Media o polskiej mistrzyni UFC

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
safe_image.php

Wrzucajcie wszystko co uda Wam sie znalesc.
 
"Joanna Jędrzejczyk może od dziś być oficjalnie nazywana Joanna Champion. Przed walką z Carlą Esparza mówiła, że nie ma znaczenia czy ktoś potrafi wymówić poprawnie jej nazwisko, bo po walce wszyscy nazywać ją będą Joanna Champion. Okazało się, że miała całkowitą rację! - tak zaczyna się komentarz Damona Martina, specjalisty MMA w FOX Sports o triumfie pierwszej polskiej mistrzyni świata Ultimate Fighting Championship - Joanny Jędrzejczyk.
http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc...estwie-Jedrzejczyk-Joanna-Champion/index.html
 
Last edited:
Ariel: Czy spodziewalas sie, ze ja tak zdominujesz?
Joanna Champion: i tak i nie ;-)

hahaha, dobra odpowiedz :) polityczna :D
Macie film z konferencji??
 
@VoRaNeK my bad, aczkolwiek patrzyłem na główna strone w części sportowej. Myślałem, że taki sukces zasługuje na to miejsce. Przeliczyłem się.
 
Niby to media, ale... nie polecam przeglądać FB Mameda. Teksty typu "Walka Karoliny w KSW dostarczyła lepszych emocji niż walka Aśki w UFC" to wierzchołek góry lodowej.
 
"Zdobycie pasa mistrzowskiego federacji UFC to przecież marzenie każdego zawodnika trenującego mieszane sztuki walki - powiedział dla SportoweFakty.pl Mamed Chalidow - poza mną, oczywiście - dodał z uśmiechem Czeczen"
tak było w oryginale
 
W Sporcie w TVP1 nic nie powiedzieli. Ja rozumiem że MMA nie jest popularne w Polsce, ale jak jakiś chłopak wygrał w Pokera to cały dzień o tym trąbili we wszystkich stacjach.
 
Oglądałam specjalnie wszystkie wiadomości sportowe. W Polsacie tylko wspomnieli, że Joasia zdobyła pas i więcej wiadomości na ich stronie internetowej, a w tvn, tvp1 i (na 99%) w tvp2 ani słowa. Niech się wstydzą kurwiaki :)
 
Back
Top