Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Na hajs czekam do piatku :jimcarrey:

testoviron.gif
 
No dlatego nie oglądam, a zgaduje.
Od jakiegoś czasu, sporadycznie wchodzę na Kanał Sportowy. O wiele bliżej mi do zawsze prześmiewczej formuły tetryków z goal.pl niż weszło (no dobra, quizy i liga minus są spoko) i kanału.
Ja oglądałem. Nikt nie mówił że jest cacy, ocenili wszystkich poza obroną i krychowaiakiem na 1-3 ale kowal wczoraj top
 
Genialna epicka obrona, ciężkie bieganie, zero wyjść z akcjami do przodu, pierwszy oddany strzał w 93minucie przy doliczeniu 7 min...Tego się spodziewałem właśnie. W drugiej połowie to ja sprintem do sklepu ruszyłem po kolejne piwa - wpadło Dębowe i kolejny Porter bo się nie dało.
 
Pizdowiak to pewnie będzie grał w tej kadrze do 50tki...Kurwa wypierdolić wszystkich i budować od nowa, ale nigdy nie było trenera, który by jakąś rewolucję odjebał. Same kolesie kolesi, lizanie po fiutach..
 
Ale po co oni grają? Żeby nie przejebać? I co ja mam jako kibic po takim graniu? Ten mecz to była najgorsza męka jaką oglądałem od lat, co prawda rzadko nożną oglądam, ale Polska zawsze na turniejach wygląda tak samo. Od Korei w 2002 czuję się jakbym oglądał jeden i ten sam mecz. Oczywiście z kim o tym gadałem, to z góry mówiłem, że będziemy ostatni w grupie i prawdopodobnie najgorszą drużyną turnieju, jak zresztą 4 lata temu.

Jednakże mimo wszystko, skoro i tak wiemy, że odpadniemy raczej szybciej niż później, to jednak mogliby chociaż sprawić, żeby ten mecz był do oglądania. A jak trener i cały sztab w nich nie wierzy, bo przecież niemalże dosłownie im mówi - wy to piłką nie grajcie, bo nie oszukujmy się - nie umiecie, więc laga do przodu i liczymy na cud, że komuś na łeb spadnie, ktoś nogę dołoży i strzelimy. Pamiętajcie! Jakby się cofnęli i nie chcieli pressować, to podawajcie do tyłu. Nas nie oszukają! Nasza maksyma - lepiej bezpiecznie podać do bramkarza niż spierdolić.

Z takim nastawieniem to ja się nie dziwię, że ci piłkarze potem nawet przy rzutach z autu się nie pokazują. Zero wiary w siebie. To było aż żenujące jak któryś tam stoi z tą piłką w rękach, chce wyrzucać, ale nikt nawet nie ruszył, udawali, że ich nie ma, byle nie do mnie.

I tak kurwa od 20 lat.

:DC:

A i tak najlepszy wynik od lat, bo punkt po pierwszym meczu, zawsze było zero. Tyle że to ostatni punkt jaki oni zdobyli na tym turnieju. Jak oni z tak chujowym Meksykiem murują i grają lagami do przodu, byle nie stracić, to komu oni chcą te punkty urwać? Arabom? Czy walczącej o życie Argentynie?

Powodzenia + nic się nie stało. :kis:
Ależ ja się zgadzam ze wszystkim, co napisałeś. Śmieszy mnie jedynie to, że w oczach niektórych zawsze winny jest trener i nigdy odwrotnie. Sam liznąłem trochę tej piłki (mocno się też zraziłem do tego środowiska, ale nie o tym), Czesia poznałem osobiście i problem leży znacznie glebiej. Sam zauważyłeś, że gramy tak już od wielu lat, w zasadzie z jedną "przerwą" na przyzwoity występ kadry Nawałki. Założyłbym się o duże pieniądze, że z siwym bajerantem byłoby tak samo, jak i z innym, teoretycznie lepszym trenerem.
 
Pizdowiak to pewnie będzie grał w tej kadrze do 50tki...Kurwa wypierdolić wszystkich i budować od nowa, ale nigdy nie było trenera, który by jakąś rewolucję odjebał. Same kolesie kolesi, lizanie po fiutach..
Tak nawiąże już na chłodno dziś:
->nie bedzie lepszej okazji na zmianę w reprezentacji- jak zbliżające sie el. ME- gdzie mamy słabszych rywali - przebudować repreze ( Krycha, Glikson, Szczesny out - tez ze te słowa ,że "my tak naprawdę nie umiemy inaczej grać" - co to w ogóle podejście do meczu) + trener ZAGRANICZNY z inną wizją futbolu (ofensywną)- eliminacje- to czas aby śmiało grać ofensywnie- testować i nie bać sie zmian - niestety my leśnego dziadka za Prezesa, który obawiam sie takiego ruchu nie zrobi
->Czesiu chyba wszystkim uświadomił po tym meczu jak tragiczną jest kopią taktyczną Brzęczka:/- co z tego komunikacyjnie do dziennikarzy super- uśmiechnięty, erudyta- skoro taktycznie to ciągle to samo dno - polska archaiczna myśl szkoleniowa- jeśli sie od niej nie uwolnimy -to mecze Polski bedą tak wyglądać - jedyny trener polski który mógłby być jeszcze selekcjonerem to M. Papszun - tylko on- ale tez mam wątpliwości
-> Czesiu skutecznie taktycznie związał nogi piłkarzom - sądze,że poprostu zabronił niektórych zagrań - w tym grania do przodu ( proporcjonalnie do sytuacji oczywiście ) - nie wiem czy widzicie jaką krzywdę tej reprezentacji robi Czesław- także i piłkarzom
-> ostatnia kwestia - nie dojeżdżamy mentalnie - kolejny raz jesteśmy nerwowi i przestraszeni - kolejny! Czy ktoś prcuje z tymi piłkarzami w ogole nad takimi elementami?
 
Tak nawiąże już na chłodno dziś

-> ostatnia kwestia - nie dojeżdżamy mentalnie - kolejny raz jesteśmy nerwowi i przestraszeni - kolejny! Czy ktoś prcuje z tymi piłkarzami w ogole nad takimi elementami?
Oni dostają za tą kopaninę srogą pengę i ich jebanym obowiązkiem jest napierdalać.
W dupie mam ich presję i emocje. Daj taką szanse jakiemuś 22 latkowi, a nie jebanemu dziadowi Krychowiakowi, który za ten wywiad ostatni powinien wylecieć z kadry.
Bo w meczu i tak chuja pokazał - przyjęcie piłki na 2m przed siebie gratuluję talentu.

Skoro niektórzy potrafią dobrze grać w klubach, a w kadrze od lat piach to może faktycznie problem jest w trenerze i systemie gry.
 
Dokładnie tak! Uważam, że oni dostają za duże pieniądze za te swoje popiardywanie z piłką...Lewandowskiego pomijam bo chłop zamiast być tym nominalnym napastnikiem to musi im pomagać w odbiorze, rozgrywaniu, podawaniu - no kurwa wszystko zwala się na głowę tego gościa, a co on sam ma kurwa zrobić?! Może uruchomimy program klonowania? Ich zajebanym obowiązkiem jest mieć formę do nakurwiania z piłką przez nawet 180minut, a nie 90!! Jakby tak zwykły człowiek podchodził do pracy to byłby nieustannie wypierdalany z każdej kolejnej.

Najlepsze jest to podejście, że oni wiedzieli, że będzie chujnia i bez skrępowania o tym pierdolą w wywiadach!!
 
Bez parysa to Oni nie wiele zdziałają w kwestii mentalnej. Już tak na chłodno sobie obejrzałem skrót w tvp sport i właściwie możemy się cieszyć z remisu.
Mam nadzieje, że dojebia Arabie i dadzą iluzoryczne szanse na jakiś remis z Argentyną ale to życzeniówka typowa.
Grali tak jakby się kurwa bali piłki i tego meczu.


PS niby tam alko nie ma a ziomek na fb wstawia relacje jak chleja równo i jojnta odpala jakiś szejk xD.
 
Last edited:
Sorki Panowie,
za to co za chwilę napiszę to pewnie fala hejtu sie wyleje- ale dla pozostania erudyty Czesia w kadrze kluczowe będą dwa najbliższe mecze.
Sądze w imię lepszej zmiany- i aby cokolwiek zmienić -to Z Arabią powinniśmy zremisować i przegrać z Argentyną - odpadamy z turnieju.

A i tak nie jestem pewny czy "swój chłop" wujek Kulesza nie zostawi Czesława:/
Z serii "myślenia życzeniowego" może zaproponuje kontrakt H. Renardowi z A. Saudyjskiej, ale tyle petrodolarów chyba nie mamy:/
 
Oni dostają za tą kopaninę srogą pengę i ich jebanym obowiązkiem jest napierdalać.
W dupie mam ich presję i emocje. Daj taką szanse jakiemuś 22 latkowi, a nie jebanemu dziadowi Krychowiakowi, który za ten wywiad ostatni powinien wylecieć z kadry.
Bo w meczu i tak chuja pokazał - przyjęcie piłki na 2m przed siebie gratuluję talentu.

Skoro niektórzy potrafią dobrze grać w klubach, a w kadrze od lat piach to może faktycznie problem jest w trenerze i systemie gry.
Oczywiście, że to wina trenera. Szkoda, że przez tyle lat tylko raz na jedną imprezę trafiliśmy z trenerem :beczka:
 
Postawa obu drużyn wyglądała jakby wyszli tam za karę grać sparing, podziwiam tych co sobie robią nadzieje na awans. :beczka:
 
Sorki Panowie,
za to co za chwilę napiszę to pewnie fala hejtu sie wyleje- ale dla pozostania erudyty Czesia w kadrze kluczowe będą dwa najbliższe mecze.
Sądze w imię lepszej zmiany- i aby cokolwiek zmienić -to Z Arabią powinniśmy zremisować i przegrać z Argentyną - odpadamy z turnieju.

A i tak nie jestem pewny czy "swój chłop" wujek Kulesza nie zostawi Czesława:/
Z serii "myślenia życzeniowego" może zaproponuje kontrakt H. Renardowi z A. Saudyjskiej, ale tyle petrodolarów chyba nie mamy:/
jak odpadniemy w grupie to Czesław poleci, taka tradycja, no i presja mediów będzie przeogromna, a po drugie pzpn nie ma ostatnio za dobrej passy, to nie będą chcieli bardziej się kompromitować. Takie moje zdanie.
 
Back
Top