Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
1669143701331.png
 
Tak to jest jak trener przyjacielem kanału jest.
No dlatego nie oglądam, a zgaduje.
Od jakiegoś czasu, sporadycznie wchodzę na Kanał Sportowy. O wiele bliżej mi do zawsze prześmiewczej formuły tetryków z goal.pl niż weszło (no dobra, quizy i liga minus są spoko) i kanału.
 
No dlatego nie oglądam, a zgaduje.
Od jakiegoś czasu, sporadycznie wchodzę na Kanał Sportowy. O wiele bliżej mi do zawsze prześmiewczej formuły tetryków z goal.pl niż weszło (no dobra, quizy i liga minus są spoko) i kanału.
Ja w ogóle nie nabijam im wyświetleń, haa tffuu na nich. Nie powiem jak się otworzyli i była ta pandemia, brak sportu to wtedy nawet śledziłem jak im to idzie, ale z czasem wyrobiłem sobie zdanie, że nie warto i chuj z nimi.
 
Fantastyczny pressing Francji. Australia wychodzi z niego dwoma podaniami bramkarz-obrońca-obrońca. I to wszerz pola karnego, a potem gość biegnie spokojnie pół boiska. Niektórzy tu chyba serio na wczasy przyjechali.
 
Girou dla mnie mega kozak, nawet jak w Chelsea wchodził z ławki to zawsze można było na niego liczyć, w milanie teraz kozak i na koniec kariery benzema ustępuje mu miejsca na ms. Oby coś ukuł bo należy mu się
 
Girou dla mnie mega kozak, nawet jak w Chelsea wchodził z ławki to zawsze można było na niego liczyć, w milanie teraz kozak i na koniec kariery benzema ustępuje mu miejsca na ms. Oby coś ukuł bo należy mu się
Hahahaha dziękuje bardzo, cieszę się w chuj Oliiiii ❤️❤️
 
Back
Top