MMA Tycoon - gra online

Ufff... Udało mi się wygrać debiut dokładnie tak jak chciałem, tylko mój zawodnik trochę za duzo klinczował ; / Jeśli kogoś to interesuje to podaję link: http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=317428



Opłaca się jeszcze raz zawalczyć w QFC czy próbować dostać się do jakiejś organizacji?
 
Sethcab, sam nie wiem :D To mój pierwszy zawodnik i stowrzyłem tego wyrośniętego gościa zanim przeczytałem, że wzrost ma tak duże znaczenie.
 
Łatwiej będzie go poddac ;) hehe, ale zasieg w stojce jednak sie przydaje...przynajmniej tak to mi poki co wyglada. Jednak ciezko sobie wyobrazic kogos tak zbuydowanego, powinni wprowadzic epwne ograniczenia, a ktos typu 150cm i 300lbs powinien miec faktycznie sile, ale jego szybkosc powinna byc -10 ;]



Ja bym w QFC nie probowal, 50 dolcow za walke, za malo...gymy kosztuja, a pamietajcie,ze bankructwo oznacza stracenie tego fightera...
 
Skoro już mowa o organizacjach... To jak się w ogóle dostać do jakielowiek? xD Mam czekać aż ktoś złoży mi propozycję czy pisać do właściciela organizacji?
 
Albo tak albo tak. Jeżeli czekasz na ofertę to pamiętaj że w zakładce My fighters przy danym zawodniku musi być zaznaczone "need contract". Pisać do właściciela też możesz - ja sam tak wywalczyłem kontrakt dla swojego fightera, który był później mistrzem tej organizacji.
 
jak wchodzisz w my fighters to obok zawodników masz kwadraciki i tam wyświetla się, że potrzebujesz walki, organizacji, sponsora itp.



jak masz zaznaczone, że szukasz kontraktu ktoś się zgłosi prędzej czy później sam też możesz pisać maile do organizacji:)



walki za stawkę 500$ za walkę i 500$ za wygraną mijają się z celem jak dla mnie.



nabij sobie rekord i wtedy szukaj organizacji ktora zapłaci Ci 2500$ za walkę i drugie tyle za wygraną:)
 
Udało mi się dostać dosyć dobry konrakt ( przynajmniej tak mi się wydaje ;p).

Za podpisanie dostanę 1250 a za walkę 750 (i tyle samo w przyadku wygranej:)

Btw sorry, że Was tak męczę :D ale mam kolejne pytanie w sprawie gameplanu. Zrobiłem nowego zawodnika wg. tego buildu napisanego przez konkura:

Klinczer
110 wrestling, reszta w MT
110 clinchwork, 110 striking defense, 110 takedown defense, reszta w defensive grappling
Glownie trzeba mu podtrenowac MT, BJJ, defensive grappling i lokcie+kolana. Na samym poczatku bedzie wygrywal nudnymi decyzjami ze wszystkimi strikerami, powinien tez radzic sobie z wiekszoscia gosci od BJJ (bardzo trudny do sprowadzenia, szczegolnie w klinczu, a duzy wrestling utrudnia poddanie). Najwiekszym zagrozeniem sa goscie z wytrenowanym MT (beda w stanie szybko wychodzic z klinczu i obijac w stojce).



Problem w tym, że mój przeciwnik ma nienajgorsze skille w boksie i MT, więc prawdopodobnie będzie miał gameplan podobny do mnie z tym wyjątkiem, że ma lepsze argumenty ; / Są jakieś szanse na wygranie tej walki? : )

To link do profilu przeciwnika:

http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=133360
 
Mi kontrakty sami skladali, rozne, na poczatek male, bo co sie dziwic, debiutant, w dodatku menadzerem tez bylem swiezym, teraz na pewno bardziej cenią. Oferty przedluzen kontraktu dostalem juz wyzsze, choc tez bez szalenstw jak tu co po niektorzy podostawali;) wiele zalezy w jakim gymie się jest i ile gym fee kosztuje, zeby nie zbankrutowac, bo tak poza tym to az tak wiele tej kasy sie nie uzywa, supli pelno od sponsorow, poza tym wielce drogie nie sa, koszulki i spodenki tez nie tak czesto trzeba zmieniac(dzis 1 raz dostalem info od zawodnika, zebym mu kupil koszulke, bo ma brudną;P ).



Klincz to nie moja bajka, wole widowiskowe walki, jesli faktycznie sie okaze, ze klincz rządzi w tej grze to się skasuje :) ale..nie wydaje mi sie, zeby mial z Toba szanse w klinczu, z Twoimi zapasami, clinchworkiem...no, ale sporo zalezy od gameplanu, no i coz...w klinczu i kolana i lokcie, ja wole boksowac, wtedy punches najwazniejsze i jedziesz z rywalem ;)
 
A jak mam w pierwszej tabelce bjj na 3 a w drugiej 11 na atak i 11 na obronę to moje 11 jest mocne czy przez ta 3 (chyba niebieski pas) czy cieniutkie? Bardzo mnie to ciekawi:)







A drugie pytanie jak pokonać brązowy pas jeśli jestem mocnym bokserem? ustawiać suwaki na 100% żeby trzymał dystans i 100% żeby uderzał tylko rękoma?
 
jak podpisalem kontrakt z organizacja na 4 walki to teraz musze tylko spokojnie czekac az mi te walki zaproponuja tak ?
 
Nie znam się na tej grze tak jak Born2kill lub inni, ale wydaje mi się, że w walce boksera z parterowcem lepiej jest ustawić na pojedyńcze ciosy choć i tak najważniejsza jest obrona przed obaleniami, a jak już znajdziesz się w parterze to zamiast szukać zakończenia lepiej jest zdobywać pozycję :) Tak czy siak, lepiej poczekaj na opinię reszty.
 
Niebieski pas to to nie jest, niebieski jest bodajze od 6...czy nawet 7, nie pamietam. Wazniejsze sa podstawowe skille, primaries tak zwane, ale te drugorzedne potrafią pomoc dosc mocno, choc nigdy nie wiesz jak ma je stworzone rywal i to jest ta bolączka;)



Bokser vs BJJ, jesli masz slabsze zapasy i nie masz TD na 12 to nie wroze sukcesu...bokser przede wszystkim powinien potrafic bronic obalen, mam takiego, lacznie probowano go obalic w 3 walkach z 50-60razy, a lezal raz, wszystko wygral decyzjami zadajac multum ciosow, lacznie z 200-250 ;) Tyle, ze gdyby ustawili inny gameplan, nie probowali desperacko tylko obalac, a jednak kontrowac swą slaba stojka, a obaleniem zaskoczyc to kto wie jakby sie skonczylo...



Zwykle daje bokserowi bardziej accuracy niz damage, ale moze z kompletnym niestojkowiczem damage dalby szansę na KO, a nie ilosc celnych ciosow i wygranie przez decyzje, bo jedno obalenie moze sie skonczyc dla Ciebie bardzo szybko.



Polecam poczytac tutorial o kazdej podstronce gry, w kazdym miejscu masz mozliwosc klikniecia Help, niebieskie koleczko z literą "i", jeśli znasz angielski to duzo Ci to pomoze, a i pytan raczej za wiele nie powinienes juz zadac. mi to pomoglo na tyle, ze teraz staram się pomoc innym ta wiedzą, choc sam gram w tą gre od 31 marca;) kurde, to juz prawie dwa miesiace, ale ten czas leci. Fakt faktem zbliza sie ogorkowy tydzien, jutro o 6 walka na Hawajach, druga mojego Rico "Crippler" Pinheiro, liczę ponownie na szybki i brutalny GnP i bilans 15-3-1, a kolejne walki wlasnie dopiero za tydzien się zaczną...



Noodles, musisz czekać, ale jeśli nie dadza Ci w ciągu "inactivity clause" to mozesz zerwac kontrakt.
 
Masz racje Born2kill mam biały pasek coś mnie się pomyliło:)



A obronę przed obaleniami na 1 hehe czyli już po walce:)



A nie można jakoś ustawić żebym ruszył na niego jak Pudzian na najmana i znokautował w 20 sekund?
 
Specjalnie jako kolejny post, pomocne i proponuję sobie zapisac gdzieś :)

"SKILLS OVERVIEW
Each fighter skill is actually a value between 0-150, but with be given a descriptive word via the following chart:

* Useless (0-9.99)
* Abysmal (10-19.99)
* Woeful (20-29.99)
* Feeble (30-39.99)
* Mediocre (40-49.99)
* Competent (50-59.99)
* Respectable (60-69.99)
* Proficient (70-79.99)
* Strong (80-89.99)
* Superb (90-99.99)
* Remarkable (100-109.99)
* Wonderful (110-119.99)
* Exceptional (120-129.99)
* Sensational (130-139.99)
* Elite (140-150)

PRIMARY SKILLS:
Primary Skills are considered your "Knowledge" of the 4 main disciplines. Every skill you have will be affected by one of the Primary skills. For instance, if you throw a punch, it will take into account your "Punching" secondary skill along with your "Boxing" Primary skill. Every secondary skill is tied to one (or multiple) Primary skills

# Boxing - Affects the punching aspects of striking, including in the clinch.
# Muay Thai - Affects both standup (Kicks, Knees, Elbows) and all aspects of clinch striking and control.
# Wrestling - Has an effect on all aspects of grappling, whilst standing, in the clinch and on the ground.
# BJJ - Brazilian Jiu Jitsu relates almost entirely to the ground game. It also plays a part in how well someone can pull guard.

SECONDARY SKILLS:
Secondary skills are your given skillset in any particular area, and have a direct impact on that particular action.

* Punches - Both standing and in the clinch (but not on the ground)- Afftected by: BOXING
* Kicks - Standing only. - Affected by: MUAY THAI
* Standing elbows - Clinch only. - Affected by: MUAY THAI
* Knees - Both standing and in the clinch. - Affected by: MUAY THAI
* Clinchwork - An overall value. Consider it almost a clinch awareness and experience value, both offensive and defensive. - Affected by: MUAY THAI, BOXING, WRESTLING
* Striking defense - Both standing and in the clinch. - Affected by: MUAY THAI, BOXING
* Takedowns - Both standing and in the clinch. - Affected by: WRESTLING
* Takedown defense - Both standing and in the clinch. - Affected by: WRESTLING
* Ground n pound - Groundwork only. - Affected by: WRESTLING, BJJ
* Sub offense - Groundwork only. - Affected by: BJJ, slightly by WRESTLING
* Defensive grappling - Groundwork only. Consider it both sub defense and also positional defense. - Affected by: BJJ, WRESTLING

PHYSICAL ATTRIBUTES:
All physical attributes have an effect in some aspects of standing, clinchwork and groundwork. Not all attributes will affect all types of move. Below I have given one type of move which is particularly affected by each attribute.
* Agility - Standup and ground striking, strike defense,
* Flexibility - Head kicks, knees, submissions and submission defense
* Speed - Shoot takedowns, clinching, quickness of strikes, quickness of counterstrikes
* Strength - Clinch control, ground control, punching power
* Conditioning - Recovery throughout the fight. also important for energy recovery in training
* Balance - Takedown defense, controlling clinch, controlling mount, avoiding sweeps
* Height - Taller people have a reach advantage n the standup position, but are easier to take down and easier to sub because of their lanky limbs.
* Weight - Heavier people will have naturally more power, will tire more quickly, will be able to maintain control more easily in certain situations.
* Energy - Varies greatly through time - consider it on a basic level to be like tiredness.
* Morale - Affects your ability to train and fight effectively. A miserable fighter is not a motivated fighter.
TRAINING:

PRIMARY SKILLS TRAINING:

SPARRING is used to raise Primary Skills, and gives a slight raise to correpsonding secondary skills as well. The better your training partners the more you will improve. If nobody else turns up, you won't get any training.

Boxing sparring
Trains your overall boxing rating and any peripheral benefits. You will spar with other fighters who are signed up to boxing sparring during this time slot.

Muay Thai sparring
Trains your overall Muay Thai rating and any peripheral benefits. You will spar with other fighters who are signed up to Muay Thai sparring during this time slot.

Wrestling drills
Trains your overall wrestling rating and any peripheral benefits. You will grapple with other fighters who are signed up to wrestling drills during this time slot.

Submission grappling
Trains your overall BJJ rating and any peripheral benefits. You will grapple with other fighters who are signed up to submission grappling during this time slot.

SECONDARY SKILLS TRAINING:
All secondary Skills are trained by coaches hired by the Gym. You can see a schedule of the sessions for each coach on the gym page. Coaching sessions are vital to your training and needed to really get skilled at specific abilities. Because of this, coaches are a very expensive resource.

PHYSICAL ATTRIBUTES TRAINING:
Circuit training
This is an all-around strength and cardio session held by a specialized fitness coach. This type of training boosts all of your physical attributes. This is a fantastic training session to use, and pretty much every fighter should start with a standard 20 or so CT sessions to get their physicals rounded out to fight early. you can NEVER go wrong with Circuit Training

Weights
Work on your strength in the weights room. Also get a slight boost to your speed by building up your muscle fibres. A very tiring workout.

Yoga
Work on your fighters flexibility, agility and balance. A low energy workout carried out without the assistance of any trainer.

Cardio
Get your ass on the treadmill and start running. The quickest way to improve your conditioning but also very tiring in the short term.
 
Możesz sprobowac, wiec zamiast accuracy daj ja wiem....z 65-90% na damage...no, ale zalezy tez jakie wybrales statystyki ukryte...czy masz ko power czy nie, jesli on ma granite chin to nie wiem czy Ci sie uda;] No i pewnie trzeba by byc mocno agresywnym, ale to otwiera mu pole do skontrowania ciosu i wejscia w nogi...Na pewno stay standing na 100%, stay on the outside na stówkę...
 
Sebbeks?Serio, to mnie zaskoczyles, ja sie zastanawialem nawet czy nie od 7 ;D



to widze,ze niektore biale pasy wkrotce zamienione zostana na niebieskie u moich zawodnikow z juz wytrenowanym BJJ z 1 na 3 ;)
 
Mój fighter przegrał swoją 3 walkę :( Chyba będę musiał się go pozbyć.


http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=313014
 
Ja tam mam bilans 7-2 bo jednego zawodnika zle zrobiłem i nastepna walke przegram bo przez pomyłke sie zgodziłem na walkę z kozakiem w turnieju i nie mam pomysłu dodaje linki Mój zawodnik http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=135668 przeciwnik http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=121609
 
Właśnie każdy z moich zawodników dostał świetny kontrakt na 5 walk każda po 1500 (+ za zwycięstwo) ; / Problemem może być dojazd... Organizacja znajduje się w Tokio a moi zawodnicy są w LA i Rio, opłaca się wziąść tę ofertę i dojeżdżać czy lepiej czekać na kontrakt ze swojej okolicy?
 
EgzeQtor, czytaj to u gory, napisali Ci, ze key to the fight to utrzymanie walki w stojce, a to Ty obalales niebieski pas, majac bialy:P



Mysle, ze spokojnie bys go wyboksowal, zapasami obronil obalen i bys wygral...



No Piotrek szanse kiepskie, w stojce bez szans raczej, zapasy ma ciut lepsze, ale do parteru lepiej nie isc, bo ma niebieski pas ...staram sie by chociaz w czyms byl moj fighter lepszy od rywala;)



O kur...nawet jakby sie "oplacalo" to nie chcialoby mi sie tym stresowac i placisz i meczyc zawodnika tak dlugimi podrozami ( to nie z Londynu do Amsterdamu czy z NY do Montrealu w koncu...).
 
Kurde zastanawiam się czy by nie kupić tego VIPa. Co trzeba zrobić aby wlać kase na PayPal'a? Co trzeba mieć?
 
Zeby byc ciagle w stojce to musisz miec na maxa...nawet przy ustalaniu tego masz "Read instructions";] dasz 80% stay standing, to na 10 Twoich atakow, 8 bedzie ciosow, a 2 proby obalen, powiedzmy...wiec nic dziwnego;) Ja sie dziwilem, ze moj zawodnik wstawal z topu, gdy obalil, za 1 podejsciem sprobowal z 5 razy poddac,a kazde kolejne obalenie to doslownie od razu powstanie, choc tak byc nie powinno, moze sztuczna inteligencja, bo wyczul, ze jednak w stojce ma sporą przewage i tak...a natura jego bokserska:)



Sethcab, nie wiem, chyba kartę kredytową czy jakieś konto, szczerze nie chcialem się zaglebiac, wiec poprosilem o pomoc Naivera. Pech, ze cos sie nie odzywa obecnie, a VIP sie w koncu skonczy wkrotce...i ktos musi wesprzec pomocną ręką:)
 
Mam takie małe pytanie. Ile może trwać wybijanie skilla z Wonderfull na Exceptional. Osiemnastolatkiem z ukrytym skillem fast learn i trenerem Elit (48 fighter session)? :)
 
@egzeQtor
To mój fighter wygrał z twoich zresztą do twojego zawodnika mam duże szczeście 2 razy go pokonałem :D
Dodaje moją taktykę jaką ustawiłem na ten pojedynek prosiłbym abyś dodał swoją to się czegoś nauczymy :D
33e6be0.gif
 
Back
Top