
 
Chyba mozna majac wazny, bo ktos tak zrobil w organizacji, gdzie mam paru zawodnikow i sie prezes wkurzyl na menadzera,ale co mogl zrobic;]



A majac konto vip czesciej?Nie wiedzialem, ale na razie walczy tymi, najslabsze ogniwo dotad wygralo pas, wiec moze cos sie z niego urodzi, choc pasa dlugo nie potrzyma na bank.
 
Za walkę o pas zgarnałem dwie nagrody :> http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=135846
Szkoda, że to tylko symboliczne 1$.
 
Sajd - Nathan Jo ? :P Myslalem ze jestes jakim noobem i łatwo łykniesz troche słabszy kontrakt :D a jesli nie nathan jo to podbijaj na privie po lepszy.
 
Mam problem wagę mam 196 podstawową i moja pierwsza walka w organizacji,będzie w limicie 185,a mogę zbić maks do 191.1 i mam taką wagę co mam zrobić ?.Powiedzieć o tym prezesowi,bo przecież walka zostanie uznana za NC
 
Shadow, bedziesz mial ciezko zbic tą wage. Nie chce Cię wprowadzać w błąd , bo nie jestem pewien, ale z tego co mi sie wydaje to zrzucanie takiej wagi potrwa gdzies kolo 10-14 dni.
 
Nie mam kompletnie pojęcia co z tą wagą,bo ustawiłem od poniedziałku do sobotu w opcji trening Weights i on zaczyna przybierać na wadzę i chyba będę musiał zrezygnować z walki.
 
Zmień to. Przybiera na wadze bo jest w treningu. Ustaw sobie Cardio, żeby mógł więcej zbijać, a nie robić siłe.
 
BŁĄD. Nie ustawiaj sobie żadnego treningu, to nieprawda ze cardio (bez supli oczywiscie) zbija wagę.
 
Źle mnie zrozumiałeś. Wyższy poziom cardio naturalnie , zbija wagę, ale w jego wypadku najbardziej potrzebny jest teraz odpoczynek i suple, tylko tak moze zrobic wage na gale. A po gali oczywiscie zwiekszaj swoje cardio, dzieki temu wiecej mozesz zrzucic.
 
Ale czytasz uważnie posty? Napisał, że ma walke zakontraktowaną do 185lbs, a jego zawodnik może zbić maksymalnie do 191lbs.
 
Pewnie masz racje, ja zrozumiałem to "max" jako na ten moment i założyłem że jest w cyklu treningowym i ma nizszy poziom energii, jak czesto bywa z graczami poczatkujacymi. Shadow - daj najlepiej link do fightera to latwiej nam bedzie cos powiedziec w tej sprawie
 
Siema, już od jakiegoś czasu jaram się MMA i nie sztukami walki, dlatego szukałem jakiejś ciekawej gry o tej tematyce i znalazłem : D



Stworzyłem już swojego fightera i zakontraktowałem walkę w QFC. Będę wlczył z tym gościem http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=141129



Jakieś propozycje jaki gameplan ustawić na tę walkę? : )



Dodam tylko, że mój ludzik ma takie statystyki:



Boxing: Woeful (3) MT: Woeful (3) Wrestling: Mediocre (5) BJJ: Competent (6)



Resztę władowałem przede wszystkim w parter i obalenia.
 
Kolejna wygrana moim clincherem. Nie udało się skończyć niewiem czemu, chyba za dużo dałem na Knees w clinchu bo z dwa łokcie na całą walkę puścił.



Jak narazie rekord menadżerski 5-0-0.



Co prawda jednego gostka musiałem wyrzucić bo mi sie pojebao przy tworzeniu, myślałem że może coś z niego zrobić ale jednak nie, wtopił walkę, więc historic record mam 5-1-0 ale to szczegóóóóóóóły :D
 
Sethcab łądny bilans, ja mam 12-3-1, dziś o polnocy dwie walki, dzis juz dwa przedluzajace kontrakty podpisalem z podwyżką.



Tarken, niedobrze robic takich rownych, bo od tego momentu wolniej sie trenuje do jakiejs specjalnosci, a Twoj zawodnik w niczym nie bryluje, stad moze miec problem, bo bokser go wyboksuje, a grappler podda przykladowo...



Wszystko w sumie wyglada jakbys mial slabsze od rywala, no ale ja bym chyba probowal jednak obalenia i poddania, jeszcze zalezy jak sie bronisz sam przed dzwigniami, jak dobrze je zakladasz i jak potrafisz obalac. Mozesz tez zacerpnac nieco wiedzy z jego pierwszej walki choc szybko zostal poddany przez obecnego purple belta, wiec w sumie nic dziwnego...choc jak na te umiejetnosci BJJ to chyba zbyt wiele w def grapppling/sub defence nie wlozyl, moze sie myle, to domniemanie :)
 
Ładnie panowie jedziecie z walkami.



U mnie tylko 10-6 niestety :P







Po dzisiejszej gali, jestem do przodu 55 tys $, rekordowo :]
 
Dzięki Born2kill, rzeczywiście mój pierwszy fighter jest trochę niedorobiony ; / Dlatego zrobiłem dwóch nowych, jeden jest typowym bokserem a drugi zapaśnikiem + nienajgorszy boks, który zamierzam trenować. Teraz pozostaje mi tylko zawalczyć kilka razy w QFC i znaleźć jakąś organizację oraz sponsora :)



Btw. robienie takiego zapaśnika (z białym pasem w BJJ) nastawionego na lay&pray ma sens czy taczej będzie łatwy do poddania nawet z wysokim sub def? ; p
 
gdzie sie ustawia trening, sparingi itd ?? bo na razie sie zapisalem do gymu, wzialem opcje full time w training intensity i tyle
 
No i mam 14-3-1, dwie wygrane w nocy.



Arm Triangle i wygrana "syna" Ufcowskiego Jr., nowy rekord 3-1, drugie submission mimo white beltu, ale subsy na 12 ;)



No i mój Gorilla Gorawski aka JDS ;) więc boxer vs boxer, zapasy moje 6, u niego 7, wygrana na punkty zdecydowana, w boksie obijany rywal niemilosiernie plus kilka obalen, 3 sedziow, 30x 27, 30x26, 30x25. Rywal probowal co rusz obalac i ani razu mu to nie wyszlo...Nowy rekord 3-0.



Ten "moj syn" tez ma white belt, ale def grappling na 12 i subsy tez na 12 no i jedna walke wygrywal przez lay and pray, w parterze powalczyl tez z brazowym pasem BJJ, poddawany byl kilkakrotnie jednak nieskutecznie, ostatecznie przegral decyzją, mimo tego, ze 1 rundę dawano jemu, ogolnie ocena dotyczyla calej walki.



Trening ustalasz w swoim Gymie. Klikasz na jego nazwe i zjezdzasz w dol, masz wszystkie sesje w tygodniu i u gory trenerow co dany trenuje i kiedy. Sparingi masz w calym opisie gymu u gory --> sparring schedule, klikajac tam widzisz kiedy co ile osob sparuje. Nie wiesz kto niestety, no ale jak mas zawodnika ze skillem 1 to raczej jakis rozwoj bedzie...A wybierasz tak jak wybor danego treningu w sesji - Wrestling drills, zapasy, Boxing wiadomo, Submission Grappling --> BJJ, yoga, weights, cardio to nie sparingi, ale wplywaja na atrybuty fizyczne, konkretnie nie wskaze. Cardio wiadomo, Conditioning, Weights na siłe, yoga agility, flexibility i balance wydaje mi sie...a np trenujac Circuit Training bardzo wazny trenowany jest kazdy fizyczny skill w pewnym stopniu, ale to juz musi byc trener, ktory prowadzi taka sesję.
 
1) to tej opcji full time nie zmieniaj! jak nie będziesz chciał trenować przed walką to "ręcznie" sobie zmienisz



2) klikasz na wybranego zawodnika---na górze nad danymi twojego zawodnika (wzrost kraj waga itp.) 3 od lewej jest taki odważnik klikasz na niego-----i tu sprawdzasz poziom energi, ile sesji treningowych trzeba odpuscic by miec 100%, 4 od góry jest Twój gym klikasz na niego-----zjezdzasz na sam duł i masz 12 sesji treningowych ------ustawiasz sobie trening i sparingi ( nie sparuje się samemu dlatego klikasz na sparing schedule i patrzysz kiedy kto sparuje i wtedy zapisujesz sie na sparing)











Mój rekord to: 13-2-0
 
heh dzieki ;) jutro mam pierwsza walke ktora na stowke przegram bo przeciwnik ma sporo lepsze skille, jest wyzszy jakies 20cm i dodatkowo ja nie trenowalem :) ale pierwsze sliwki :-)
 
Az taka roznica?Pokaz linki do obu profili...jak ma 20cm przewagi to badz on the outside i lepiej kontruj, no ale najpierw pokaz te profile;)
 
noodles nie przejmój się tym tak bardzo to jest tylko gra:)



Skoro mój zawodnik waga 155lbs zdominował rywala 265lbs to te Twoje 20cm wielkiej różnicy nie robią:)



Ktoś tu pisał już o freakach co mają 150cm i 265lbs i jakoś wygrywają niestety...
 
moja gwiazda :D nie przejmuje sie, na razie sie ucze :)



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=141611



i przeciwnik



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=136551
 
Ja walczylem z 150cm i 300lbs...obalilem. Mimo, ze moj zawodnik wazyl polowe tego ;)



Waga daje troche sily, wzrost troche zasiegu, moze sie przydac w klinczu czy stojce jesli chodzi o zasieg, poki co udaje mi sie to wykorzystywac dosc czesto, ale tej nocy moj boxer wygral z innym mimo 20cm mniej 205 i 225, bo walczylem z doskoku i kontry.



Noodles nie przesadzaj, widzialem walki, w ktorych naprawde nie ma ktorym skillem przewyzszyc rywala;) Obalaj go, sporo agresji, ale uwaznie i staraj sie skonczyc go...
 
Back
Top