MMA Tycoon - gra online

Ta, ale on mnie na bank nie bedzie chcial obalac. Zrobie cos innego, jesli bedzie chcial sie bawic w clinch wezme pull guard...a'la Nogueira i sciagne go do parteru, chocby byl z topu, ja mam subs 12 i BJJ na 7, a on ma bialy pas i na pewno niewielkie umiejetnosci;)



Wygral pas w debiucie, teraz dali go mi i walke nie o pas, ale zaproponowalem, ze skoro zmieniaja mi fightera i to na takiego to niech chociaz rzuci pas na szale. Oby zaakceptowal,bo walka jest 08.05 a on ma jakies 35-40% energii,a widze Cardio slabe,wiec niewiele odrobi ,a ja bede mial pelna...w stojce moze obkopie bo body kickami by sie zmeczyl, a potem moze i obalenie wyjdzie jak juz bedzie ledwo zywy ;)



Sprawdzilem i musialby od jutra rano kazda sesje odpoczywac by miec 99% na walkę...
 
Mam granitową szczękę :) Takedown off na 9, subs na 10, BJJ na 11.
 
Też robię moim od pewneo czasu granite, a i ko power;) nawet jak nie maja umiejetnosci poki co zadnych stojkowych;]



Jednak ostatnio ogladajac jakies walki natknalem sie na goscia, ktory z granitową szczeka poszedl spac po 16 sekundach, w sensie nokautu, az pisali, ze zesztywnial. Dziwne nieco, jak juz tak zawodnika opisuja w tym Tale of the tape przed walką.
 
O której są treningi w grze? Wiem, że strefy czasowe itp, ale tak jak walki są o 18 to treningi o ... ?
 
Na tej samej gali na której walczę o pas mój inny fighter debiutuje.
http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=139158 mój vs http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=131370
B2k, jakieś rady? :)
 
Ja pier...napisalem sie troche, ale dalem ktorys przycisk ktory przewinal mi przegladarke do przodu i pa pa...



No asakra, a tak sie narozkminialem...ogolnie zdecyduje secondaries...ciekawe jakie macie obaj subs, GnP, subs defence, clinchwork widac, ze musi miec niezly, bo tak przewalczyl praktycznie cala walke pierwsza.Mozesz walczyc w stojce, ale to chyba loteria komu sedziowe dadza wygrana, a zapewne zaden z Was nie chcialby byc na plecach, wiec moze i w tymbylby sposob, by go obalic. Zalezy od waszego balance'u, szybkosci, od ktorych to zalezy obalanie rywala,no i jego TD by mialo tu mocne znaczenie. Jakbys juz obalil to jesli masz ktores mocniej subs lub gnp to isc w ta strone i sprobowac go skonczyc...



Co do czasu w grze bardzo przydatny link poki sie nie zapamieta...



http://www.mmatycoon.info/index.php?title=Game_timings



Treningi przykladowo odbywaja sie o 9 czasu Greenwich, ktory podany macie w Map w prawym gornym rogu mapy. Kasa za gymy pobierana 10:55 tego czasu, czyli nasza 00:55.
 
No już mi odpisali na forum, ale dzięki.



Ale sie wkopałem, nie miałem kasy na następny tydzień na gym u jednego 18sto latka brakowało mi 20$ to sobie wziąłem QFC no i mi dali typa który ma 23lata = więcej skilli, przedtem pisałem maile o sponsorów i dosłownie 10 minut po naciśnięciu przycisku od QFC dostałem sponsoring.



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=139565 vs http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=140151



Jedyna moja szansa to parter. Zastanawiam się na ile dać suwak od takedownów... myślę o połowie no bo jak mnie trafi to będzie po mnie. Jak myślicie?
 
Obstawiam, że ma nawet niezły TD więc z tym parterem też może być średnio. Poza tym przerwij treningi bo masz mało energy i szybko Cie wymęczy. Niestety przewiduję KO 1rd dla niego ale rózne rzeczy juz w tej grze widziałem i wierzę w Twojego zawodnika ;)
 
Mysle, ze nawet przy tak czestych probach nie ma umiejetnosci by sie obronic i w koncu go obalic,a tam juz rob co Twoj zawodnik potrafi, kontrola/subsy/GnP, choc wiadomo, wszystko po trochu trzeba, a nie subs na full w parterze, bo tylko nad tym bedzie pracowal, a wtedy i skontrowac latwiej i jesli ma dobre Def grappling/sub defence to jeszcze wznowia Wam stojke, no i musisz byc tez z tego powodu wlasnie agresywny w parterze i starac sie skonczyc-finish. W stojce stay on the outside na maxa, counter tez dosc mocno, single shots na 95%. Wydaje mi sie, ze majac parterowca i walczac z kompletnym zoltodziobem parterowym nie ma lepszej opcji do walki ido wygrania, mooj podobny bokser ma jak pisalem wrestling na 6 i TD na 12, Def grappling na 12, wiec nic mu probujacy nie zrobili, ale pewnie trafi kosa na kamien w koncu.



PS Twoj Martinez trenuje tam gdzie moj niby Top fighter Radchenko ;) top chyba dlatego, ze wygral bardzo szybko, ale dotad raz tylko, kolejna walka prawie za miesiac przez blad oorganizacyjny prezesa, a ze chcialem tam powalczyc to poszukalem sponsorow by dotrwac w tym gymie do tej walki...
 
Ogólnie to ten white belt u mnie nie oddaje wszystkiego, bo BJJ mam na 3, Suby 5, GNP 5.



Treningi już ustawione wcześniej na No training :P



Edit: b2k sponsora tez mamy tego samego :)
 
To ja bym dal na finish 75%, aggressive tez, ground strikes na 80% i 20% ground subs, obijesz go do nokautu albo ktoras z prob poddan poddan, pzynajmniej jakas uniwersalnosc. Denerwuje mnie, ze nie mozna nic zmienic miedzy rundami...w kcu to MMA, nie daje rady stojka to trzeba obalic, a gameplan jest na cala walke jednak, choc nie musi sie nim zawodnik kierowac, ale nie wiem czy to dobry pomysl, bo nie wiem do czego to doprowadzi, co zacznie wyczyniac ;)



No fajny nutrition shop, tą odzywke 159quality mam u kilku fighterow i widze, ze juz sie sprawdza...a idzie do mnie 160 od prezesa, zrobil promocje i po 50 dolcow sprzedawal, chcialem napisac, ale z 500sztuk juz dzis nic nie zostalo.
 
No to miałem mniej/więcej tak jak mówisz więc dużo nie musiałem zmieniać. Okaże się za 2 dni, chociaż raczej nie będzie fajnie :(
 
Czemu, daj spokoj, ja mam opcje takie samo MT, lepsze u rywala zapasy, a u mnie BJJ, do ktorego moge miec problemy doprowadzic, a stojka ryzykowna, bo nawet jakby sie znalo dokladne staty to jednak jest pewnie jakis algorytm losujacy i niekoniecznie musialbym wygrac decyzja majac ciut lepsze, jesli np ulozylbym procentowo dobrze uderzenia i taktyke w stojce...wiec ciezko jest ogolnie tak walczyc, trzeba szukac najpewniejszej drogi, choc na pozniejszym etapie jak zawodnicy wyrownani sa to juz wogle katastrofalnie musi sie ukladac gameplany;)
 
B2k, GnP mam na 2, def grappling na 7 , clinchwork na 7, balance na 5, speed na 5.
 
Jesli wciaz mowisz o tym fighterze http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=139158 to mozesz probowac klinczowac i tam go obijac, w koncu jestes z MT, a GnP slabe :> lokcie,kolana moze TKO moze nudna decyzja, w klinczu zbytnio nie walcze, ale nie mam pod to zawodnikow, Ty masz rownego rywalowi zapasnika, ale Ty jestes MT on boks, jesli sam nie ma clinchwork wiekszego i nie bylby lepszy jest dirty box od Twego MT clinchu to byloby niezle. Sporo opcji sie wydaje...ewentualnie mozesz ustawic tz i takedown troche w trakcie klinczu i sprobowac poddac z gory tym swoim BJJ;)
 
No i wpadła dzisiaj wygrana przez demolkę w parterze moim Colemane'm, 30-26.



Szkoda że nie było TKO bo był raz zamroczony przeciwnik, no ale nic dobre i to ^^







http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=313264
 
B2k - udało się, poddałem skurczybyka :D



http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=313635
 
Gratuluje, a moj mlody, brazowy pas nie podolal, wk**wil mnie, spodziewalem sie wiecej, proby poddan byly jedynie w ostatnich 2 minutach po skutecznym obaleniu, ale nieudane proby, szkoda, bo roznica w BJJ spora jednak. no i decyzja przeciw mnie.



Dziwne tylko, ze morale az tak spadlo, przegrac przeciez sie zdarza;]



http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=303893



2 walki w Amsterdamie i dwie porażki, masakra, za pare dni walka tym z pierwsza porazką o pas, oby bylo w koncu przelamanie.
 
Widzisz, amsterdam jest tylko dla wyjadaczy :D A co do tego Młodego - źle go zrobiłeś trochę. No i jeszcze co do taktyki to mogłeś dać na maxa suby, bo te dwie próby to stanowczo za mało ;/ Jutro mam dwa fighty, ni to łatwe ni to ciężkie, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
I tak przewidzial je bez problrmu, ale ground subs mialem na 80%...z bottomu troche mniej. Za to try takedowns ogolie sprobowal jedynie dwa razy czy trzy, w tym raz udanie w tej 3 rundzie. Co mialem zrobic, wszedzie piszą by dac na maxa ktorys z primary, to dalem, reszte czyli +1 dalem we wrestling...mozetrzeba bylo potrenowac z 2 miechy i dopiero stanac do walki. No, ale zarabiac trzeba na gym.



Teraz sie dowiedzialem, ze chociaz fight of the night zrobilismy;) zawsze to cos, a najwazniejsze,ze walka nie byla jedynie "jednostronna' i runde mi dali.



Spoko, na razie taki Heldzik z niego, choc stojke ma nasz fighter lepszą, ale brak tych zapasow, mimo, ze rywal tez nic wielkiego nie mial. Trudno, wyciagne wnioski.



No jesli tak dalej pojdzie, to moze ich pozwalniam i porobie innych wymiataczy;) choc to raczej nieadekwatne do mojego charakteru i wiary w to,ze sie uda jeszcze;)
 
Ma jakiś polak organizacje? Bo myślę nad kupnem VIPa i wtedy bym zrobił organizacje byśmy byli wszyscy rockersi chociaż jednym zwodnikiem :P







Drugo sprawa - szybciej sie trenuje conditioning przez "Cardio" czy Circuit Training z trenerem na Elite?
 
Ja posiadam organizację w Rio.
Dzisiaj jest gala i jutro, moja 4 i 5 gala.
 
Gdybym miał więcej czasu to bym założył organizację, ale póki co wolę się skupić na fighterach.



PS: Jedno z drugim może współistnieć?Czy trzeba wybrać organizacja lub menadżerowanie zawodników :)?



Mój młodzian, dostal bonus za walkę wieczoru i nowy kontrakt (dzięki czemu i signing fee ponowne, a i wyższa pensja)i póki co 2 miesiące pauzy jesli zechcę na jego podtrenowanie. Przyjazny ten Amsterdam, a nawet do Coffee Shopu nie wlazłem ;)))
 
Mozna robic wszystkie rzeczy na raz.
Menadzerowanie, prowadzenie organizacji a nawet tez prowadzenie gymu, ubran etc.
 
A organizacyjnie jak jest?Ciężko całość zapiąć na ostatni guzik?Widze, że ładnie wystartowałeś, miałem wrażenie, że z biegu, ale ile czasu włożyłeś to nie wiem. W dodatku masz fighterów chyba jeszcze, a już to mnie mocno pochłania, pielęgnuje te ich sesje, trening na dany dzień, wyliczam energię by była na walkę, staram się wyszukiwać sesji z jak najmniejsza ilościa innych fighterów;)
 
Z organizacją nie jest tak tragicznie. Trzeba na początku najwięcej czasu poświęcić, na kontrakty, całej kasy nie przehulać.



Potem też czasu trzeba na kolejne eventy, radę jakoś daję.



Gorzej z moimi fighterami, bo nie ogarniam tego mam walke za 10 dni a energy 40 %, tu jest gorzej ;]
 
Nacisnij odwaznik na profilu, zobacz ile sesji musi odpoczywac, wlacz mu tyle odliczajac do walki odpowiednio, by na walke mial 100%, pewnie to zajmie 8-12 sesji, zalezy jakie masz Cardio :)
 
Back
Top