MMA Tycoon - gra online

10 sesji, 7 dni do walki :)







orgx.png








Nowe logo Organizacji, moze byc?
 
Witam. Właśnie w tym momencie zaczynam grę w mmatycoon. Doradzicie mi jakie miasto mógłbym wybrać dla mojego parterowca?
 
Najlepiej tam gdzie najmniej zawodnikow, najwiecej gymow i organizacji....



STFU oprocz tego, ze Cain (nic do niego nie mam,wrecz przeciwnie...ale kojarzy sie z zyciem,a to jednak dla mnie gra:D) to fajne:)



No to odstawiasz odzywki, dajesz 4 dni odpoczynku 8 sesji, dwa dni cos potrenuj jesli chcesz i znowu odpcoznij przed walka( tylko dobrze wylicz o ktorej walczy, a o ktorej sa sesje...) i bedziesz mial jakos 95-100% bodajze. No oczywiscie juz jak wykurujesz sie to zarzuc odzywki na ząb, zeby za duzo energii nie spadlo...
 
Na początku miałbyć tam Urijah Faber, wyglądało Logo bardzo dobrze, lecz Caina więcej osób zna, więc to i on będzie na Logu ;]
 
Sorry ze post pod postem


Po dzisiejszej gali oznaczonej numerem 4. jestem na czysto 34 tys $


Jutro kolejna gala nr 5.
 
Mój zawodnik rozwija się w Rio de Janeiro, obecnie trenuje cardio jak udało mi się wyczytać z waszych postów. Kupiłem odżywki, nawet dostałem propozycję podpisania kontraktu, lecz najpierw zamierzam zdobyć sponsora i rozwinąć trochę parterowca.
 
I dwie walki wygrane, słabi taktycznie przeciwnicy jak się okazało



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=300613



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=300618







Ogólnie taktyka to tu 90% walki, bo w tych dwóch walkach które przesłałem to w większości umiejętności lepsi byli moi przciwnicy. Ostatnio miałem przypływ gotówki więc jak ktoś chce kontrakty sponsorskie to podbijać do mnie.
 
metjeor, jakie dostales warunki kontraktu i od jakiej organizacji?
Jak cos ja mam organizacje w Rio, wiec mozemy sie dogadac.
 
Zawsze to ja wyskakiwałem z głupimi pytaniami tym razem będę mógł naprawić winy:)



Sajd:



Po prawej masz MENU- 2 od góry Highstreet- wybierasz miasto w jakim jest Twój zawodnik i pokazują Ci się Gymy, organizacje, sklepy z ciuchami, sklepy z suplami itp. (jeśli kupisz suple lub ciuchy nie ze swojego miasta czekasz 2-3 dni na przesyłkę)



żeby użyć odżywek lub założyć ciucszek MENU- tym razem 2 od dołu- Possessions- pojawiają Ci się Twoi zawodnicy i możesz zmienić to w czym chodzą i zaznaczyć jakie odżywki mają brać.



WALKI- masz 2 opcje: szybka walka w ciągu 2-3 dni za 0$ lub podpisanie kontraktu z organizacją (bedziesz miał podane ile dostajesz za samą walkę + bonus za zwycięstwo) i wtedy walczysz kiedy organizator zechce.



mając rekord 0-0 nie licz na dużą kase 500-700$ za walkę i tyle samo za wygraną, dlatego ja najpierw walczę w quick fight mająć rekord 3-0 możesz liczyć na zarobki typu 2500-3000$ za walkę i tyle samo za wygraną te pieniądze spokojnie wystarczą na walkę raz na 2 miesiące.



Jak coś źle opisałem to śmiało pytaj:)
 
Contracts to kontrakt z organizacją, a Fight offers to szybka walka, dobrze zrozumiałem?

Edit: Dobra podpisałem kontrakt pierwszym zawodnikiem. z dość dobrą organizajcą jak mi się wydaje http://www.mmatycoon.com/orgpublic.php?oid=1603

Org: Montróal Combat Championship

Weight : 155 lbs.

Fights : 3

Signing Bonus : 2500

Base Pay : 2000
Win Bonus : 2500

Jak na początek bez ani jednej walki to chyba dobrze?
 
Contracts- kontrakty Twoich zawodników z organizacjami (tylko ci zakontraktowani już)



Fight offers- propozycje walk, na dole już zakontraktowane walki



Szybka walka- klikasz my fighters- 3 obrazek- book a quick fight i czekasz na rywala
 
@Semper Fidelis
Z jedną rzeczą źle napisałeś. Za szybką walke dostaje się 50$ i 50$ za wygraną a nie 0$.
 
@stfu

Fighter : Josh Vendo
Org : Omnislash Gauntlet
Org Base : Rio de Janeiro
Signing Bonus : 1000
Base Pay : 500
Win Bonus : 500
Fights : 4
Weight : 205 lbs.
Expires : 06 Oct 2011
Inactivity Clause : 30
Exclusive : Yes



Mają około 40 zawodników, jednak ja najpierw chcę się rozwijać, bo jeżeli teraz bym podpisał kontrakt to pewnie wszystkie walki bym przegrał.
 
"Druga sprawa - szybciej sie trenuje conditioning przez "Cardio" czy Circuit Training z trenerem na Elite?"



Odpowie mi ktoś na to?
 
Cardio - robi tylko kondycję i nic więcej



Circuit Training- podnosi wszystkie staty z ostatniej tabelki stopniowo (bardzo fajny trening jak ktos ma kase polecam)







sethcab- szybciej przez cardio!
 
k@!#$ mac. i pewnie nie zalezy to od trenerow? to ja tyle kasy przewaliłem w gymy z elite na circuit training... aż mi smiac sie chce z siebie.
 
Nie przesadzaj ja robie CT i ładne staty rosną jestem zadowolony z tego treningu:)



Chyba, że cardio masz na 2 to wtedy :-)











"zeby trenowac wszystkie statsy fizyczne na raz trzeba miec trenera od circuit training" - BOGUŚ LINDA
 
Ja mam problem,bo moja walka jednego zawodnika z Montrealu została uznana za NC,bo waga była 155 mój przeciwnik ważył 151,a moja to 161,a następna walka mojego zawodnika z NY jest w limicie do 185,a mój warzy 191,więc jak zbić wagę i gdzie ?.
 
Możecie mi powiedzieć, jak działa trening? O której się zaczyna pierwsza sesja i druga?
 
Londyn, Rio, St. Petersburg i Las Vegas. Rozpoczęcia treningów zaczynały się albo równo o tych godzinach albo kilka minut po.
 
Jest tylko tam gdzie ustawiasz treningi. Ale po pewnym czasie widać utraconą energie. Po tym widze, że miał trening.
 
@ Shadow - Kupujesz suplementy oznaczone jako weight loss, czy jakoś tak. Poza tym im więcej masz energii tym mniejszą masz wagę tak jakby, więc kolo który waży 191 powinien sie spoko zmiescic w limicie 185 jesli ma pelna energie
 
Back
Top