MMA Tycoon - gra online

B2K, sethab, jak coś służę pomocną ręką.







Tarken, jak coś mam organizację w Rio, więc zapraszam, co do kontraktu możemy się dogadać...
 
@sethcab aby przelać kase na konto w banku musisz mieć konto w banku albo przelac z banku sklepu poczty ...
 
Niestety nie dodam swojej taktyki, bo już się pozbyłem tego fightera. :) Nawet nie zauważyłem, że to Twój fighter :D I to drugi raz przez Triangle Armbar.
 
piotreks, a aby kupić VIP'a na MMATYCOON, potrzeba kartę kredytową połączoną z kontem PayPal.
 
stfu nie musi być połączone wazne by było to samo imie i nazwisko na rachunku to samo kiedys wpłaciłem przelewem z poczty i doszło...
 
Kasę z konta bankowego, poczty bez problemu, kasa dolatuje.







Ale poźniej aby kupić konto VIP, potrzeba kartę kredytową połączoną z kontem.
 
Pierwsze słyszę o takim czymś kiedys kupywałem vipa na innych serwisach i nic takiego nie było potrzebne...
 
No dokładnie, też się ździwiłem.



Kupowałem już trochę rzeczy, konta premium, płaciłem za pomocą PayPala, tutaj kupuję i wyskakuje karta kredytowa, a środki na koncie mam ;]
 
Hmmm, wykupowalem premium tez gdzie indziej, ale to jest MmaTycoon, a nie gdzie indziej ;) W świecie PayPal robi furorę, więc stąd ta opcja, paru doswiadcoznych userow juz mi o tym pisalo, dlatego taką droga to musialem robić, przelalem pieniadze, a zaplacono pozniej za mojego vipa dolarami ;)



Cos slyszalem, ze karta ogolnie od konta moze byc, ale trzeba zalozyc jeszcze konto w paypalu, czy musi byc stricte kredytowa ;)?
 
Wydaje mi się że musi to być stricte karta kredytowa, Visa lub MasterCard.
 
Stfu, wiem, że masz organizację... Już z Tobą gadałem na ten temat :D



Btw "spotkałem" miłego gościa. Napisałem do niego w sprawie walk w jego organizacjii a ten dał mi parę rad i zaproponował pomoc finansową ; p
 
Karta kredytowa jest zbędna. Trzeba powiązać konto PayPal z kontem bankowym. Gdy zakładałem PP dawno temu, było to proste i jasno wytłumaczone. Od tamtej pory wszystko działa ok jeśli chodzi o wszelkie płatności PP.
 
Tarken, są takie zyczliwe osoby :)na szczescie :)



Piotrek, jak to się ma do tego co napisalem?;) jasne, ze sie placi dolcami i nic mnie tu nie zdziwilo. Pytanie czy majac normalne konto bankowe i kartę bankową i bankomatową mozna zalozyc paypala i tamtedy wchodzac widzialbym moje srodki przeliczone na dolce?Czy po prostu musi byc kredytowka i nie ma ch...by pojsc inna drogą.



Kolczu, bardzo ciezko to przewidziec, sam raczej nie wierze zbytnio w trening moich fighterow z 12 wzwyz, staram sie raczej inne skillsy w miare podrasować...nigdy nie wiesz tez kto razem z Toba trenuje na danej sesji lub sparingu, jakbys sam trenowal z Elite coachem i nikt inny...to zajeloby krocej, no ale gdzie takie mozliwosci sa;) chyba gym musialby kosztowac z tysiaka tygodniowo albo lepiej, wlasny coach w danym gymie:D
 
naiver "Karta kredytowa jest zbędna."
Born2kill "po prostu musi byc kredytowka i nie ma ch...by pojsc inna drogą."
Born2kill "przelalem pieniadze, a zaplacono pozniej za mojego vipa dolarami"
Born2kill "jak to się ma do tego co napisalem?;) jasne, ze sie placi dolcami i nic mnie tu nie zdziwilo"
Pośledz swoje posty i zobacz co piszesz...
 
naiver - jednak karta kredytowa musi być chyba powiązana z tym kontem. Nie znam się na takich sprawach, ale wiem, że powiązałem konto bankowe z paypalem, wszystko zrobiłem dobrze, a jednak nie mogłem kupić vipa bo chciało ode mnie numer Mcośtam z karty kredyotwej.
 
gdzie mozna kupic odzywki ?? i ten weight cut na zielono to oznacza do ilu kg moze moj zawodnik spalic czy to jest aktualna waga ?
 
do ilu mozna spalic. Odzywki kupujesz w nutrition shopach, jak jestes nowym graczem to rob fightera w helsinkach i pomoge Ci w grze troche.
 
Wiem co piszę, wyrywanie z kontekstu zdań nie ma zbytnio sensu, chyba, że przyuczasz się do pracy w mediach szukających sensacji ;)



Naiver odpowiedział i koniec tematu, nie muszę śledzić, bo to moje posty i wiem co miałem na myśli, ewentualnie mogleś Ty nie przyjąć do siebie tego "przekazu" (czyt. źle mnie zrozumieć po prostu) :D a ze odpowiedzial w jednej chwili co ja napisalem mniej wiecej, to jego post jest przed moim nawet.



Noodles, na zielono czyli masz na tyle energii, ze mozesz sciac tyle by miescic sie w wadze w ktorej walczysz...



Odzywki i ciuchy - Highstreet, wybierasz miasto, z Twojego masz od razu, a z innych musisz czekac pare dni. Masz tam firmy clothimgowe i nutrition czyli suple i pelny wybor...
 
Uefo, ostatnio płaciłem PP jakoś ponad miesiąc temu. Karta kredytowa nie była wymagana. Mam PP powiązanego z kontem bankowym i w takim przypadku przy płaceniu PP wystarczy podać tylko e-mail odbiorcy - o ile pamiętam jest to [email protected]
 
Przez przypadek zaakceptowałem walkę z dużo lepszym zawodnikiem.
http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=139158 vs http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=76077
Mam 4 tygodnie na przygotowania. Wiem, że szanse na moje zwycięstwo są znikome. Ale może macie jakieś rady? :D
 
egzeQtor masz nauczkę :P kiepska organizacja skoro robią taki fight, tak bym to skwitowal, nie masz argumentow zbytnio...



Widz,e ze walka z menagerami, ktorzy maja po 100 walk, tu rywal egzeQtora przegral ostatnio z typkiem, ktory id ma sredni, 100 tysiecy cos tam, a boxing wonderful, MT exceptional i jeszcze brazowy pas BJJ, za duzo kasy maja,wysylaja do odpowiednich gymow i robią tą przewage nad innymi rowiesnikami czy to w id czy tym bardziej wiekowo patrząc.



Nie zrob wagi najlepiej, taką nagrodę im daj za zrobienie z Ciebie frajera, a przynajmniej 2 porazki nie bedzie;]



Prze**balem poranny fight, żenada wręcz :)



http://www.mmatycoon.com/fightcommentarypbp.php?FTID=311821 widac, ze to co wpisują przy entrance'ach u gory ma spore znaczenie;) i psują tym walkę...



Jak to sie stalo?Moj mial obalac, rywal raczej nie powinien byc w stanie obronic jego obalen, co tam rozcięcie, w koncu to walka, mimo granite chin szybko zostal poslany na dechy, zaraz zamroczony...dziwne, myslalem, ze to bedzie dobry fighter, a zepsul mi tylko bilans.
 
Chyba, że nastawię Agressive i Damage na maxa i będę liczył na jakiegoś lucky puncha :> Czy zły pomysł?


Btw. Stfu, potrzebujesz może fighterów do organizacji? Bo wczoraj stworzyłem zawodnika w Rio i szukam dla niego organizacji,
 
EGZEQTOR tylko to ci pozostaje tez tak zaakceptowałem walke i albo uciekam do innego miasta albo ustawiam tak jak mówisz :D
 
egzeQtor, zawsze dodatkowy zawodnik się przyda, będziesz najprawdopodobniej 80-tym zawodnikiem :D
 
Powiedz jak się w grze nazywasz to się do Ciebie odezwę.
EDIT: Twoja organizacja to M-1 Classic?
 
Nie, MMA Champions League, więc już wiesz jak się nazywa, mnie pewnie tez tam odnajdziesz ;]
 
EgzeQtor, pogadaj z właścicielem org - może uda się to załatwić polubownie. Napisz, że zaakceptowałeś przez przypadek itp. Właściciele organizacji mogą pewnie anulować walkę (stfu mnie poprawi, jeśli nie mogą).
 
Back
Top