MMA Tycoon - gra online

A jak jest z Gymami?



Jeśli mam zawodnika w danej miejscowości to mogę być w gymie gdzie indziej?
 
Aby sprawdzić do jakiej wagi może zejść nasz zawodnik, należy:



- 'kliknąć' w nazwę zawodnika,



- w prawym górnym rogu 'kliknąć' ikonkę przedstawiającą czarny odważnik Energy Checker (pomiędzy VS, a okiem),



- kolumna Max Weight Cut pokazuje do jakiej wagi możemy zejść,



- kolumna Rest sessions
informuje kiedy uzyskamy wagę (dzień składa się z dwóch sesji).



Zbijanie wagi wiąże się z utratą energii dlatego zawsze w dniu walki powinniśmy mieć 100% energii w innym wypadku zawodnik, który ma dużo do zbicia nie zrobi wagi.
 
20 minut temu odbyła się moja 5. gala :)







33 tys $ do przodu.



Budzet mojej organizacji na dzien dzisiejszy to 103 tys $ z czego 40 tys $ kredytu ktore splace dzisiaj ;]
 
STFU gratuluję.



Ja za to jestem wkurzony, że tak to ujmę. Miał być hattrick tej nocy, to niestety najpewniejsza walka mojego Brown belta i wrestlera na 7 zakończyła się remisem z nickiem Diazem. Przewaga umiejętności w parterze nic kompletnie nie dała, poza obrona odpowiednią i sweepami do topu. Wydaje mi się, że powinienem wygrac, komentator tez tak twierdził, ale pierwsza rundę dali sędziowie różnie. Nie wiem jak sędzia podnosił mnie z niego, gdy miałem 80% na agressive z topu, bez sens, no ale stało się, teraz dam 100% aggresive zero controli i 100% na finish, bo widze, że jedynie tak mogę nie zostać zdjęty...szkoda gadać. Pierwszy raz też dałem tak dużo na try takedowns...a to rywal więcej o dziwo obalał, po czym były sweepy. Dziwnie ta walka nie współgrała z ustalonym gameplanem, nie wiem czemu, a najgorsza jest niewiedza, bo nie można z niej wniosków wyciągnąć :-/ link http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=307956



Najciekawiej dla mnie wyglądał fight mojego brown belta z innym brown beltem, przy wrestlingu, 7 u niego, 6 u mnie, ale u mnie boxing na 4, u niego po 1 w Box i MT. Fajna walka MMA, mój dominował w stójce, obalał. Próbował poddać, jednak ciężko w takim pojedynku, no ale przynajmniej lepszy parter zaprezentował niż Ruciński, decyzja dla Navrao 30:27 i rekord już 3-0. link http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=309867



3 pojedynek to debiut California Kida CJ Johnsona w turnieju Bantamweight o pas w federacji Bellum, w tej co i Ruciński walczył.



Rywal 0-3, zero umiejętności grapplerskich, szybkie obalenie, chwilę motaniny i 5 ciosów z góry, dwa weszły, próba skrętówki i po 1:38 minuty było po walce. link http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=307952



Nie ma porażki, to najważniejsze, choć z tymi "tends to cut" i nie umiejętnością wygranej Rucinskiego, trochę mnie zraził do siebie.



A dziś o 18 pierwsza walka o pas w Amsterdamie. Zobaczymy czy z tego Van Der Hooka coś będzie czy jednak 0-2 i pomyślę czy kogoś nowego nie stworzyć ;]
 
Kolejna wygrana, decyzja 3x30-24, Fight Rating 100% :D



Walczyłem z jakimś dziwnym gościem 1,59m w wadze ciężkiej to ustawiłem counter i body shots na maksa to go punktował przez 3 rundy.
 
Ruszyłem z nową organizacją w hellsinkach. Jeśli ktoś potrzebuje kontraktu niech pisze
 
To ja biznes przejąłem, żebyś Ty w Helsinkach się umiejscowił :P Nikogo tam nie mam i póki nie zwolnię to mieć nie będę :D



Outcast będzie cholernie ciężko, jeśli nie masz TD faktycznie wysokiego, a zapasy masz słabsze...to może Ty powinieneś się znaleźć na nim, z góry walczyć, wtedy Twoj niebieski pas vs jego niebieski pas, sensational zapasy w tej sytuacji aż tak nie powinny mu pomagać, ale nie wiem jeszcze ;)



No bo teoretycznie to stay on the outside na maxa, walka tylko w stojce, ale jesli bedzie chcial obalic...a co mialby robic innego to nie sadze by mu sie nie udalo..Ja swoim JDS'em przy 6 wrestlingu obronilem obalenia wrestlera na 12, ale ponadto mialem TD na 12, raz padlem, ale mialem Def grappling tez z kolei na 12,wiec sedzia postawil w 1 walce, w drugej 20 obalen obronionych, ciagla stojka i druga decyzja.



Sethcab, wlasnie to mnie w tej grze zaczyna draznic, tez walczylem z typem 150cm i 300lbs...ze ludzie chwytaja sie takich opcji, nawet jesli dawaloby to jakies korzysci, nie chca poczuc prawdziwej rozgrywki, sprawic by chociaz wygladala jak "portal" o MMA", bo jak juz widzisz takich Lil'Akebono to od razu przypominam sobie, że to tylko liczby, algorytmy, ułożone graficznie i dającę grę przeglądarkową ;)
 
No i chwała Ci za to :) Trzeba jeszcze przyznać, że bardzo dobrze rozwijający się biznes ;) Jakbyś to rozegrał :



http://www.mmatycoon.com/scoutfight.php?fida=138849&fidb=131490







Iść na wymiany bokserskie , czy obalać i leżeć na nim ? (boks podszkole tak że będzie na jego poziomie)
 
B2k, tak jak mówiłeś. Pas jest mój! :D A przez chwilę byłem o krok od przegranej.
http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=308541

A mój debiutant (Miguel Aguerro) niestety na tej samej gali przegrał.
http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=308547
 
Ile mi sesji tak na oko mi zajmie podszkolenie TDD z 6 do 9 u Elite trenera gdzie trenuje 40 osób?
 
Uefo, walczyl bym single punchami i z doskoku jakos, bo zasieg ma wyzszy, a jest MT, Ty boxer,zapasy ma lepsze, ale niew sadze by Cie obalal z Twoim pasem, jeszcze zalezy jakie masz subs i subs defence, bo moze tez ma subs na 12 np i sam wrestling z gory mu starczy, choc tak chyba ta gra zaprogramowana nie jest;)



Egzeqtor graty pasa, troche pecha w walce debiutanta...trzeba wyciagac wnioski i jechac dalej, tak jak ja...



Mam pas! hehe, w Amsterdamie, zadalem ok.200 ciosow, a rywal ...7...probowalem pelno obalen jednak szans nie bylo przy jego zapasach :D ciosy starczyly, po 1 przegranej walce, teraz rekord lepszy 1-1-0 no i pas w kieszeni;) Czas odpoczywac i cwiczyc zapasy, a wtedy w stojce MT, a w parterze BJJ i zapasy i moze jednak cos z tego fightera bedzie, sie okaze:)



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=306425 walka z kontry w tej walce to byl majstersztyk.



Sethcab, na tej sesji cwiczy 40?Masakra, raczej dlugo, bo pewnie pelno tam slabych zapasnikow...Ale ile na oko to ciezko mi powiedziec, za krotko gram, strzelalbym ze 4-6 tygodni sporej ilosci TD przy odpowiedniej energii podczas treningu by to zajelo, ale szczegolow nie jestem w stanie podac:D
 
sethcab a skąd wziąłeś to 40?



bo jeśli obok Twojego trenera w nawiasie jest liczba 40 to chyba nie oznacza, że tylu zawodników trenuje?



moją teorie opieram na: w moim gymie jest nas 50 i mamy 10 trenerów czyli 5 zawodników na trenera przypada a obok każdego trenera w nawiasie jest liczna 30-40, gdyby te liczby odpowiadały ilości zawodników trenujących u nich to w gymie nie 50 tylko 350 by nas było?



czekam na odpowiedź kogoś dłużej grającego
 

Johnathan Flores (36 fighter sessions)


Wrestling: Elite

i cały czas Takedown Defense
 
No właśnie o tym pisze czekamy na info od kogoś bardziej kumatego.



Moim zdaniem to nie jest liczba osób u niego trenujących mam nadzieję bo sam trenuje u takich trenerów gym za 600$ i staty ładnie rosną:)
 
Możesz mieć racje tak spojrzałem ze względu na twoją teorie i w moim gymie jest 37 fighterów, 3 trenerow (punch technique, tdd, striking defense za 300$ wiec mysle ze niezle :P) a liczby u każdego wachają się koło 40.
 
no co Wy chłopaki :) obok nazwiska trenera macie łącznie ilu zawodników ma na każdej z sesji przez niego wprowadzonych, na poszczególnej będzie miał, zakładając, że prowadzi np 10 sesji w tygodniu, średnio po 3,5 zawodnika na sesję, to niezły wynik i można liczyć na efekt, jeszcze zależy od umiejętności szybkiego uczenia się Twojego zawodnika i od tego, kto jest tym 2,3,4 fighterem na sesji i jakie ma umiejętności w TD, im wyższe w stosunku do Ciebie tym lepiej dla Ciebie, nie tylkow sparingach to się chyba liczy, choć może i tu liczy się tylko po prostu ilość zawodników, bo w końcu uczycie się od trenera, a nie między sobą...



Ja staram się lokować w sesje, gdzie nie ma więcej niż 10 fighterów, ale wszystko zależy od jakości gymu i ceny...



PS:Jeśli macie VIPA to obok każdej sesji albo w Assisant'cie macie podane ile na danej sesji już konkretnie jest innych trenujących.
 
Aha no to w takim razie jak przewidujesz mi skok z tego 6 na 9 TDD? :P



Bo te 4-6 tygodni troche mnie przeraziło :D
 
Born2kill dzięki za wyjaśnienie:)







sethcab nikt Ci nie powie dokładnie z 6 na 7 może wskoczyć po tygodniu ale już na 8 i 9 powyżej tygodnia na bank chyba, że masz 18 latka z wysokim cardio i bardzo szybko się uczącym to miesiąć jest realny...
 
Dokladnie, nikt konkretnie nie przewidzi raczej, poza tym nie wiem, ale jakos nie moge skupic zawodnika na jednyj rodzaju treningu, staram sie tez by mieli choc po jednym sparze w tygodniu, a w przeciwnej do swojej bazy plaszczyznie nawet 2-3. Ponadto Circuit Training dosc istotne dla podnoszenia atrybutow fizycznych...No i liczą sie tez mocno hidden skille, szybkosc uczenia, no i wydaje mi sie, ze mocną strone odgrywa z kim trenujesz. Jak moj bokser posparowal tylko we dwoch z moim brown beltem to plusik od razu mu wskoczyl, ale i on slaby w BJJ, a wspolsparujacy mocny, choc wiadomo,zxe dla browmnn belta taki trening nic nie daje w sumie.
 
Born2kill skoro jesteś przy kompie to powiedz mi jeszcze jedną rzecz na temat sparingów.



Czy jest sens sparować na chybił trafił? Jeśli się nie ma 2 zawodników w jednym gymie i nie dogadałem się z nikim "znajomym" żeby sparować i liczę na szczęście, że gość z którym będę sparował będzie mega kozakiem i szybko podniesie moje umiejętności? To lepiej wybrać zwykły trening z trenerem i 1 sparing na chybił trafił?
 
No raczej lepiej nie sparować na chybił trafił. W większości gymów jest coś takiego jak sparing shedule i najlepiej wg tego ustawiać sparingi.
 
Hmmm,w sparring schedule widac liczbe trenbujacych,nie widac kto faktycznie trenuje...to jest niestety male chybil trafil, mozna popatrzec na to jacy zqawodnicy sa w gymie...jesli nie ma ich stu...i jakos wnioskowac czy sie moze udac,ewentualnie z kims sie dogadac co do sparingow prywatnych czyli wlasnie 1 na 1 itp. Ja tam probuje, licze, ze jakis poziom bedzie i rozwoj. Teraz wlasnie mam dylemat, bo moj wygrany z dzisiejszej walki o pas, dostal propozycje walki za 2 tygodnie w obronie,5 rund,z typkiem, ktory w pierwszej walce go poddal po niecalej minucie bodajze...Powiedzialem, ze to troche za wczesnie, teraz tydzien odpoczynku, a chcialem podtrenowac zapasy na takich delikwentow, do jego 7 i tak mi brakuje, bo mam 2,ale TD na 12 nie wystarczylo w 1 walce, wiec i teraz byloby za malo...



Sparingi ustalasz,dajac w danej sesji np Wrestling drills, wowczas wrestling sparujesz. W Gymie masz "Sparring schedule" klikajac tam widzisz kiedy ,w jakiej sesji cwiczy ilu fighterow, jesli nie ma tam zera i dasz swoje, to np jesli bylo 3, teraz gdy odswiezysz i dales wlasnie w tej sesji "Wrestling drills" bedzie 4, juz z Toba, od tego kto jest 1-2-3 zalezy jak dobry dla Ciebie to bedzie sparing...Jak jestes bialym pasem, a trenujesz z 3 czarnymi czy czerwonymi pasami sparing zwany Submission Grappling( BJJ oczywiscie) to szansa na skok skillu jest spora i to kto wie w takim wypadku czy nie od razu z 1 na 2 np :D ale to sytuacja rczej ciezka do ogarniecia...



Teraz to spadam :D
 
Jeśli ktoś zna dobrze angielski i chce być 'writerem' w mojej organizacji niech podbija. Do jego celów będzie należało robienie tzw previewow gal, pisanie newsow itp. Jeśli ktoś nie ma konta vip to płacę ciuszkami w grze i sponsoringiem. Pozdro ;)
 
Mam do was pytanie, dostałem kontrakt ale mam na czerwono napisane



<strong style="color: rgb(255, 0, 0); ">Your fighter cannot currently make this weight, even with a max energy weight cut.



Mam podpisać czy nie? Bo nie wiem o co chodzi.
 
Chodzi o to, że twój zawodnik nie może zbić wagi do dopuszczalnej.



@uefo, ja mogę coś tam wyskrobać. Zrobię wszystko, żeby bardziej szkolić się w języku angielskim ;>
 
metjeor, skontaktuj sie ze mna w grze :



http://mmatycoon.com/managerprofilemanager.php?MgrID=52837







Ja teraz musze leciec, ale odpisze jutro.



Pozdro
 
Back
Top