MMA Tycoon - gra online

No proszę. Nawet nie wiedziałem, że jestem w organizacji polaka :D. Mam kontuzję przez tydzień, takżę myślę, że gdy ją wykuruję to mogę wziąć walkę.
 
jesli metjeor sie zgodzi to spoko, ale jednak myslalem nad innymi walkami. Tobie Sajd bym dał kogoś do oklepania, ale też nie kelnera, a metjeorowi kogos w miare dobrego, tak zeby sprawdzic na co go stac , ale i tez podtrzymac dobra passe ;)







a w sumie jak sie oboje zgodziliscie to dam wam walke. Za 3 tygodnie bedzie, bo sajd sie musi wykurowac. W takim razie trenujcie pod przeciwnika panowie :)
 
czyli teraz jak mam kontuzje to mam wyłączyć treningi? opuścić gym? czy normalnie ćwiczyć?
 
Cwiczysz normalnie, nic nie wylaczaj:P Chyba, ze masz malo energii, to podobno cwiczenie najefektywniejsze jest, gdy się ma 90% +...Kontuzja w niczym nie przeszkadza...poza samą walką. Ja dziś o 3 dwie walki, będzie ciężko. Jeden walczy o finał w turnieju Bellum FC w wadze Batnamweight 135lbs, jego druga walka... A drugi awodnik debiutuje, przeciw gościowi z jedną wygraną...Zobaczymy.
 
Przerabałem obie walki. Jedna to oszustwo sędziów, bo rywal nic mi nie zrobił poza obaleniem, które bardzo szybko zesweepowałem i probowalem poddac, uderzać, byłem aktywny i z góry, pierwsza rundę taką dali mi, a kolejne rywalowi i wyszlo 28:29, parodia i mam 1-1-0 tym zawodnikiem. Link http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=310897



Natomiast drugi, debiutant też przegrał 29:28, choć już bardziej zrozumiałe, bo otrzymał sporo kolan na ciało w klinczu, choć też zadziwiająco dużo i łatwo przy jego zapasach na 12, a nawet klinczu zbytnio nie próbował zrywać. No i jakim cudem nie obalił ani razu spośród 12 prób przy 12 wrestlingu i 12 TO, przy rywala wrestlingu na 6...?A rywalowi te kolana wchodziły jakby miał MT miał na 80;)



Szkoda, psuje mi to wszystko bilans, ale widocznie tak musi być i zaczęła się szkoła tej gry, oby jednak była zrozumiała i realistyczna, bo chciałbym w to pograc, a nie się zrazić bezradnością, choć już czasem ją odczuwam, zwłaszcza, gdy ktoś jest z pod bogatego menadżera i ma szansę trenowac w lepszych warunkach, a potem łoi - wypruwających żyły i wytężających szare komórki jak wygrać - nowych użytkowników.
 
stfu, z tego co pamiętam posiadasz organizację w Rio. Mam zawodnika z tego miasta który dopiero co wyleciał ze swojej poprzedniej organizacji: http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=57214



Byłbym chętny na podpisanie kontraktu, nawet na przeciętnych warunkach - byleby od czasu do czasu jakaś kasa wpadła. Poza tym w kwestii pierwszej walki liczyłbym na jakiś pojedynek na odbudowanie się. Daj znać to dogadamy się w grze.
 
My fighters --> Free agents i szukasz go, potem musisz liczyć, że nikt z większym Hype niż Ty nie zechce go mieć u siebie, w innym wypadku trafi do konkurenta w walce o fightera :)
 
Jesli ktos ma duzy Hype, to naprawde moze z Free Agents wyrwac dobrych zawodnikow ;P



Są zawodnicy z czarnymi pasami BJJ, dobrym boksem, wystarczy zapasy i MT podszlifować i mozna podbijać świat ;P







Niestety ja nie mam duzego Hype, wiec mogę pomarzyć :D
 
Ba, są zawodnicy z czerwonymi pasami ;) Starałem się kilkakrotnie, nie poszło, stworzyłem sobie parszywą dziesiątkę ;) Teraz hype urósł, ale miejsca nie mam :D
 
Na stronie 22 wkleiłem cały opis treningu, co na co wpływa i za co odpowiada.



Mi ostatni Speed wzrósł po...sparingu bokserskim ;)



A tak to Circuit Training, Weights...
 
Wziąłem 2 razy QF tym samym zawodnikiem i dwa razy dali mi tego samego. 2 razy dostałem submission :D



Zawsze tak jest, że powidzmy jak mamy boksera to dostajemy jakiegoś purple belt ?
 
Przeczytałem już większość postów i informacji na temat treningów. Nigdy nie ustawiam jednego sparingu po drugim, biorę suplementy, ćwiczę w całkiem dobrych gymach... i nic >.< Żaden z moich fighterów nie polepszył swoich umiejętności od dłuższeg oczasu. ;/
 
Co to znaczy dluzszego czasu;P? to gierka dla cierpliwych i raczej jak w zyciu, rozwoj jest spokojny. Najlepiej dazyc do idealu, trenowac dana ceche u trenera conajmniej Elite w danej dziedzinie i gdy najmniej zawodnikow trenuje razem z Toba. Majac VIPa widzisz przyrost w postaci zielonych plusow i czerwonych minusow mowiac pokrotce. W sparingach to już wogle niewiadoma, najlatwiej widze przyrost , gdy sparing BJJ ma moj Brown belt z white beltem, wtedy u bialego pasa zawsze wskakuje plusik dosc szybko, ale jasne, ze u brown belta nie ma wcale postepu.



Co do QF ...no miałeś pecha, nie jest tak jak napisałeś, ja miewałem różnie, ale wręcz nigdy skrajnie się to nie ułożyło by grappler typoowy walczyl ze stojkowiczem, zawsze jakies wszechstronne wynalazki dostawalem i musialem kombinowac ktorą drogą isc by wygrać i akurat w QF zadnym nie poleglem;)
 
Przy podpisywaniu kontraktu jest klauzura 30-35 dni. Co ona oznacza?



Moje typy :



-muszę dostać walkę w przeciągu tych 30 dni



-jeśli organizacja nie jest aktywna po 30 dniach rozwiązuje się z nią kontrakt



-jeśli nie stoczę walki w przeciągu tych 30 dni rozwiązują ze mną kontrakt











Edit. jeszcze jedno pytanie jeśli w gymie płaci się we wtorek to kiedy najlepiej dołączyć?



jak dołącze w poniedzialek to zaplace wpisowe i nastepnego dnia znowu pobiora oplate?
 
We wtorek?Wszędzie chyba pobierana jest w czwartek...tzn w sumie jak na Polskę to o 0:55 z czwartku na piątek.



Polecam w googlu wpisać MMatycoon gametiming :) Zmieniać gym najlepiej po treningu o 23, wyjść, być wolnym, a o 1 dołączyć do nowego i zaplacic wpisowe, poniewaz wbijajac o 00:50 placisz wpisowe, a o 00:55 tygodniowke ;)



Jesli nie dostaniesz walki w ciagu tego czasu mozesz zerwac kontakt, oni chyba z Toba tez, tego nie bralem jeszcze pod uwage...
 
Zobaczymy jak potoczy się dalej sprawa bo jestem ciekawy czy po tym limicie mogą zwolnić zawodnika:)



Podpisałem kontrakt na 4 walki podstawa to 2500 (za tyle mogę trenować w gymie za 600$ i się przygotowywać do walk) a tu po 1 walce (porażka w 3R po dobrej walce) pauzuje już 22 dni a walki nie widać na maile nie odpisują. I teraz żałuję, że z nimi podpisałem umowę:/
 
Napisz do nich co się dzieje:)



"Need a fight" masz zaznaczone u fightera ?



W sumie to bez sensu by było, taka klauzula to raczej powinna być furtką jedynie dla zawodnika, nie pracodawcy.



Ooo, teraz zauważyłem dopiero, że mój pierwszy fighter, "syn" dostał niebieski pas...i to już przy 3 :D



"BJJ Woeful, 3 (3)+"
 
Pisałem na maile nie odpowiadają:)



Mam zaznaczone potrzebuje walki.



Mam nadzieję, że to ma chronić zawodnika a nie pracodawcę, to tak jakby UFC oferowało Fedorowi po 100 ilinów za walkę a po porażce stwierdzili, że nie jest wart tej kasy:P
 
Mam takie pytanko, jeżeli mam 2 dobrych zawodników w jednej dyscyplinie i 2 na poziomie useless to jak najlepiej sparowac żeby było najwydajniej? Czy słaby + dobry, słaby + 2xdobry, 2xsłaby + 2x dobry?
 
Dla slabego lepiej bedzie miec 2 dobrych wydaje mi sie. Pozostale opcje to juz matematyka, jesli 2 slabych i 2 mocnych sparuje to trening jest na poziomie 6 ,dwoch po 1 dwoch po 12, jesli trenuje 2 slabych i jeden dobry to jest 1 i 1 i jeden na 12, wiec wychodzi 14/3=4 z hakiem.



Pytanie czy chcesz tracic sesje dwoch dobrych, zeby podszkolili slabszego?Ja stosuje dosc czesto opcje treningu dobrego zapasnika ze,slabym i podobnie z boxem i BJJ, wiedzac, ze lepszy traci czas, ale podszkala slabszego dosc znacznie i szybko jesli ktos inny Wam sie w sparing na trzeciego nie wbije...
 
Back
Top