MMA Tycoon - gra online

To jest teoretyczne pytanie:)



Chce się dowiedzieć jak się zbija wagę i ile potrzebujemy itp. Wszystko na temat zbijania bo jak wczesniej pisałem nie robiłem tego a chciałbym się dowiedzieć JAK?
 
"A jak mogę zbić do 147lbs a chciałbym walczyć w 145lbs to wtedy mogę zbijać czy się nie da?"
Da się na pewno tylko za bardzo nie wiem jak :) Wydaję mi się, że dzięki treningowi Cardio możesz zbić wagę.
 
Na pewno są suplementy do nabierania wagi i zbijania. Najważniejsze jest "can cut to" jeśli walczycie w jakims limicie wagowym. Im mniej masz energii tym mniej mozesz zbic, a co za tym idzie mozesz przekroczyc limit. Ja osobiscie po prostu odpoczywam i tyle, a robic wagi wzwyż jakoś mi się nie spieszy, mam już 10 fighterów w roznych opcjach od 135lbs po Open 265+ ;)
 
Obiecuję, że przez tydzień nie zapytam się już o nic :-)



Jak mogę zbić do 145,1 a chciałbym walczyć do 145lbs to mi zaliczą czy muszę dalej ścinać? Czy przypadkiem ktoś nie pisał, że można przekroczyć o 0,1lbs?
 
http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=305925

Nie wiem jak to przegrałem. Dużo lepsze zapasy mam. Zaliczyłem kilka udanych takedownów. Miałem zamiar przeleżeć na nim 3 rundy. :(
Wczoraj przegrał jeden z moich a dzisiaj kolejny. Czekam do 8 maja bo wtedy walczę o pas, i jeden z moich fighterów debiutuje.
 
EgzeQtor...no zdarzyc sie moze, musial miec mocny defensywny grappling, ze dawal rade wstac, albo Ty a malo agresji...a on na maxa Get up...



Semper Fidelis, jesli masz np conditioning np na 10 to gwarantuje, e np 11 lub 12 pozwoli Ci wiecvej scinac, a co a tym idzie przy pelnej energii lapac sie do nizszej wagi.Ewentualnie suple weight loss i tez troche zbijesz, pewnie ta naturalna wage, a co a tym pojdzie to ile mozesz sciac;]



Moj profilowy syn powiedzmy wczoraj mial 3 walke, po tym jak dwie opierwsze to decyzje, jedna do przodu z dominacja, druga przegrana 29:28, to teraz po 3 minutach mimo white belta, zapasy na 10 i subs na 12 pozwolily obalac i w oncu wejsc na plecy i RNC.



http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=307167



Jako menadzer mam 8-2, jutro moj debiut na Hawajach i licze na brutalny GnP mojego Rico Pinheiro :)
 
Hehe walczyłem dwa razy pod rzad (QFC) z tym samym typem moim fighterem w którym postawiłem na Jiujitsu, i dwa razy wygrałem przez suba, a za drugim razem już w 10 sekundzie pierwszej rundy! ^^







awBLn.jpg
 
Wczoraj patrząc jakie są opcje w VIP'ie wpadłem na przycisk "A", Assistance.







Pokazują tam się skille, jakiemu zawodnikowi w danym dniu poszedł skill w górę/dół, po ilu tygodniach :)







Ciekawa opcja...







assistant.jpg
 
Chyba po ilu tygodniach, ale może też po ilu sesjach, nie wiem dokladnie ;]







@ EDIT.







B2K, masz trochę lepszy rekord niż ja, ja mam 8-3 :)







B2K, nie chcesz dołączyć do Polish Top Team?
 
Tak się składa, że nie mam nikogo w Londynie, a z tego co wiem tam się znajduje :)



Rekord mam już lepszy (9-2), bo dziś tak jak pisałem i liczyłem na brutalny GnP to tak właśnie się stało...zero przyjętychc ciosów od wonderful boxera, sam zadał parę ciosów i obalenie i utrzymanie tam rywala aż do TKO :)



http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=305075
 
Też nie mam w Londynie nikogo, ale ogólnie, pogadać itp. :)



I nabijać staty ;]
 
To chyba nie zrozumiałem, myślałem, że to gym ;)



A w Alliance już jestem, pewnym, choć częściowo polskim :D
 
Patrze, że tutaj niektórzy mają sponsorów. Też chce, jak :P?



Edit: Fighter Paweł Nastuła, menadżer Paweł Piechocki to ktoś stąd? ^^ Bo będe z nim walczył za 3 dni.
 
Napisz do kogoś kto ma sklep z ciuchami lub suplementami. Powiedz, że szukasz sponsora.
 
Ja pisałem do biznesowców od ciuchów, od odżywek, można mieć dwóch sponsorów w jednym czasie. Nie zawsze ktoś się zgodzi, ale odpisują zwykle czy mogą itp, choć trochę wesprzeć finansowo, czy jakimś ciuchem/ odżywką.



Ja mam fighterów w następujących miastach: 3x Montreal, 3x LA, 2x Amsterdam, 1x St.Petersburg, 1x Hilo :)
 
B2k, a w Amsterdamie któryś z Twoich fighterów walczy w organizacji "The Steel Penn" ?
 
Nie, młody brązowy pas w International Cage Warfare, wkrótce fight, może być ciężko, bo jedynie parter wchodzi w grę, a muszę najpierw obalić, choć typek ma trochę lepsze zapasy.



A starszy, MT i trochę BJJ grappler, który swój pierwszy quick fight przegrał jest w federacji "Bar fights" :D
 
No ja 8 maja walka o pas welterweight :D
http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=135846 vs http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=133444
 
Czemu mi takich fightów teraz nie chcą dawać tylko na pierwsza walkę :)



Pas Twój, uderzaj z kontry, z 20-30% daj na try takedowns i skończ go dźwignią bez żadnego problemu. Zapasy masz ciut lepsze, BJJ duuużo lepsze, więc nie sądze by to trwało rundę ;)



Ja tu kombinować teraz musze, mój JDS, którego nikt obalić nie może, a przyjmowali multum ciosów trafił teraz na gościa z również wonderful boxingiem, a zapasy ma o 1 lepsze, on 7 a ja 6...mam subs na 6, no i może jakbym go obalił to nie umiałby się odnaleźć z pleców, choć obalanie tym zawodnikiem to ostatnie co planowalem kiedykolwiek robić...Więc mogę obalać i probowac poddac z mym white beltem, ale jednak subsami jako takimi i ogolnie BJJ na 2(on pewnie ma 1...). Mogę też walczyć w stojce, bronic jego obalenia, bo widzialem, ze tak wlasnie o dziwo walczy i bić go,box mamy ten sam, ale mam striking defence niezly, a punches na 12, moglbym liczyc, ze rywal tak nie bedzie mial. Chyba, ze ktos poradzi cos lepszego;) To ten pojedynek



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=136047 mój fighter vs http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=135303
 
A na ile Mariusz Gorawski ma Takedown def? Wracając do mojej walki o pas. Dać na 100% finish oraz Single Shots?
 
12 :) dlatego ostatnio gosciu probowal 20 razy obalac,11 z klinczu, 9 razy normalnie i ani razu mu nie wyszlo, a przyjal ponad 100 ciosow, nie zadajac ani jednego;)



Jaką masz szczenę tym fighterem? Single shots moze byc i 100% mysle, combosami i tak nie porzucasz, daj na counter w stojce mocno, bedzie nudno, ale co masz robic,dla Ciebie parter to odpowiednia plaszczyzna:)



Finish...100% nie musi byc nawet, kontrolowac tez trzeba, zeby czasem nie wstal, mysle,ze 75% na finish starczy, no i Ground strikes z 65% bym dal, a 35% na ground subs z topu i powinno latwo pojsc w sumie. No, ale znawca nie jestem jeszcze, sam wczoraj odmowilem walki z menadzerem, ktory jest bodajze 40 w calej grze...jakies 150 walk stoczyl i sądze, ze samym doswiadczeniem by ze mna wygral, tym bardziej, ze bilans wygranych to mial z 70-80% w stosunku do porazek, jak nie wiecej...
 
Nie mogę już edytować, więc napisze :D



Mój najgorszy zawodnik, jedyny z rekordem 0-1 właśnie dostał titleshota;D



Dali mi rywala z MT 12 tak jak mój fighter, ale wrestling na 7, gdy ja mam 1...choć zacząłem ostro trenowac, za t mam niebieski pas i subs na 12...postaram się jakoś znaleźć na glebie i go poddac, a jesli mnie utrzyma w stójce to trudno, dam body kicks i może z dystansu powalcze,bo jestem wyzszy, a widze, ze on mniej ściac moze, wiec pewnie Cardio ma slabe, z reszta nie wiem czy on wykuruje sa energie do tego czasu :D



Takze albo mistrz i 1-1-0 albo 0-2-0 ;-)
 
Back
Top